Šta je novo?

Nokia 7 Plus

evo ja jutros dobio obavestenje:
system update avaiable-softver upgrade adroid 9 pie v3.22c
velicina je 1471.3 mb
e sad da li ce mi prilikom instalacije obrisati sve sa telefona kao sto su neki ovde pisali ili ne
aj ako je jos neko dobio isto neka napise sta se desilo posle instalacije
hvala
Ne briše ništa slobodno instaliraj.

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Ne brise nista, peglaj dalje

@Coda93

Sta je problem imati takav skor sa ovom baterijom ? :D

Imam zamerku samo hebeni assistant ( search bar ) ili sta je vec, zauzme deo displeja ni za sta.....bolje da su ga ostavili sa strane kada vrtis ekran....
 
Vidim da je u Telenoru uz neki normalan paket tipa Play 5 cena za keš 34.000, što je oko 285e.

Da li se isplati?
 
Ne brise nista, peglaj dalje

@Coda93

Sta je problem imati takav skor sa ovom baterijom ? :D

Imam zamerku samo hebeni assistant ( search bar ) ili sta je vec, zauzme deo displeja ni za sta.....bolje da su ga ostavili sa strane kada vrtis ekran....
I mene search bar nervira i planiram da koristim nova launcher sa gesture app i tako uklonim searc i nav bar . Nije potreban root.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
@kolos Pa po meni nije je ok cena, ako tebi odgovara uzimaj

@Fygaroo , znam da nije , ali ne mogu da verujem kolika su *ovna ispali da nametnu tako nesto.....
 
@kolos Pa po meni nije je ok cena, ako tebi odgovara uzimaj

@Fygaroo , znam da nije , ali ne mogu da verujem kolika su *ovna ispali da nametnu tako nesto.....
Jesu , ocekivao sam to od apple ali od androida ne, ne pretstavlja mi to problem samo su me razocarali.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Pa očito ne pratis ovu industriju ;) Google je odavno novi apple , cak bih ja rekao da je i gori od njih.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Svaka im cast....i onda se hvale klot Android-om....a on pun raznih ***nja
 
Vratimo se na symbian [emoji23]

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Pa očito ne pratis ovu industriju ;) Google je odavno novi apple , cak bih ja rekao da je i gori od njih.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
Ma daleko su od apple, mogu da radim sa androidom sta hocu dok na iphone muka je ubaciti muziku a kamoli neke komplikovanije stvari.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Samo stavite drugi laincher i vozite, Nova, Evie.. itd.
Inace kod mene v9Pie vec mesec dana skoro radi bez greske.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Kojom magijom neko izvuce 5h sot na 50% kapaciteta nikako mi nije jasno :D Pa izvucem 7 sati i to da se hvalim :)
 
Moze, ali bas da ga ne ispustas iz ruku za to vreme. [emoji6]

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Tako moze, da. To si sasvim u pravu. Kada sam duze vremena provodio na njemu sporije se trosila baterija... Dobro, ovim odgovorom si mi sve objasnio :)
 
U duhu vecerasnje utakmice

Forza Inter!
da240cda26a6cd3f1eac4cf3befc1fe7.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Koja je trenutno najbolja verzija gcam-a ?

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Arnova najnovija ja mislim.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ako stavim Nova louncher da bih ubio google search bar,dali će raditi double tap i ono kad podignem telefon pa se uključi sat ?
 
Prva slika je sa Gcam Night mod (nokia 7plus)
Druga sa galaxy s6 night mod.
48417107cfcb906738707156b5c44473.jpg
0fc2c3cbc91c53271cb6a39e501c0462.jpg


Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Jel moguće nekako ukloniti ikonicu za signal druge sim kartice? Ne mogu da verujem da nakon što je kartica izbačena ostaje zauvek ikonica signala (koja je prazna), tako da sada imam dve ikonice za signal, bez obzira što je samo jedna kartica u telefonu.
 
Kod mene toga nema. Probaj da restsrtujes fon.

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
Jel moguće nekako ukloniti ikonicu za signal druge sim kartice? Ne mogu da verujem da nakon što je kartica izbačena ostaje zauvek ikonica signala (koja je prazna), tako da sada imam dve ikonice za signal, bez obzira što je samo jedna kartica u telefonu.
Ovo ne pomaže?
d2aff9cfc7110d5845233d875283f50a.jpg


Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Ma kakvi, stoji kao kod tebe, ali se ikonica uredno prikazuje. E de*ilizma...
@blue moon Odmah probao sa restart-om, ali ikonica ostala. Odvratno izgleda, možda sam na loš način izvadio karticu? Nisam gasio telefon, pa vadio karticu, već sam dok je bio isključen izvadio karticu. Da nije do toga?

EDIT: Probao da vratim, isključim fon i izvadim. Opet isto. Čak kada stavim bonbon u telefon, stoje 3 ikonice za signal :shock: . Jedna prazna, dve normalne. Verovatno bug u sistemu Android Pie.
 
Poslednja izmena:
Evo update izašao
933e06b716ca701abf52108e5c660922.jpg


Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Nacekali smo se za Otu u odnosu kad je prvo pusten. Sva sreca pa je moguc bio flash iz recooverija.

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno