Šta je novo?

Nokia 8 sirocco

Nesto se zakucala cena u zadnje vreme Sirocca.U gigatronu 80 k i dalje.U oglasima ga nema uospte.
 
Koga zanima, moze se uzeti u Gigatronu uz MTS postpaid.Ali cene deru,na Omorika 2 paketu 53K.
 
Video uživo pre par dana telefon...extra izgleda; gotovo 2cm kraći od ip plus modela a ista veličina ekrana.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Proday,gde si video,ovde kod nas u Srbiji ili?
 
U telenoru u tempu u ns...nisam se dobro izrazio, kontam da oni samo makete drže...primetno manji od nokie 7 plus

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pa da,samo 140 mm dugacak.
 
Neverovatna je cinjenica da Sirocco i dalje drzi cenu od blizu 700 eura kao da se prodaje kao alva,a u stvari pitanje je koji je tacno broj njegovih korsnika.
Sirocco u Gigatronu 80K a osmica 45K.
Nigde,cak ni na XDA forumu,nista ne pise o ovom modelu.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pojeftinio u Gigatronu za 10 K.
Sad je cena 70k i mislim da ce padai jos.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Lepo zamišljen, možda jedan od poslednjih flagship telefona u 16:9 formatu, ali očajno odrađen edge. Na edge-u je boja totalno drugačija od ostatka displeja. Cirkus.
Takođe, bočne ivice, da se isečeš na njima.
Tako da, biće njega uskoro za smešne pare. Cenim da je doživeo totalni fijasko.
 
I ja cenim da je doziveo nevidjen fiasko.
Na XDA nema teme o ovom modelu maltene,a steta.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Omasovili se oglasi Shiroka na kp,cena cak i ispod 500,kod Madjara oko 500.Ako padne na oko 400/420 mozda ga konacno uzmem.
 
Prelep je!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pojavio se prvi polovam primerak na KP,star par dana, 400 jura. Kod Madjara je oko 500 i dalje,sexu fon. :D

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Hvala na infu,nisam prodao trenutne telefone,a tanak sam finansisjki trenutno. Al lepa ponuda svakako.
 
450€ je previse.

Sent from my TA-1004 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Lepa ponuda,ali kontam da ce zbog nezainteresovanosti za taj model cena ici jos dole.
 
Vredi li sada uzimati u obzir Široku da služu tu do 2 godine? Hardverski kontam da bo bez problema, ali me bune malo apdejtovi jer nisam baš pratio razvoj za ovaj uređaj. Znam da je došla sa 8 i da je dobila 9ku, ali ne znam kolike su šanse da dobije i 10ku. [emoji846]
S druge strane me za iste pare vuče i Nokia 8.1 jer vidim da bi trebalo da ima istu kameru kao Sirocco i dolazi sa Pitom, ali ipak manje RAMa i slabiji proc. Doduše za moje potrebe bi i ona bila ok pošto ne igram igre već se svodi isključivo na društvene mreže i fotkanje (sa Gcam). [emoji16]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Po meni je bolje ici na 8.1, cak je i kamera malo bolja, ima OIS (Sirocco nema), bolju autonomiju, nema zakrivljen ekran, ima 3.5mm, verovatno i prednja kamera je bolja, duze ce imati podrsku... Jedino ima ruzan notch. A koliko sam video ima i gcam da se nadje za 8.1, nije potreban root, instalira se kao svaka druga app.
 
ima OIS (Sirocco nema)
Čekaj... Je l' moguće da zaista nema OIS???
Nekako mi je ta stavka promakla jer sam video da su po svemu kamere na 8.1 i Sirocco identične, pa sam kontao da ima i OIS. Međutim sada kad si mi skrenuo pažnju vidim da to nigde u zvaničnim specifikacijama nije navedeno.


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno