Šta je novo?

Nova drustvena mreza “Vero”

NorthGate

Čuven
Učlanjen(a)
01.01.2004
Poruke
4,465
Poena
785
Ja isprobavam sve te novotarije, imam čam i Google+. :D Nema nikog još uvek, deluje dizajnerski kao potencijalno utočište za hipstere, fejsbuk ionako odavno nije kul. :)
 
Videcemo sta ce na kraju da bude ili su pobednici ili su pokojnici.:)
 
Ja isprobavam sve te novotarije, imam čam i Google+. :D Nema nikog još uvek, deluje dizajnerski kao potencijalno utočište za hipstere, fejsbuk ionako odavno nije kul. :)

Jesi medju onih milion sto su dobili dozivotno free nalog? Da li ti je stigao taj mejl?
 
Ne, nemam pojma o tome. Nemoj da mi kažeš da ovi misle da će neko da plaća za njihov elitni myspace.
 
Ovo sam dobio...

07-03-2018 001.jpg
 
Stiglo i meni ipak, u spamu je bilo. Presmešno je ovo i dalje da bi se razmatrala bilo kakva pretplata.
Nema ovde ništa novo i zanimljivo, nemam pojma kako misle da privuku nove članove.
 
Stiglo i meni ipak, u spamu je bilo. Presmešno je ovo i dalje da bi se razmatrala bilo kakva pretplata.
Nema ovde ništa novo i zanimljivo, nemam pojma kako misle da privuku nove članove.

Meni se svidja,cak mi je bolja od instagrama.
 
Posle,evo skoro tri godine koriscenja ove mreze mogu reci da sam prezadovoljan,nema reklama,dodati su i pozivi iz aplikacije koji rade dobro.Retko dobra app.
 
Nazad
Vrh Dno