Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Kapiram da ih ljudi smatraju 'kinezima' najvise zbog dizajna, stvarno su mogle nekako vise "Nokijske" da budu, ovako su mi identicne kao bilo koji drugi telefon, plus kradu tudji dizajn.. Ok dosli smo do nekog limita kako moze da izgleda telefon kad je skoro ceo samo displej al ipak mislim da jos ima lufta da se razlikuju telefoni..
 
Upravo to, Nokia je nekada imala paletu dizajnerski najrazlicitijih modela (uz SE pa i Siemens), ajde sad razumem da su mogucnosti za unikatan dizajn prilicno ogranicene ali bi telefoni ipak morali da im budu vise u ''Nokia fazonu''. Ispade da su se dizajneri vise trudili u vreme Microsoft-a.

Ovakav dizajn, samo sa malo manjim bezelima i bez prozora :D nekako bas ide uz njihove telefone:
Nokia-Lumia-1025-phablet-concept-1.jpg

Bez obzira na to ovo je odlican telefon jer nije mnogo skup, hardver je solidan i nema heavy bloat UI.
 
Meni iskreno ne smeta ni da ih pravi ni Kinez , ni Japanac , ni Finac, ni Amerikanac , ako mi se svidi telefon po specifikacijama i izgledu i upada mi u budzet svakako cu ga uzeti u obzir , to se desilo sa ovim modelom konkretno i vrlo rado bih voleo da ga vidim i kod nas dostupnog.....nadam se da ce biti tako....

@hsv , da izgleda ovako kao spoiler sto si okacio ja ne znam ko bi to kupio , e to je stvarno cigletina , ne lici na telefon....
 
Poslednja izmena:
Za 300e moze. 400 je vec puno. Nije duplo bolji od A1. Svidja mi se skroz uredjaj.
 
Pa nije duplo , ali malo platis i taj brend koji pokusava da se vrati , na papiru je dosta bolji meni licno , dizajnerski , materijali za izradu , savremenije izgleda....po specifikacijama sigurno ne vredi sto kazes "duplo" , ali za tu cenu koju su stavili skroz je ok...
 
Ako se pojavi na oglasima neće on dugo biti 400e. prosto to nije realno jer će tada s8 nov biti oko 450e.
Brzo će on na oko 350e što će biti stvarno odlična kupovina, još ako bude mogao da se instalira gcam :)

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Brend koji pokusava da se vrati treba da kosta manje. No dobro, videcemo prodaju.
 
Ima smisla, znam sta hoces da kazes, Ja se eto iskreno nadam da ce moci kod nas regularno da se nadje , pa cemo posle da diskutujemo o ceni
 
300-320€ sa 2 godine garancije naših operatera i imaće ga pola foruma :)
 
Jos kad bi stvarno bila ta cena. Mislim da nece biti ispod 350.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
^ Mada cim bude kod operatera pada to na KP 250-270. Dve godine garancije itd. Mada Xiaomi ce isto uci u tu pricu kod operatera uskoro, tako da ce biti jos jeftinijih dobrih uredjaja. :)
 
Iako se najnoviji Nokia 8 Sirocco, Nokia 7 plus, Nokia 6 (2018), Nokia 1 i Nokia 8110 4G neće pojaviti na tržištu SAD, to ne znači da Nokia nema ambiciozne planove u narednim godinama.
Ipak se novi Nokia modeli nece prodavati na "prestiznom" trzistu USA, nije da je bitno.

Meni se bas dopada 7+.
 
^ Mada cim bude kod operatera pada to na KP 250-270. Dve godine garancije itd. Mada Xiaomi ce isto uci u tu pricu kod operatera uskoro, tako da ce biti jos jeftinijih dobrih uredjaja. :)
Usao je odavno, jos pre 2 meseca sam gledao i umalo i uzeo Mi A1 iz WinWin-ove MTS ponude na postpaid, na Mix L bi me kostao nekih 60% cene u WW i jos bih dobio 5000 vaucer za robu.
Sam MTS ih iz ne znam kog razloga jos nije stavio na sajt ali neko rece da i u Gigatronu ima ista ova ponuda za taj telefon, kao i RN 4(X mozda?)...

OnePlus 3 A3000
 
^ ja ih ne vidim kod operatera u ponudi?
 
Ova N7+ je bas cool dizajnirana. Ne znam sta joj fali? Svi su dizajnerski jako slicni sa po kojim izuzetkom
 
Sve jako skladno i lepo spakovano , samo jos mesec dana do pojave globalno....
 
Fino ovo izgleda, meni se i svidja sto je malo veca, sad ne bih uzeo ni fon sa 5.5 inca, nego samo 5.8++ i 18:9:d

E sad, klot android je fina stvar (meni pak iza MIUI-a), tako da ostaje pitanje cene kod nas. Sve preko 350e je mnogo, zbog postojanja Xiaomi modela.
 
U startu nece biti ispod 350, mogu da garantujem.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ako ce u pocetku biti 400$, znaci da ce kod nas biti 400e, ako ne i malo vise...ali videcemo..svakako ce za par meseci biti oko 350e... :)
 
Ja kontam oko 40k uz dve crvene mesečno kao sto je samsung a8.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ovo što ne Nokia uradila sa softverom je po meni prava stvar, nisu smatrali sa nekim svojim varijantama, klot Android i to je to. Pošto MN3 leti sa SD660 mogu samo da zamislim kako će tek da radi na klotari [emoji123]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jedva čekam da krene prodaja ovog modela. Nema boljeg modela za povratak na Android sa Lumia 640XL od ovoga.
 
Ovo što ne Nokia uradila sa softverom je po meni prava stvar, nisu smatrali sa nekim svojim varijantama, klot Android i to je to.
+1
To je to. Sa dodatnim softverom samo je pitanje šta ne radi kako treba, odnosno šta koči. Bile bi im potrebne godine da sve koliko-toliko ispeglaju.
Primer Samsung, Huawei, Xiaomi i sl.; i pored više godina iskustva i peglanja, opet "to nije to"...
 
Nikad i nece biti "to to" jer se dodaje gomila stvari(nekima potrebne, nekima ne) koje treba odrzavati i tu ce uvek biti nekih bagova.

Xiaomi je postavio anketu MiUI vs Android One(koji je na Mi A1), Android One razbio, obrisali anketu :D
 
I meni je mnogo lep ovaj simetrični dizajn gornjeg i donjeg dela. Samo gledam još da su nekako uspeli da ubace stereo zvučnike bio bi pun pogodak. Da se razumemo veliki igrači daju na kašičicu stvari, ali oni koji se opet probijaju neverujem da bi im novčano to pravilo neku razliku, a opet bi time privukli još više kupaca.

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno