Šta je novo?

Battlefield V

znaci, definitivno nisu normalni sa ovim nebuloznim zakrpama..... TDM upropastise totalno, smanjili su TDM mape i jos ih dodatno preorijentisali po terenu..... drugo, kao medic, dok nekoga oporavim stiskajuci ponudjeno F za revive, otelim se, trckam i skakucem okolo ranjenika, kao da ne reaguje F uopste.... i jos gomila nekih iritantnih sitnica, odlepio sam sinoc i posle pola sata sam izasao iz igre :(
 
^ "tebrex", ko o cemu ti kukas za BF... :D (uz to je igra tj serijal ocigledno duzi period thrash, ako se uzme u obzir koliko se zalis na nju po forumu)
Cim ti toliko stvari smeta znaci da si usao u godine kada je vreme da bataljujes igru i predjes na neku casual varijantu za opustanje, potezne strategije/sims/strikanje dzempera... :S:
 
ako si na mene mislio, koliko vidim ja pisah dosta o tome da je igram za sve pare i da mi se igra svidja, bf1 jos vise, a na prethodne patcheve ne secam se da sam kukao..... zalio sam se na nekog cheatera u bf1 i na ubogaljenost obe igre zbog nemoguce preciznosti KE7, Lewis gun, bren gun i ostale teske artiljerije, ovo sto sam napisao se odnosi na zadnji patch i ovo je prvi put da me bas iznervirala igra....
 
Posle 8 godina aktivnog igranja call of duty-a 2011, taman kada je serijal krenuo sa glupiranjem presao sam na battlefield serijal. Krenuli su oni ludacki traileri za bf 3 i to je bilo to, od tada aktivno igram battlefield.
8 godina kasnije tj danas, mislim da je vreme za ponovni switch i to nazad na call of duty.

Battlefield se malo izgubio i krenuli su da jure sopstvene repove..nemaju sta novo da ponude. BFV se sveo na najave novog sadrzaja i na odlaganje istog i kasnije peglanja tog istog. Nisam igrao 2 ipo meseca bfV i toliko se po yt spominju neke mape, novi chapteri, roudmapovi ludila, da sam pomislio da su u periodu mog ne igranja izbacili jedno 6 novih mapa...kad ono jedna ipo mapa. Mislio sam mozda EA pravi problem, pa sam se obradovao kada je dice preuzeo pricu, medjutim i oni su izgleda prsotine.
 
Ne znam zasto je BF ili COD. Sada vec ima dosta dosta boljih FPS-ova nego davne 2011 da se moze zaboraviti na ta dva serijala koja su davno izgubila kredibilitet.
 
@Glenn, predlozi neki bolji FPS onda, ali multiplayer, singleplayer me ne zanima uopste nazalost.... :)
 
Hell lets lose WWII,ARMA IIII blsika budućnost,SQUAD sadašnjost.....sve su to tir više od BF serijala a 2 ili čak tri od CoD serijala

I sve su na letnjem popustu
 
Hell let loose , neki od komentara: "played one match,,,didnt see an enemy the entire match, easy refund", "another running simulator", "nice walk....", ono sto odgledah na YT, jos jedno battleroyaliko smece, znaci kod mene otpada u startu..... bliske buducnosti mi je i vise nego dosta posle onih infinite cod-ova...... tako da za sada ostajem na BF serijalima....
 
Eto ove gore nabrojane, ja bih opet tu stavio i RO Vietnam 2 koja je 7.6€. Ali obavezno i R6 Siege. Nema boljeg FPSa samo ne vole svi takticke igre pa nije za svakoga.

Planetside 2 je dobio nedavno veci update. Ta je igra i dalje kick ass.

Na papitu je BF bolji ali je u praksti stranso frustrirajuce nadmetanje sa bugovima. Treba nekada jednostavno odustati. Evo veliki patch od neki dan je donio nevidljive vojnike:

image.png


https://www.youtube.com/watch?v=0GDeyi9NIZE

..i timske igrace koji nisu markirani niti se vide na mapi:

image.png


image.png


Probaja neke FPS-ove, od Overwatch i PUBG do Apexa i red orchestre 2. Sve su to bolje zabave od BF-a koji se sveo na čitanje patch notesa i diskusije "sta su danas syebali". Ja odigram solo s vremena na vrijeme. Ekipa se rasula nakon BF1. Ocekivano.

ARMA 3 je sadašnjost a Hell Let Loose nije battle royale igra niti ima BR game mod. Samo Warfare koliko znam: Warfare is a tug-of-war gamemode featured in Hell Let Loose.
 
Poslednja izmena:
iskreno, nista od toga me ne odusevljava, PUBG i Apex, pa to ne bi instalirao na moj komp ni da mi plate, planetside 2 sam imao za DZ na ps4, deinstalirao sam je posle minut i po.....
jos uvek dosta igram bf1 koji mi je i dalje vrh, tako da moze bf5 da bude ubagovan koliko hoce dok imam bf1, a nedavno sam poceo i bf4 da igram.....
 
ogaboga,znaš onu narodnu,rđavom mjau i dlaka smeta....meni se čini da si se ti prezasitio,pa neznaš šta bi sam sa sobom

Sve to šta sam ti nabrojao više su taktičke pucačine(+ RS2 vietnam ) nego runa and gun,kolko mi se čini tebi leži CS go,probaj onda Siege,tamo je 5 vs 5 pa ko koga

Planetside 2 sam igrao davno,5 godina nazad,i bio je doživljaj,sad neznam kaka je
 
pogresno ste me razumeli, ne smeta meni nista, znaci da rezimiram, bf5 kakav god da je, meni je ok i igram ga, bf1 mi je top vrh i najbolja za sada i dalje je igram sa uzivanjem, sa bf4 zadovoljan..... s vremena na vreme raspalim MP u COD MW1 i u COD WW2, o quake necu trositi reci, dok sam bio ozenjen, samo sto se nisam razveo zbog igranja q3 arene, sada igram quake champs, UT su mi svi bili dobri, takticke strategijske, battle royale i single playeri me uopste ne zanimaju, counter strike mi je jedna od najglupljih igara koje sam ikada video tako da me sama pomisao na naziv counter u CS GO iritira i nemam zelju ni da je probam, eto.....
u temi smo za bf5, znaci jos jednom , kakav god da je i da brljaju nonstop, ja se opet vratim i bar sat sat i po dnevno odigram MP u njemu :)
 
posto sam srecno razveden covek :D , eto, imah vremena dosta, pa sam ispregledao sve te ponudjene FPS igre u predjasnjim postovima, kupio sam red orchestra 2, ali cu utiske o njoj da napisem u temi za tu igru :)
 
RO2 je skrooooz drugacija takticka igra gdje gledas pomjeral se kakav piksel na ekranu. I onda kontaš da li je taj piksel tvoj timski ili halucinacija. Meni je cak i imerzija bolja nego u armi. To je prava WW2 igra a ne BF i COD bullshit pokusaj.
 
Društvo, ako imam battlefield 5 kupljen na ps4, na pc mi to ništa e znači?
 
kakav je ovo masiv apdejt za bf5, imam 45gb slobodno na toj particiji i ladno mi prijavljuje da nemam dosta mesta za apdejt...... sad sam oslobodio prostora, krenuo da ga skida i bogami dobro vuce nesto veliko:

bf5.JPG

skida vec 35 minuta 11-12mbps a gle dokle je tek stigao.....
 
4.4 update. Meni je trazio 100GB free prostora. Patch je 21GB.
 
Ne moze ni updatovanje da im ide kako treba :D
DICE se bas ne snalazi sa ovom igrom.
 
To je originov bug.Treba samo ici na "repair game" i onda nece traziti toliko prostora.
 
Meni nije repair pomogao. To sam prvo uradio. Nisam jedini, bilo je još ljudi ali eto. Svima sa 4.4 pečom.

Narasla je igra poprilicno. 74GB. I ako ima jedva sadrzaja.
 
Poslednja izmena:
Igrao 290h, znaci nisam samo probao.
Igrao svaki BF naslov pre toga.
Uvek sam branio BF, i kada je bilo ocigledno, da igra propada...
Ovaj BF je jednostavno los.
Meni je drago, da se tebi igra svidja, sto samim tim znaci, da nisi bacio novac, i da uostalom, imas neku zabavu.
Ja novac , koji sam dao za BFV, i to u preorderu, ne zalim.
Ja zalim, sto vise ne mogu da igram BF, posto je BF, koji sam ja voleo, jednostavno unisten.

BF5 ili BF1 , šta je bolje za MP?
 
BF1 je daleko bolja igra. Ima gomila mapa. Produkcija BF1 je bila na daleko višem nivou. BF5 je kao side project. Samo BF1 ima veliki problem sa balansom. Balans aviona i "super heroja". Vozova, cepelina, stacionarnim topovima, mortar strajkova i ostalih pizd**ija. A konjanik ima doslovno armor kao vozilo. Prije ces uništiti avion ili manje oklopno vozilo nego konjanika. Mora deset ljudi pucati u njega da ga obori.

Najbolji nacin da se igra BF1 jesu mape bez vozila, na zalost. Igrati na Monte Grappa ili na Sinai Desert je horor. Pješadija se mora sakrivati kao miševi. Kao pješadinac nemas nacina da se boris protiv aviona koji konstantno bombarduju osim stacionarnih topova koji prvi budu uništeni. Ili ako sjednes na njega, budes sitting duck.

BF1 opcenito ima veliki problem sa eksplozivima. Jedno vrijeme nisi ni morao uzimati ammo, imao si free reload granata iz vedra neba.

BF5 uopste ne treba da bude opcija kao za igranje. I da dobiješ free key. BF igraci slave kada su pustili 4.4 update koji je do sada 2 puta bio odgodjen. Mape koje su trebale biti prije dva mjeseca u igri i dalje nisu ubacene jer ima "bug" koji ne mogu rijesiti.

Doslovno svaki ali apsolutno svaki update nesto syebe. Evo sad, sa 4.4 su syebali servere. Nije ih pola bilo. Ping je isao preko 200, dva razlicita game moda stavili pod jedan Conquest gd je je jedan od njih "MEtro 64 mod".

Pogledaj ovo, 64 igraca se bore na mostu: https://i.ibb.co/JCmXg8B/image.png

A kada je uzasao 4.4, sve i jedan server je bio Combat under pressure: https://i.ibb.co/jk11qdv/image.png Ova verzija sa 3 zastavice na jako maloj povrsini mape.

Od svega, najbolje se vraitit na BF4. Dalje ne treba gledati.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno