Šta je novo?

Battlefield V

Probaj ti neke benchmark alate. 3DMark ili Heaven UNIGINE za GPU. Cinebench za CPU. Probaj i Blender.

Ako nisi probao ništa drugo onda je velika vjerovatnoca da nije do igre. A imas more besplatnih igara da probas i testiras osim BF5.

Warthunder
Warframe
COD Warzone
Destiny 2

Ne bi bilo lose da napises koja je konfiguracija.
 
Probao sam vec ranije sve sljaka kako treba, nigde problema nema samo u ovoj igrici do iste je nesto ima mali milion problema po netu...
Skinuo sam jos jedan naslov u medjuvremenu i sve bez problema. Na zalost TPB ne radi vec danima, pa ne mogu da skinem drugu instalaciju da pokusam i sa njom, ali svejednom znam da je do igrice.
 
I Unigine Heaven obavezno zbog memorije na grafickoj.
 
Aj probaj da iskljucis Msi Afterburner, mozda on pravi problem...
 
1500 dinara kosta igra.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
4€ je pretplata origin accessa. Za to vrijeme se moze preci tih par misija.
 
Evo da izvestim sta se na kraju desilo.
Dakle ako imate problem sa ovom igricom da vam zaledi ekran i da ne mozete dalje u odredjenom trenutku iste ispod je resenje.
Prvobitna verzija koju sam skinuo je bila 43 gb i negde u misiji ''The last Tiger'' zaledi ekran samo stane i stoji i nista se ne desava, i to je to nema sanse da se ide dalje tu sledi i cao. Pokusavao sam svasta da ne pisem sada jednostavno resenja nema. Onda sam skinuo novu verziju od 51 gb instalirao i prekopirao stari save game na tu novu instalaciju i opet isti problem. Onda sam pobrisao sve i instalirao novu verziju od 51 gb i krenuo ispocetka, igrica je najnormalnije radila non stop sem kada se zavrsi ono jedno celo poglavlje recimo u Norveskoj ili Francuskoj itd i treba da krene sledece, tada zaledi na crnom ekranu i mora da se izadje, tokom igre nije bilo problema.

I onda opet dolazimo do misije ''The last Tiger'' i opet zaledi u sred nje i da covek poludi, dakle igrica ima neki bag ocito.

Ima po netu mali milion prepiski i predlozenih resenja, ja sam neke probao nije pomoglo.
Evo jedan primer : https://www.reddit.com/r/CrackSupport/comments/aaufm3/battlefield_v_the_last_tiger_crashes_when_in/

Ono sto sam ja uradio jeste da sam odavde skinuo kompletan save game ( 100 % ) : http://www.savegameworld.com/pc-battlefield-5-savegame-100/, zatim zamenio sa mojim i vratio u tu misiju gde mi je pravilo problem i nisam mogao dalje. Igricu sam najnormalnije nastavio sa ovim save game i igrao jos nekih 30-setak min koliko mi je ostalo da je zavrsim.

Tako da eto resenja ako nekome pravi probleme i zaledi ekran da ne moze dalje.
 
Duble XP...











..naravno, za: BF3, BF4, Hardline i BF1
 
Otkad je pisanje o piratima dozvoljena na forumu sa sve linkom? :/
 
Diskusija nija zabranjena ali linkovi ka piratskom sadržaju jesu. Linkovi koje je postavio ne vode do piratskog sadržaja već do dalje diskusije i do savagame fajla. Proveravamo, ništa se ne brini ,)
 
I treba.Od pocetka je bilo sve negativno i lose u ovoj igri.Bolje priznati gresku i nastaviti dalje.Baciti se na novu igru,i dati sve od sebe da je ne uprskaju kao ovu.CoD Warzone im je pokazao neke stvari kuda treba ici.
 
Poslednja izmena:
Problem sa BF5 i jeste sto nisu znali gdje udaraju. Mijenjaju osnovne stvari svakih par mjeseci. Najavili su chapter 9, najavili da ce igra biti podrzana dugi niz godina, a sada je ugasili, fali doslovno pola igre.

Narednu igru mogu napraviti samo drugi ljudi. Ako budu radili ovi isti koji su radili petiocu, nece se nista promjeniti. Ostaje da se ceka kraj 2021-ve za informacije o novom BF-u.
 
Igrajte ljudi BF4, igra rastura kako je dobra :D
 
Dobar je sada BF4 ali se to igralo 2013-te :D
 
Sreća pa igram za džabe zahvaljujući onoj podeli ključeva za Origin Access pre par meseci.

Ja sam se fino zabavio. Da nema čitera, i nekih mapa na kojima avioni masakriraju celu mapu bilo bi još bolje. Verovatno mi je "legla" jer je igram maksimalno casual.

Kada bih pokušao da je igram kao BF3 i BF4 sa ekipom drugara verovatno da bi bila osetna razlika.
 
Tako je, pored bf4 ni bf1 ne palim :) A bf5 davno eliminisan sa mog kompa...

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Problem sa četvorkom je sto smo je svi aktivno igrali i imali po 600-700h prije izlaska BF1. A bila je jako slicna i trojci pa je zasičenje prije stiglo nego kod drugih.

Jucer sam je downloadovao da probam i stvarno pored petice, kida. Nema nikakve potrebe za nekom remaster verzijom.
 
BF4 je vrhunski shooter bio (a vreme je pokazalo) i ostao posle toliko godina.Kad se setim kolicine pljuvacine u ovoj temi,bude mi muka,ali kvalitet ostaje kvalitet-godinama.

Kolicinu sadrzaja koju ima BF4 ni dan-danas nema ni jedan drugi shooter tog tipa.

BF1-onako nije los,ali nije u rangu trojke i cetvorke.

BFV je promasaj.Izdati WW2 igru bez bitke za Staljingrad,bez d-day,bez osvajanja rajhstaga...ma i sam osecaj u igri uopste nije kao da igras igru iz drugog svetskog rata.Promasaj.
 
Ja preferiram trojku preko cetvorke radi boljih mapa. A četvorci je trebalo godina dana da je srede. Bila je u jakolosem stanju kada je izasla. Tada su i dionicari reagovali. Ali je na kraju kroz testne servere ipsala odlicna igra. 1 ima lijepu grafiku ali "funkcionise" samo na par mapa. Dosta je debalansirana. Meni ne sjeda toliko i ako je daleko ispred petice. Ako su BF5 radili dvije-tri godine, onda su BF1 7 godina. Primjeti se.

A vece gubljenje vremena do razvoja BF5 nisam vidio. Igra kada je trebala da izadje iz early access stanja, oni je ugasiše.

Nadam se da ce biti kompletna smjena DICE tima koji radi na BF igrama. Male su šanse, gotovo nikakve, al ise nadam da ce prisvojiti UE4. Sa Frostbite bugovima se vrte u krug jos od FB 1.5.
 
Još jedna igra koja je svoju nedovršenost pravdala magičnim rečima lajv servis je propala. Nije mi žao uopšte. Na kraju ništa od istočnog fronta, ništa od epskih bitaka drugog svetskog rata, samo ova karikatura. Nadam se samo da će u poslednjem apdejtu konačno ubaciti bioničku ribu, čisto da farsa bude kompletna. Ma i roze Dart Vejdera.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Jao koliko citear ima na BF1. Nisam dugo igrao i pravo mi sjela, ali citeri.. ulete na server i isprazne ga. Imena im promo za stranicu gdje skinuti čitove. BF5 isto. Ima citera from day one ali zadnja dva dana spawnat se ne mozes. To su oni jeftini kroz zidove oneshot kill. Primjetio sam i novi cheat na BF5: ubije te lik i pise mu ime koje nema na listi. Ili mu prikazuje fake ime ili u timu imaju 33 igraca :D

Ako neko zna custom servere na BF1 sa aktivnim adminom, da lika. Hvala.
 
Zato ja ne igram vec danima [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja i dalje ne mogu da verujem da takav AAA naslov nema anti cheat mehanizam, admine koji vode racuna o tome. Jedno od resenja je placanje pretplate za online i na taj nacin da odbiju te koji hakuju kada im banuju nalog.
 
Najveci broj čitera i jesu igraci koji koriste Origin Access, ne kupci same igre. Ali je problem sto su svi oni pokupili one free kljuceve. I da ih banuje, samo uzmu drugi nalog.

Ako govoris o BF5 i adminima. Igra nema custom servere s toga ne postoje server administracija. BF1 ima ali nije ni blizu kao prvih dana. Jucer sam se smorio trazeci CUSTOM servere koji su aktivni ali slabo. Mislim da je administracija aktivnija na BF4. Ali se ovaj problem oko čitera zahuktava ozbiljno iz dana u dan. Ne znam koliko ce bit imogice vise igrati PVP na pc-u:


 
iako je najavljeno nista vise od updatea, meni sad opet sskinuo neki od oko 4gb pre neki dan?
 
Nazad
Vrh Dno