Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Zaboravih da pomenem b20 koji mi note 3 nema.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kolko sam citao ima Eis ili neki drugi vid stabilizacije. Sto je definitivno bolje od niceg. :D

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Zamisli EIS :d

Otvoris build.prop i copy paste dve linije koda i voila, EIS na svakom telefonu.
 
Nije ni svaka elektronska stabilizacija ista ali uglavnom moze da pomogne za video snimanje dok za low-light foto EIS (gyro-based ili stariji nacin) se najcesce svodi na povecanje ISO vrednosti jer brzina zatvaraca mora da bude takva da neutralise nedostatak OIS mehanizma ili da bar ublazi nedostatak istog. E sad, postoje razlike u auto modu svakog proizvodjaca (hdr+ je posebna prica) ali u svakom slucaju OIS je velika prednost za LL fotografisanje u odnosu na EIS, za kamkorder ima izuzetaka.
 
Poslednja izmena:
Da, imao sam na nekoj kamera app tu softversku stabilizaciju za snimanje videa, može biti upotrebljiva, dok za fotografisanje bez OIS nema stabilizacije.

Sent from my Le X626 using Tapatalk
 
Cak i ako je kineska verzija, instalira se PS bez problema i softver je isti? Divota :D
 
Poslednja izmena:
Kamera daje šarene rezultate ...
Na momente oduševi, u drugoj situaciji kao telefon od 100€.
Nema još normalnih testiranja na engleskom jeziku pa treba sačekati.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Baš i ja htedoh reći za kameru...posebno ovu selfi. I sumnjam za dobru prodaju...mate 10 kad još malo pojeftini (a cena strmoglavo pada) će uvek biti dosta bolji izbor.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Mate 10 ~600 eura
Nisam siguran da ce pasti na 400 evra za godinu dana, dok ce ova nokia na 280~300 kad se pojavi kod madjara, ovog leta...


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
@v_electro čovek uzeo nov za 520e pre par dana, imaš u mate temi ;) I ja sam bio očaran ovom nokiom (dizainom pogotovo od pozadi) ali što više gledam klipove sve sam dalji od iste. Inače impresivne rezultate daje ovaj sd 660

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Pa nije u radnji uzeo nov,to nije isto.Na oglasima uvek moze da ima sarenih cena :)
 
Zvanicna `madjarska` cena je 560 :D
Kad stigne nokia bice bar 200e jeftinija
A to je velika razlika :)


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ček da stigne prvo pa onda da pričamo o cenama ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Meni kao upgrade posle motorole ova sedmica ce da bude kao da je iphone x. :D

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Trebalo bi kod nas da se pojavi prvog Aprila. Cena u legalnim radnjama 49.999rsd
 
Taman da do decembra padne cena kad mi istekne ugovor. :D

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Možda i nije omašio, možda je cena od 49.999 za Dual Sim. Inače izdate su dozvole RATEL-a za Nokia 1,6 (2018), 7+. Nokia 8 Sirocco nije na spisku.
wShxPr3.png
 
Valjda ce mu pasti cena u CN, za 350$ moze da se kupi Mi Mix 2 6/64, SD 835 i OIS..
 
Hectore odakle ti taj info da ce biti kod nas od 1.4. ?
 
Drugar je bio na predavanju Nokie i tad su rekli za cenu kao i da će pojaviti početkom Aprila a ne prvog Aprila kako sam napisao.
 
Nek se pojavi i do prvog maja , ja cu biti prezadovoljan :)

Inace mislim da nema nikakvog smisla porediti telefon srednjeg segmenta sa Mate10 koji je nesto najbolje sto Huawei nudi , kao najvisi segment....
 
Telefon deluje jako zanimljivo, medjutim evo danas je na TENAA defintivno potvrdjen xiaomi mi 6X. Ako bude kao prosle godine i od istog hardwarea naprave xiaomi mi a1 2018, mislim da ce ono sto se dobija od novog a1 i n7+ biti slicno, a cena drasticna u koristi xiaomija. Videcemo.
 
Poslednja izmena:
Telefon deluje jako zanimljivo, medjutim evo danas je na TENAA defintivno potvrdjen xiaomi mi 6X. Ako bude kao prosle godine i od istog hardwarea naprave xiaomi mi a1 2018, mislim da ce ono sto se dobija od novog a1 i n7+ biti slicno, a cena drasticna u koristi xiaomija. Videcemo.
Samo sto ce izgleda kinezi da zakinu na bateriji

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Biće ovo odličan izbor.
Xiaomi je sa A1 modelom sasekao dobru prodaju nekih (njihovih) drugih modela pa mi se, sve više, čini da naslednik A1 (Android One serije) neće izaći (By Xiaomi)...
Mi 6X je u fazi glasina (mada deluje kao naslednik A1 ali ne vidim da je Android One serija) a Surge čipset je tek pod znakom ?
Videćemo već.
 
Nazad
Vrh Dno