Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Ako su čekali Septembarski sigurnosti patch, onda će kroz par dana HMD objaviti release, možda čak i do kraja radne nedelje. Verovatno će i svi poznati bagovi biti pokrpljeni.
 
U torbici stoji telefon u posebnoj pregradi. Jasno je da je Nokia debelo zeznula nešto u proizvodnji moje serije modela, čim se javlja na istim mestima i kod drugih. Verovatno vi to nemate jer su kasnije to ispravili.
Gledaću još da furam ovako telefon, pa posle da odnesem u servis. Bar da ne menjam odmah displej i staklo. Neka se malo "troši" staklo.


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Brate isti problem oleo se skinuo posle 7dana na istim mestima kao kod tebe . Moj je uzet u win-win u I odmah Sam ga reklamirao videcu sta ce reci pa javljam . Ti gde si uzeo tel I jesi li pokusao sa staklom Dali se posle vide mrlje.
 
.
948e7f5e8d0ef21dc8b24f7b1829f19f.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Odlicno Ckalja i kod tebe.Sto se mene tice samo da na devetci srede malo kameru i ovaj fon gotovo da nema mane.Mogu da samo zameniti ako mi dosadi,a ne zato sto je los.

Evo i konacno








63a1d7a8e983aa6868c580f7166b424d.jpg
e7e2788ba74d01d846d93c3ec8526f37.jpg
 
Poslednja izmena:
Stvarno odlicno :) jos jedna stvar koja ume da me iznervira je da fp pogresi sa vremena na vreme....
 
Brate isti problem oleo se skinuo posle 7dana na istim mestima kao kod tebe . Moj je uzet u win-win u I odmah Sam ga reklamirao videcu sta ce reci pa javljam . Ti gde si uzeo tel I jesi li pokusao sa staklom Dali se posle vide mrlje.
Javi obavezno kako je prošlo.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Brate isti problem oleo se skinuo posle 7dana na istim mestima kao kod tebe . Moj je uzet u win-win u I odmah Sam ga reklamirao videcu sta ce reci pa javljam . Ti gde si uzeo tel I jesi li pokusao sa staklom Dali se posle vide mrlje.

Jesi li koristio neku zastitu na ekranu?
 
Poslednja izmena:
IMG_20180906_125112.jpg

Пробао мало и панораму, супер је
 
IMAK
http://s.aliexpress.com/ieuIJzMV

Виђао сам ово на другим телефонима, баш добра маска, одличан осећај под прстима, штити све стране бар по сликама, и не клиза

Видећемо кад стигне
 
Javi obavezno kad stigne, super deluje :)

Panorama prihvatljiva skroz :)
 
Lepa maska skroz.Jedna od najlepsih.


Evo malo fotki sa naseg fona





Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bio neki patch upravo. Jel se zna sta su radili?

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Baš čudan patch, zakrpa je avgustovska i dalje. Vidim da niko na netu nema pojma šta je. Verovatno priprema za Pie. Možda od ponedeljka kreće nadogradnja na Pie.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Kazu da posle danasnjeg apdejta radi Arnova GCam kao i pre junskog apdejta

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Jel vam se desava ponekad da dok kuckate neki tekst da vam se pojavi crna linija preko displeja il da zatreperi displej?
 
Jel se meni čini ili su se ove notifikacije pojačale? Deluje mi da je sada kako treba???
 
Kazu da posle danasnjeg apdejta radi Arnova GCam kao i pre junskog apdejta

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Instaliirao ovaj zadnji patch.Radi Arnova gcam,sad sam probao.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Da niste mozda primetili da slusalice "baguju"? Desi mi se da slusalice nekad ubacim a telefon emituje zvuk na zvucniku, a kada slusalice onda izvadim zvuka nema, ne cuje se na zvucniku. Onda moram opet da stavim slusalice da bi fon odbagovao i tako nekoliko puta. Ne znate mozda resenje?
 
Da niste mozda primetili da slusalice "baguju"? Desi mi se da slusalice nekad ubacim a telefon emituje zvuk na zvucniku, a kada slusalice onda izvadim zvuka nema, ne cuje se na zvucniku. Onda moram opet da stavim slusalice da bi fon odbagovao i tako nekoliko puta. Ne znate mozda resenje?
Probaj malo jače da gurneš. [emoji6] Kada pomisliš da si gurnuo do kraja, može još veruj mi.

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Nije problem to, kada izvadim slusalice ostane znak na status bar-u da su slusalice ubacene a nisu, kao da je softverski problem, desava se vec treci put
 
Nova beta verzija V3.190 danas izasla.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno