Šta je novo?

Battlefield V

Nisu uspeli da naprave nista specijalno cak i pored odlaganja. Napravljen je tek da ga ima u bfu..A verovatno ce u narednom delu bfa br imati malo vise smisla.

I pored destrukcije, artiljerija, v1 raketa i ostalih "samo u bfu" stvari, nekako sam ostao ravnodusan.

Teško je posle deset Battle royala napraviti spektakl. Po meni je ovo u skladu sa očekivanjem, doduše tek sam dve partije odigrao.
 
Jedino šta valja je kopter

Prije šta ću krenut igrat,pročitam komentare ovde i mislim si,pa nemože da bude baš tako slabo

"#$$%%& milojka,stvarno ovo je nakaradno

Oni džip kada voziš imaš osećaj da si u nekoj trećerazrednoj igri,zapinjanje kada trčiš,samo nišanjenje mi je nekako čudno,velika mapa,oni stavili krug oma na pola

Par partija sam odigrao,da mu nađem barem još jenu pozitivnu stvar osim koptera,al ih nema,možda sa squadom,uigranim,sa komunikacijom....ovo mora nazad u radionu
 
@Glenn, igram TDM, Conquest, Rush, ponekad i grand operations.... ali pretezno TDM i Conquest, isto vazi i za BF1 koji mi je jos uvek najbolji, - TDM i Conquest pretezno....
 
Ali, kada ubijes nekog, a ono ispadne 100 nekih kutijica, i ti dva minuta zevas, sta da uzmes, a sta ne.
Mislim, vrhunski odradjeno. [emoji23]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Teško je posle deset Battle royala napraviti spektakl. Po meni je ovo u skladu sa očekivanjem, doduše tek sam dve partije odigrao.

Baš suprotno. Drugi su uradili posao za njih i mogli su samo da posude vec razradjene stvari. A oni izmišljaju toplu vodu. Sramotno skacu na BR hajp da uzmu $ i onda ce im trebati pola godine da budu na nivou drugih igara.

Mogli su UI i inventory uzeti od PUBG a spoting sistem od Apex. Imaju sve pare svijeta ikao i promociju. Uz to, jedina AAA BR igra prije njih je COD. Sve ostalo je izaslo iz manjeg studija, polu proizvod u alfa stanju. Mogli su da oduvaju. Nije ni u Apex ulupano koliko u BF.

A oni na sve to odlucuju: "DUO Firestor mod je ponudjen na odredjeno vrijeme. Poslije ga brišemo. "

Mapa je jako lijepa. Ring of fire je meni najbolji krug od BR igara. Meni licno BF5 ima najbolje napucavanje od drugih BR naslova. Ima potencijala ali kako neko rece, kod DICE-a sve polovicno izlazi i onda se ceka mjesecima da se dobije ok proizvod.

Ne treba zaboraviti, igra kasni jedno 11 mapa za BF1 a oni nisu na pocetku izbacili Firestorm jer, citiram: "Nismo htjeli da igraci imaju previse toga da igraju".

Fuck my life.
 
Pogledao sam video kako ovo izgleda. Zvanicno smem da garantujem da ovaj mod necu ni probati. Ovo je apsolutni uzas na toliko nivoa da je smesno pricati o tome.

Tapatalk from Poco loco
 
Ima na forumu,tip napisao najgori BR mod ikad....meni bio CSGO gori,znači vrlo je blizu :p
 
ja sam danas na poslu pola radnog vremena gledao na YT Jackfrags-a i thebrokenmachine-a kako igraju ovaj mod, i pokusavao da uhvatim bar delic neceg sto bi me privuklo da ga probam uopste, ali tog delica nije bilo nigde :D :D :D
 
Ja sad malopre probao BR mod i bio 3. Ma uzas, PUBG mi bolji feeling ima i ta neizvesnost je tamo neuporedivo bolja
 
Probaj.
Moras to da dozivis.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Nisam poludeo. 20 minuta da gledam u pod da bih pucao poslednjih 2 minuta? Neka hvala. Ovo nema bas nikakve dodirne tacke sa BF-om koji volim tako da nema potrebe ni da ga probam. Da sam zeleo tako nesto igrao bih Apex.
Ovo je novi zestoki fail u najavi. Za sada nisam cak ni cuo za neki pozitivni komentar.

Tapatalk from Poco loco
 
Igra je 30€/$ na svim platformama.

Battle Royale je survival mod. Ne znam zasto ga svi gledate kao klasicni deathmatch mod.
 
Poslednja izmena:
Ko ga gleda?
Ovo nema veze sa BF-om. Uzasno je mali procenat ljudi koji bii grali i BF i BR. Publika je potpuno razlicita. To je samo potez koji je EA doneo pokusavajuci da otkinu deo igraca od ostalih igara tog tipa. Naravno, fail u najavi.
A mi koji volimo BF nastavljamo da hejtujemo zbog bete koju smo kupili. Ovo sto smo do sada dobili je zalosno.

Tapatalk from Poco loco
 
Zalosno je sto se BF5 izvlaci na BR ali mod kao takav se savrseno uklapa u igru. Na kraju krajeva ga ne moras igrati.

Veca je katastrofa Close Quarters DLC sa BF3 koji je kostao 15€ i dizao cijenu PREMIUM-a i pretvaranje BF-a u COD. BF i COD publika nije mogla biti razlicitija. A danas, danas ne vidim razlike izmedju njih. Ali vidim da su kroz godine to svi prihvatili. Da je šamaranje na metrollu = "battlefield".

Kontam ja tebe, oduzeto vrijeme razvijajuci mod koji nema veze sa BF-om itd ali mod kao takav, nije problem. Odavno BF stagnira (tacnije od 2008-me) i fali novina, drugih modova, inovativnijih modova. Problem je razvoj igre a DICE ovakvo ponasanje ima jos od BF4 tako da.. ocekivano. Na zalost.
 
Poslednja izmena:
Ma 80% zaposlenih u diceu odavno radi na novom bf-u i bru koji ce biti u sklopu njega. BF V odrzava 20 ljudi daj Boze. Da se ceo tim bakce oko trenutnog naslova, sredili bi igru za mesec dana.
Ocekivao sam puno od ovog moda, pa sam se malo smorio. Medjutim vec danas kada su malo spale strasti imam zelju da igram. U sustini BR u BF okruzenju mi se svidja. Samo sto je klimavo i na brzinu izveden.
 
Evo, opet probao, jedno sat vremena.
Ja odavno, nisam igrao, nesto ovako lose, to je moj dozivljaj.
Apsolutno ne vidim nista dobro.
Te price, kako rade na novom BF, i da su zbog toga batalili ovaj, u to ne verujem.
 
Tako je oduvjek bilo. Na BF3 su radili prije BC2 izlaska. Na BF1 prije HL izlaska. Trenutno rade definitivno na novom nastavku. Mali broj ljudi ostane da patchuje igru. Zato su imali testne servere tokom BF4 jer nisu mogli sami. Pa su igraci "placali da testiraju".

Dodaj tome da DICE radi na engineu kojeg koristi svaka veca EA igra i da DICE radi na drugim igrama (jedna od bitnijih SW), na BF5 radi ja mislim dva lika.. haha.

image.png


Shodno tome, skoro sve u igri je nabavljeno kroz outsourcing. DICE doslovno "sklepa" igru. Cak je i osvjetljenje radio freelancer ako se dobro sjecam.
 
Poslednja izmena:
da li se sada uz basic acces na Originu dobija samo 10-ak sati u Battlefield-u V ili cela igra?
 
Sta god da rade, sumnjam da ce da naprave nesto novo, vec godinama presupaju iz supljeg u prazno.. Daj Boze da smisle nesto, ali to je EA...
 
Ne vidim bas previse negativnog feedback-a za BR.. Nije da me zanima ili da cu sada da kupim igru zbog njega, ali generalno.
Nisu ga lose odradili zanimljivo je.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ne odustaju od svog loot sistema: https://twitter.com/Battlefield/status/1111689936380538880

Takodjer, meni mnogo kvari utisak 3D spoting.

Kako je moguce da nemaju jednu osobu u timu koja je igrala BR da im ukaze na sve ove problem prvog dana. Oni uopste ne razumiju kako mod treba da izgleda.
 
Ma izmišljaju toplu vodu

neka stave tu mapu sa pointima za osvajanje i naprave konkvest od nje,ili neki drugi mod
 
Lutovanje todjeg luta je trenutno katastrofa. Dogadja mi se da se itemi zavuku na pola u neki objekat i ne mogu da se pokupe. Takodje kada imam 50 armor i kada pokupim od protivnika njegov od 100 izgubim onih 50. Od mana samo ovo.

Mapa je prelepa i dobra! Fali mozda jedno urbanije mesto, gusce naseljeno.
Davanje sanse ovom modu posle aktivnijeg igranja konkvesta i ostalh velikih bf modova je los potez za one bez predrasuda, koji zele da vide da li im se ovaj mod svidja ili ne. Ja par dana igram samo ovo i sve mi se vise svidja. Ovaj mod je dosta sporiji i zahteva strpljenje. TTK i TTD su ovde drugaciji. Mislim da ce biti malo ljudi koji ce moci da igraju ovaj i bf vanila modove uporedo. Sto je za samo BF losa stvar. Morace u buducim delovima BR da bude dosta slicniji osnovnoj igri da se ne bi pocepao player base. A to ce moci da se izvede tek onda kada osnovna igra bude na mestu.
 
Poslednja izmena:
Ima potencijala da bude najbolja BR igra. Imaju i resurse za to. Pogotovo jos ako ubace jednu-dvije mape pored ove.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno