Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Ali vise nema problema sa osvetljenjem displeja i mislim da je stock kamera malo doterana... GCam Arnova poslednja vezija radi bez problema

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Bilo je problema kada je osvetljenje automatski podeseno kada se pali diplej treba mu par sekundi da ga lepo osvetli. Kao da senzor nije bio dovoljno brz da momentalno odreaguje. Sada je to odlicno.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Bilo je problema kada je osvetljenje automatski podeseno kada se pali diplej treba mu par sekundi da ga lepo osvetli. Kao da senzor nije bio dovoljno brz da momentalno odreaguje. Sada je to odlicno.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Ima li još nečeg novog?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Za sada sam ovo primetio i kameru (stock i gcam)... Meni ne pravi problem brisanje tel jer mi je sve na cloudu, vratim sve app odmah.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
I meni isto. Ali ne vrati podešavanja, posebno ne za banking online. Uz to, obično izgubim sav napredak u S.Surfer. Eh.

Priča o brzim prelasku na novi android pretvorila se u nizanje novih beta. Ne dopada mi se to. Nadam se da je sistem ostao stabilan.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
I meni isto. Ali ne vrati podešavanja, posebno ne za banking online. Uz to, obično izgubim sav napredak u S.Surfer. Eh.

Priča o brzim prelasku na novi android pretvorila se u nizanje novih beta. Ne dopada mi se to. Nadam se da je sistem ostao stabilan.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Ja online banking aktiviram preko kartice uvek, nemam problem sa tim ili pozovem korisnicku podrsku i izdiktiraju mi kodove (Unicredit banka).
Za sada je sve glatko i odlicno, brzo

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Пу, случајно обрисах поруку.

Све у свему, имам и ја баг са слушалицама. Софтверски је, пробам друге, раде, вратим своје, звук опет преко звучника, магично. Рестартовањем решавам.

Него, има ли неко баг са почетним екраном?
Региструје прст као када кликћем ова 3 доле дугмета, прави "балоне", не знам што то, самим тим опет рестартовањем решавам.

Осим тога све је сјајно :D
 
Meni se čini da je zvuk za SMS tiši nego pre

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Arnova gcam 7 plus


 
Je l i vama po defaultu u Developer optionsu Smallest width 411dp? To mi nešto čudno pa pitam, jer mi neke aplikacije izgledaju nekako previše razvučeno a ikonice male. Hvala
 
I jos jedno pitanje, u poslednje vreme mi Paly Store izbacuje problem kada hocu da skidam ili apdejtujem aplikacije error 971. Da li je jos neko to imao i kako se resiti?
 
Jeste li vi na beta verzijama softvera kad imate toliko problema? Ja na N6 nemam nikakvih, cudi me da N7+ toliko baguje.
 
Je l i vama po defaultu u Developer optionsu Smallest width 411dp? To mi nešto čudno pa pitam, jer mi neke aplikacije izgledaju nekako previše razvučeno a ikonice male. Hvala
Kod mene je bilo 375, ali sam imao problem kada povecam font na large da mi se glance na vrhu lose prikazuje, pa sam ga promenio na 422 i sada je ok
1235ef07ef118a2dd16f9a698ab4e1fe.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Pa kad stize vise ta Pita,kad su opet izbacili Developer Preview rom?
 
Kako ide tacno postupak za ubacivanje Bete,ako se odlucim mozda? :)

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Jel ti nije tesko ipak da mi objasnis kako da ubacim?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Jel ti nije tesko ipak da mi objasnis kako da ubacim?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Odes na Nokia sajt
https://www.nokia.com/en_int/phones/developer

Registruj se, popuni formulare o IMEI i nakon toga imas mogucnost apdejta putem adb sideload, da skines sw i sam instaliras, ili da zatrazis OTA i da ti stigne apdejt.
Nisam siguran ali je skoro negde pisalo da je zaustavljen developer program registracije, tako da ako ti ne dozvoli da se registrujes javi se pa da skinem sw i da ga instaliras rucno. Rucno jeste malo nezgodno jer moras da imas na racunaru instalirane drajvere i fastboot

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Odes na Nokia sajt
https://www.nokia.com/en_int/phones/developer

Registruj se, popuni formulare o IMEI i nakon toga imas mogucnost apdejta putem adb sideload, da skines sw i sam instaliras, ili da zatrazis OTA i da ti stigne apdejt.
Nisam siguran ali je skoro negde pisalo da je zaustavljen developer program registracije, tako da ako ti ne dozvoli da se registrujes javi se pa da skinem sw i da ga instaliras rucno. Rucno jeste malo nezgodno jer moras da imas na racunaru instalirane drajvere i fastboot

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Ok hvala ti.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nisam primetio bug sa slusalicama, ali nisam ih skoro ni koristio....stock kamera je svakako bolja, ali desava mi se nakon sto okinem neku fotografiju da mi izadje neki progress bar na ekranu i da pise processing image i stoji ikonica od kamere i tako stoji zakucano....moram rucno da je zaustavljam......ne razumem sto se ovo desava....ostalo sve ok uz relativno cesto masenje otiska....
 
Ma stock kamera baguje kao luda,bar meni.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Mogu vam reći da sam prijatno iznenađen fabričkim slušalicama. Obično takve ni ne vadim iz kutije ali ove su skroz ok, prilično su glasne, jasan zvuk i solidan bas. Bravo Nokia!
 
Ja moje slomio slucajno.Zna li neko gde bi mogao da kupim original takve za nas telefon?
 
Koji gcam port koristite i prednosti~mane?
 
Nazad
Vrh Dno