Šta je novo?

Battlefield V

Ovi su uspeli i Wake Island da uniste.
Svaka im cast.
Bolje da nista ne diraju.
Ima previse tenkova, ne mozes da proviris, a da ne naletis na neki.
Da li oni, ikada, probaju nesto, pre nego sto izbace, ili smo mi, koji to sada igramo, u stvari testeri.
 
Ja sam sa BF serijalom raskrstio posle trojeke a koliko vidim osim gubljenja zivaca nista nisam propustio :D
 
BF1 si propustio, dobra igra.
 
Bf4 ipak bolji :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Daleko bilo,
BF3 je jos na nesto i licio.
BF4 je bio, barem meni, ocajan, napucavanje uzasno, mape jos gore.
 
Ako si mi rek'o...
 
Ako si ga cuo...

BF4 moderno ratovanje mi nikako nije leglo.
A proveo sam mesece igranja BF BC2 koji je isto modern warfare.
A on mi je legao ko samaru bu.dala :)
 
Bf4 je danas najbolji od svih bf naslova,iako sam ga pljuvao 2 godine dok nisu ispravili bagove. Pa bf3(moja omiljena mp igra ikada), pa bf1. Bad company je prestara pa je ne racunam. BF V je smece i PC propaganda
 
Poslednja izmena:
Sto PC propaganda? Pre bih rekao propaganda crnaca,lgbt pederasa i ostalo
 
Vjerovatno misli na PC: political correctness.

BF5 je u startu imao probleme sa identitetom. Danas je to sve zaboravljeno radi tehničkih problema. BF5 je u stanju da developeri izdaju fix za fix pa je tako danas izašao 1GB patch, 5.2.2 koji je zakrpa za 5.2 patch. A treba da izadje nadoknada za 5.2.2 jer su zaboravili neke stvari (carabine fix, mg42 i još nesto, zaboravio sam) ali ce naovdno izaci nakon praznika. Ne znam da li ce to biti 5.2.2.2.

Stvar je ukusa i kada je ko poceo igrati BF. 90% današnjih igraca je došlo sa BF1 tako da je perspektiva drugacija. Stari igraci ce preferirati starije naslove dok mislim oni koji su igrali BF2 ili BC2 gotovo da i ne postoje.

Moj licni utisak kada upalim BF4 nakon BF5, je kao da sam zakoracio u BF iz buducnosti. Nevjerovatno koliko je tehnički naprednija igra. Šteta sto nemka vise igraca. BF3 preferiram preko četvorke samo radi boljih mapa. DLC-ovi su bili sjajni: BAck2Karkand, Aftermath, Armored Kill, End Game. Svi su oni imali odlicne mape. Cak je i Close Quarters imao super mape, bolja desktrukcija ali ja nisam za COD TDM napucavanje u malim prostorijama. Ali DLC kao takav, za taku pubiliku, je bio odlican.

Tako da nisu fulali ni sa jednim DLC-om. Plus vanila mape poput Caspiana, Damavand Peak, Canals, Seine Crossing itd su bile jako zabavne. BF3 i 4 su opet imali jako loš start ali nakon godinu dana su bile u super stanju.

Danas BF5 nakon godine patchovanja.. ne znam iskreno sta bih rekao. Da li je uopste napredovao. TTK, gunplay opcenito je bio bolji prvog dana neko sada. Firestorm, battle royale mod je totalno napušten. A bio je flagship za prodaju igre. SMG su bili slabiji ali overall nije bio bullet sponge gameplay. Ko ne prati, evo konkretnije:

https://www.youtube.com/watch?v=ypAbhRnsIEs
https://www.youtube.com/watch?v=xRPA5r5I7Gs
 
Poslednja izmena:
Stariji igraci su igrali sve naslove i mogu da kazu slobodno da je BFV ono sto ih je nateralo da prestanu da igraju. Igra je fail od samog starta. Koliko je BF1 vratio starih igraca 3x vise ih je BFV oterao.

Tapatalk from Poco loco
 
Cekao sam da vidim sta ce bit isa 5.2 ali mislim da cu se vratiti ili na 1 ili na četvorku. Godinu dana im je dosta da pokazu sta ce bit isa igrom. Jedino je problem sto ovakve situacije budu jako cesto u BF1: https://i.ibb.co/Rv2XtBn/image.png

Sa druge strane, dobro je sto ima dosta servera sa administratorima pa ih izbace.
 
BF1 serveri su i dalje dupke puni.
Veoma je tesko naci server sa slobodnim slotovima, za Conquest, Operation, pa cak i TDM.
To su tri ubedljivo najigraniji tipovi, ostali se veoma retko pojavljuju.
Znaci ponekad moras cekati i par minuta da bi upao u server.

Za meni ubedljivo najbolji pucacki MP - BC2 ne znam, moguce da i tamo ima igraca i dalje.
 
Gledam na steamu bc2, vrti se oko 300 live igraca. Plus oni sa origina, mislim da ima dovoljno za par servera. Lakse je i servere napuniti jer treba 32 igraca. A BF1 mislim da ima vise nego petica.
 
Nedostaje mi voznja helikoptera i pogotovo wookie recon stajl :D
 
Bf4 je danas najbolji od svih bf naslova,iako sam ga pljuvao 2 godine dok nisu ispravili bagove. Pa bf3(moja omiljena mp igra ikada), pa bf1. Bad company je prestara pa je ne racunam. BF V je smece i PC propaganda

Konačno neki realan post ovde... Dižete u nebesa tu jedinicu i (pojedini) peticu kao da je...evo...ne znam i ne razumem kako Vam je to bolje od BF4... a BF4 sve više i više igrača, a igra je stara 7dina... Idalje je igram, idalje isti adrenalin kao pre 7dina...

Po mom skromnom mišljenju, samo su trebali da nadograđuju BF4, kao što RockStar radi godinama sa GTAV...
 
Uporedi mape BF4 vs BF ostali i sve ce biti jasno.

Toliko dosadne mape su na BF4, znaci kao da ih je radio neko ko nikad nije igrao FPS MP, blagi uzas.
 
Uporedi mape BF4 vs BF ostali i sve ce biti jasno.

Toliko dosadne mape su na BF4, znaci kao da ih je radio neko ko nikad nije igrao FPS MP, blagi uzas.
E, ako su u BF1, i ovom novom cudu, bolje mape, mi onda nismo iste igre igrali.
Postujem tvoje misljenje, ali, koja mapa, iz BF1 ili BFV, moze da pridje, npr. Caspian Borderu ili Operation Firestorm-u?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Velika gomila nicega, tako ja opisujem BF4.
Napucavanje ocajno, sve oko njega mi je bilo odbojno.

Igram sam Battlefiled 1942 (u igraonici), Battlefield 2 (ne mnogo), BF BC2 (par meseci zivota online ostavio tamo), BF3 (nekoliko stotina sati, nije me toliko dugo drzalo), ali kada sam probao BF4, e to je bio raspad, nikad dosadnijii MP nisam igrao. Ama bas nista oko njega mi nije leglo.
A Caspian Border sam igrao u BF3.

A najvise mrzim kada pucam snajperom i kad gledam putanju metka, to je bilo prenaglaseno u BF4, a bogami i u BF3.

BF BC2> BF1 >> BF3 >>>>>...

Btw, BF5 nisam probao.
A citajuci ovde komentare mesecima, niti ne planiram.
 
Poslednja izmena:
E, ako su u BF1, i ovom novom cudu, bolje mape, mi onda nismo iste igre igrali.
Postujem tvoje misljenje, ali, koja mapa, iz BF1 ili BFV, moze da pridje, npr. Caspian Borderu ili Operation Firestorm-u?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Igrao BF3 i 4 svaki po 500-600 sati, BF1 oko 50 sati. Igra je katastrofa pogotovo dizajn mapa, čak su mape bile bolje BF H koji sam igrao više od BF 1. A ovaj V samo betu. Čekam povratak serijala u moderno vreme ako ne odu još unazad pa bude samo mačevanje
 
Nacekat ces se obzirom da ce novi BF biti tek 2021-2022.

Ja sam oduvjek bio da se BF igra podrzava duze vremena, duze od 2 godine. Ali sam sa 5.2 updateom izgubio sve nade. Sinoć instalirao BF4.
 
Probajte novi COD, stvarno vrhunsko napucavanje i postoji Ground war mod, velike mape sa 64 igrača i sa vozilima..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nisam probao GW iskreno, mnogo mi leze default modovi za sad..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
meni nesto dunulo, pa zadnjih 5-6 peglam samo COD 4 MW, onaj prvi - po meni najbolji, nasao neka 3 HC servera, 24h ima igraca, i mogu vam reci da bas uzivam.....
 
Nazad
Vrh Dno