Šta je novo?

Nokia 8 sirocco

Pa nema nista osim prelamanja kadra kad skrolujes dok gledas slike recimo.
 
Meni se ovaj telefon najvise svidja, postavlja se samo pitanje kakva je kamera.

Kada je low light situacija tu nista ni ne ocekujem, ipak je to telefon ali ako po danu pravi odlicne fotke sto se mene tice to je to!

Ako neko ima real life sample gallery neka kaci! :)
 
I mene cudi da niko nije uradio full test kamere :)
Negde sam procitao da ce low light biti dosta dobre, ako ne tu nam je Gcam.
 
Zar nije ista kamera kao na N7+?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neko kaze jeste,jeste neko nije. Po specifikaciji sa Gsmarene deluje da su iste,mada ja mislim da ce Sirocco imati koju bonus funkciju.
 
Imate testove na tjubu da vidite sta se moze ocekivati od kamere kad se uradi ozbiljan review. Meni licno deluje da je stabilizacija na 1080p odlicna, OZO radi kao zmaj, a sto se tice dnevnih fotki tu ume da radi overexpose ali generalno su dnevne fotke ok dok nocne zavise od mirne ruke posto nema OIS. Baterija mene zanima jer koliko vidim ljudi se kunu u nokiju 8 koja ima isti cip, ips displej i manju bateriju tako da ne znam da li je realno ocekivati da ovaj pOLED sa ajde da kazemo 10% vecim kapacitetom baterije napravi neku razliku.
 
Ozzo je bruka. Neverovatno da je telefon snimi preko kamere takav audio.

Sto se tice testova sa tjuba, nije to to dok se ne pogleda detaljno na kompu.
 
Podrazumeva se da sam na to mislio ;)

Sent from my Honor 9 using Tapatalk
 
Pala na 500e u HK. Cena je bas brzo otisla na dole. Ali ono sto mi je jos ludje, obicna osmica je 315e dual sim verzija.
 
Odlicno.
Pametno radi menadzment za prodaju Nokie,bice sve vise korsnika njihovih telefona.
Ja cekam dal ce biti Sirocca kod nas u Vipu mada slaba vajda.
7 Plus i 6.1 su takodje dobri telefoni.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
6.1 nije, sa SD 630 ne sme kostati vise od A1 nikako. Da su stavili 636 i 6" 18:9 bio bi top kupovina, ovako i ne bas.
 
Dobra fora, kada padne na 500-600eur pricacemo, do tada...
 
Ma brzo ce to da pojeftini. Videce ono da nece niko to da kupi po toj ceni.
 
Jedan jedini oglas o prodaji Shiroka kod nas i to po suludoj ceni,a zvanicno ga jos nigde nema.
Ne pamtim da se neki telefon ovoliko cekao nakon predstavljanja.

Sent from my Nokia 6
 
Pa nije se bas pokazao po njima.Displej nije bas idealan,kamera takodje,zvuk na slusalicama cist prosek.Jedino sto su pohvalili je kvalitetan speaker.

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Iskreno, telefon koji je imao sve predispozicije da bude bezobrazno dobar na kraju je ispao jedno veliko razocaranje. Ovaj footprint, sa stereo zvucnicima, Samsung ekranom (pa neka bude I zakrivljen ali bez ovih nesrecnih poleda), sd845 (ili koji god bude aktuelan) I kamerom koja nije retardirana… Ali ne, moraju oni da zeznu.
 
https://www.youtube.com/watch?v=hJGf4dOn24M

Kako kaze Endzi:neimpresivna kamera,plavicast displej,prosecna baterija.Mada je sve ovo uzimam sa dozom rezerve jer su za istu kameru na 7 plus rekli da je dobra.Ekran izgleda stvarno nije savrsen, a trajanje baterije je u rangu regularne osmice,sto opet nije lose.
 
Poslednja izmena:
Ima ga za ~600e na KP.

Nije isto kada se komentarise kamera flagshipa i mid-range uredjaja.
 
Poslednja izmena:
Mnogo je 600.Nece oni jos dugo drzato toliku cenu.Kad bude oko 500 i nize mozda pocne da se prodaje.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Zvanična cena skoro duplo veća od cene nokie 8!
U em.. cena 95000din al’ ajde daju neki vaučer od 10000din [emoji23]
Poludeli skroz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I na oglasima je skoro duplo veca cena.
 
Široko, široko :D
 
E a obicna osmica koja je mozda i bolji fon skoro duplo jeftinija. :)

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno