Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Ne to, nego pitam zasto je sad S7 konj, a 7+ u odnosu na njega magarac? To mi bas nije jasno. Iz ugla specifikacija i onoga sto telefoni nude.
 
Po mom nekom mišljenju n7 plus je bolji Mob od s7 :) Mada po meni je bolji i od s8 ali ajde ;)
 
A po čemu je 7+ bolji od s7 da bi ga neko uzeo i još doplatio za to? Ajd da se ne lažemo, ko voli stok ok, za sve ostalo ili isto ili bolje na s7 edge sem baterije koja je svakako i na s7 odlična i tera dan kako god okreneš što je uostalom i najvažnije.
 
Samo se nasmejah ovom tera dan ;)

Sent from my Mate 10 Pro
 
Svako ima afinitete. Prvo, ne moze se porediti sa telefonom koji je star dve godine, jer mu je cena dosta pala i stabilizovala se.

Meni recimo ne prija Amoled, ne mogu da smislim edge ekran, ne bih voleo da razmisljam o roze linijama po ekranu, voleo bih da imam softversku podrsku i ne-unakazen sistem, tako da ne bih ni razmislio o S7e. S7 mozda, ali edge ni u snu.

Na strani S7e je ekran(subjektivno), chipset i verovatno kamera, ali SD 660 je itekako dobar i sasvim dovoljan za svakodnevno koriscenje(ne ukljucujem heavy gaming na mobilnom u ovo).
 
Ma i u heavy gejmingu bolje radi s660 :)

Slažem se sa Ivanom , amoled nije za svakoga, a porediti bilo koji Rom sa tw nije baš za pohvalu, pogotovo stock Android :)

Edit:
Da li ovaj mob ima not light ? :/
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
S7 i baterija sto tera ceo dan?:d Vrhunac price.

Sto se cipa tice, nema sanse da je SD 820 ispred SD660, znaci u mnogim stvarima kaska SD 821 u odnosu na SD 660, pre svega u CPU segmentu koja je 90% brzine SD 835. GPU u SD 660 je pak blizu 50% iza SD 835, i dalje ispred SD 820. Plus, dosta, dosta manje trosi.
Ako nema notification led, eto velike prednosti za sljamsunga:d
 
Poslednja izmena:
Prebacio sam se u potpunosti da S7e ide sa SD 821 chipsetom.

Nego, koliko je komplikovano(ako je uopste moguce?) ubaciti dark/nocnu/mracnu temu na klot sistem? Video sam da je Kide pisao u A1 temi da se bez roota ubacuje, ne znam da li to vazi za sve..

Pretpostavljam da ne postoji default eye-saver opcija(za smanjivanje plave svetlosti), mada ima aplikacija za to.
 
Poslednja izmena:
Prvi kršteni review
[youtube]06FBFqB2vVE[/youtube]
 
Ljudi ako moze samo neko od vas da mi objasni rezonovanje da se ovaj telefon nadje kod operatera za 350e sa 2 godine garancije kada je pocetna cena 400e , znaci zvanicna , po kojoj logici ce kod operatera da bude jeftnije ili preko oglasa ?
Ima u DE za 375e ako sam ja dobro video....
 
Pa prosto primera radi Mate 10 pro 100k dinara zvanično, a sa garancijom operatera nov 550€. Dobiju ljudi, a ne treba im.

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Ili uzmu , pa ga prodaju , dodaju još 150e i uzmu neki mob koji su inicijalno hteli.
 
Pa za nas jeste 550e , ali taj neko je morao da plati ili otplacuje za vece pare , ja pricam o direktnoj kupovini kod operatera , tipa odes otkupis uredjaj ili na rate ili kako god...
 
Mislim da i niko nije mislio da će tako biti no nebitno. Normalno bi bilo da košta oko 200€ uz neki paket od 2000 din. Kada se pojavi kod operatera ako ne bude 40k uz paket od 2k glavu dajem, jer odavno nisu normalni da cenama uz paket.

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Preterujete, koji telefon sa snap660 ima ispod 300€ ?
Nije ovo loše, samo ove kamere ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima bez garancije mi note 3 :)

Biće ove kamere OK sa gcam , senzor je dobar.
 
Koji je senzor?


Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Šteta što nije imx363 kao na mi mix 2s. Mada I ovaj bi trebalo da je OK.
12 MP, 1 / 2.56, f / 1.75, 1.4 μm Samsung S5K2L7

@danilo

Bolja ja Nokia 7+ sigurno. Ali opet sve zavisi od cene
 
Poslednja izmena:
+carl zeiss optika
Bice to dobra kamera, ocekujem da bude u ragu s7 ili malo bolja


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Pa koji je rang tog chipseta 660?Jel bolji ili losiji od 820/821?

Sent from my Honor 8 Pro using Tapatalk
 
Možda malo slabiji GPU . Potrošnja baterija i CPU odlični .
Po meni najbolji soc za android uz s835/845
 
I SD 625/450 za low-mid range ;)
 
Pa koji je rang tog chipseta 660?Jel bolji ili losiji od 820/821?

Sent from my Honor 8 Pro using Tapatalk

CPU sekcija 90% onoga sto nudi SD 835, GPU je sporiji 50% od SD 835, nesto malo od SD 821. U svakom slucaju daleko kompletniji od SD 820. S`obzirom na potrosnju, odlicno zaokruzen proizvod.

Slazem se i ja da je kompletniji proizvod od Xiaomi Mi Note 3, meni konkretno je dobro sto je 18:9, 5.99 inc. Za dosta ljudi nije, njima je i 5.5inc 16:9 preveliko. Ostaje naravno pitanje cene sa cenom od oko 400e je los deal iskreno.
 
Poslednja izmena:
Šteta što A2 neće biti sa s660...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
nokia 7+ ce imati isti senzor kao redmi note 5, ali sa boljom optikom i vecim otvorom blende sto nije lose uopste, plus ce sa gcam-om raditi jos bolje :)
 
Nazad
Vrh Dno