Šta je novo?

Battlefield V

Ima dosta slicnih igara kao sto je: Red Orchestra 2, Rising Storm 2 (7,58€ koji je bio free par dana), SQUAD, Insurgency: Sandstorm, Post Scriptum, Verdun itd itd. "Niko" ih ne igra.

Ne znam zasto ne igrate neku od navedenih. RS 2 je odlicna. RO2 i dalje kick ass. Zna biti 1$.
 
Red orchestra 2 igrao nešto malo,grda grafika :p,rising Storm 2 odigram ponekad,Squad teža od arme,Insurgenci 2 nema sadržaja,dosadna,Post scriptum kupio igrao dva sata refundovao,Verdun dosadan

Eto,mislim da je tako i kod drugih prosečnih igrača
 
Ja ne znam sta je Dice uspeo da zezne kod poslednjeg patcha, ali nijednu partiju vise ne mogu da odigram do kraja. Iz svake me izbaci na Desktop. Ali svake. Sve zivo sam probao s neta od fixeva i uputstava, ali nista ne uspeva... Neverovatno...
 
Jesi pratio zauzeće memorije? Na RAM mislim. Možda prevazilazi kapacitet nakon 16GB ako postoji memory leak.
 
Zauzme oko 9 i po GB... Nije zbog toga... I to igram u DX12, dok ranije DX11 je bio neigriv... Vec pocinje da me nervira jer bukvalno ne moze da se igra
 
kako mislis da ti je u dx11 neigriv?

Znao sam da ce neko da pita :p Zato sto se isto desavalo pre i na DX11... Krenem igru, i ne zavrsim partiju i izbaci... Evo sad probao opet na DX11 (umesto DX12) i nije me izbacilo 2-3 partije... Ali bukvalno, sa svakom patchom nesto zeznu... Cas radi jedno, cas drugo... Haos.
 
neznam, meni se ono kad se pojavila tek igra, nekoliko puta desilo da zablokira prilikom ucitavanja sledece mape, ili da zaglavi sa ona dva kruzica dok se vrte dok uciatav mapu, ali zadnja 2 meseca nisam imao nijedan bag.....
 
Kreša neovisno od DX11 ili 12. Razlozi su obicno afterburner, custom config file itd. Frostbite iz godine u godinu postaje lošiji.

Sreca pa su samo EA igre na njemu.
 
Kreša neovisno od DX11 ili 12. Razlozi su obicno afterburner, custom config file itd. Frostbite iz godine u godinu postaje lošiji.

Sreca pa su samo EA igre na njemu.

Pa da... Ukljucen mi AB da pratim parametre/da podesim fan curve... Iskreno nisam se ni setio da probam bez njega... lol :p Probacu pa cu da vidim :)
 
Ugasi ako vec nisi "origin in game".
 
meni je afterburner stalno ukljucen, u svakoj igri. da kucnem u drvo, nije mi pravio probleme do sada... ulkjucen mi je i "origin in game" stalno....a mozda je i razlog sto ne koristim smece od windowsa?
uglavnom, BF5 mi sigurno vise od dva meseca ni na koji nacin bagovao.....
@Johnny, imam istu grafu, AMD CPU..... ne bi trebalo da ti pravi probleme
 
Poslednja izmena:
meni je afterburner stalno ukljucen, u svakoj igri. da kucnem u drvo, nije mi pravio probleme do sada... ulkjucen mi je i "origin in game" stalno....a mozda je i razlog sto ne koristim smece od windowsa?
uglavnom, BF5 mi sigurno vise od dva meseca ni na koji nacin bagovao.....
@Johnny, imam istu grafu, AMD CPU..... ne bi trebalo da ti pravi probleme

"Smece" od windowsa moze da bude bolje nego ostala "smeca" od windowsa ako se tweakuje kako valja. Nervira me kada neko proziva OS samo jer postoje potencijalni problemi na pojedinom hardveru iako je random. Ne pravi probleme na smecu od windowsa ovde sa slabijom grafikom.
 
u drugoj temi sam rekao zasto smece smatram smecem - da se ne ponavljam ovde opet, ne pricam samo o svom kompu, pricam o vise kompova u firmi , i jos par laptopova, i naveo sam bar 15 stvari zbog kojeg smece necu nikad, pa makar ne koristio windows, instalirati kod mene.... i prvo sto mi je palo na pamet zasto Johnny ima takvu vrstu problema u BF5 mi je vezano za windows.....
 
Menjajte vi IT stručnjaka u firmi :p

Taj je maturiro neđe na tratoru u polju :p
 
Nema veze s Windows-om, ljudima puca igra na svim verzijama OS-a (i 7 i 10), i na konfama od 600 evra, i na konfama od 2000 evra... Nema pravila... A ja iskljucio AB, Origin in game, izigrao se nekoliko sati bez problema... Tako da cemo da vidimo za dalje. Hvala na pomoci ;)
 
Igra ne trpi OC, iako vam je sistem stabilan i sve igre dobro rade kod ove se desavaju crashevi. Ja kad sam spustio clockove GPU-a ni jedan jedini crash nisam imao.
 
Igra ne trpi OC, iako vam je sistem stabilan i sve igre dobro rade kod ove se desavaju crashevi. Ja kad sam spustio clockove GPU-a ni jedan jedini crash nisam imao.

kod mene trpi, cpu mi je OC na 4GHz, probao sam i grafu da zviznem za 10tak% gpu i mem, uslov je samo da mi voltaza CPU nije manja od 1.4125V, ako tako podesim, satima moze da se prangija bez da zakuca
 
Igra ne trpi OC, iako vam je sistem stabilan i sve igre dobro rade kod ove se desavaju crashevi. Ja kad sam spustio clockove GPU-a ni jedan jedini crash nisam imao.
Kod mene je samo radio AB sa Rivatuner Statistics Serverom za ocitavanje i prikaz parametara, fps, cpu i gpu usage, itd. Sama karta je radila na default vrednostima. Pa opet kad sam iskljucio odradilo je bez problema satima. E sad, radilo je i sa ukljucenim AB pre patcha satima i satima. Pitaj Boga kakvi su gremlini u pitanju ali bitno da radi kako treba.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
kod mene trpi, cpu mi je OC na 4GHz, probao sam i grafu da zviznem za 10tak% gpu i mem, uslov je samo da mi voltaza CPU nije manja od 1.4125V, ako tako podesim, satima moze da se prangija bez da zakuca

Nije to malo velika voltaza? Meni na 3.8ghz pa radi na 1.29V
 
Nije to malo velika voltaza? Meni na 3.8ghz pa radi na 1.29V

pa odkud znam, ako stavim na auto voltazu i ne klokovan, bios ga drzi na 1.425V, ai pise na netu da ovu voltazu bez problema trpi.... mozda ti zato i zapucava kad kloknes grafu jer ti je mala voltaza??
ja sam sve one testove za opterecenje cpu kad je klokovan pokretao i prolazio je i na manjim voltazama, ali u igrama, konkretno BF1 ga vise zeza nego BF5, sa 1.4125V sve fercera kako treba.....
 
ima li nekog drugog nacina doci do puske commando carbine, sem onih zadataka, jer u to vreme kad je to bilo aktuelno, nisam ni igrao igru, a gotivna mi je puska po onom sto vidim na YT..... pa ako moze nekako drugacije da se dobije?
 
sta je to sa ovom igrom, skinula mi neki mali update, i sad sve sto sam podesavao sa oruzjima, mi se vratilo na defaulte za svako oruzje, sve sad moram ponovo da podesavam..... jos nekom?
 
e znaci ne verujem....... pored nekih sitnih bagova, nikad mi igra nije ispala na desktop kao nekima sto se desava..... istekao mi origin premier nalog - do sada sam je igrao kao premier korisnik, i danas kupim bf5, ukucam redeem kod, sve ok, ali! 3 puta mi za sat i po vremena ispala na desktop sama od sebe, s tim da mi je jednom prijavila da mi je video memory running low (?????) e lepo da poludim.....
 
Je l igra neko firestorm, da se organizujem meni trebaju igrači. Bar nešto slično kao kad smo bf3 igrali.
 
Nazad
Vrh Dno