Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Posle koliko vremena si zamenio konektor?I kad ti je zamenio jel ti isto viri konektor iz kucista kao fabricki ili ti stoji u ravni sa kucistem tj.limom oko samog konektora ako me razumes.
 
Posle koliko vremena si zamenio konektor?I kad ti je zamenio jel ti isto viri konektor iz kucista kao fabricki ili ti stoji u ravni sa kucistem tj.limom oko samog konektora ako me razumes.

Posle tačno dve godine mi se pokvario jul 2020, a popravku sam radio u septembru ovo drugo što si pitao sve je kao i pre izgleda kao fabrički ne viri ništa preko.
 
Uzeo ga aprila 2018 i dalje radi ok. Planiram da ga zamenim tamo kad napuni 3 godine, ako se ne predomislim[emoji6] volim klot Android[emoji851] možda 1+

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Krajem januara će biti 2 god. od kako koristim ovaj telefon.
Radi bukvalno kao i prvog dana, do sada 0 problema!
USB-C port je kao nov jer nisam koristio telefon dok se punio.
Sve u svemu zadovoljan sam!
Biće mi žao da ga prodam za neke sitne pare, jer je bukvalno kao nov, pokloniću ga nekome.
 
Krajem januara će biti 2 god. od kako koristim ovaj telefon.
Radi bukvalno kao i prvog dana, do sada 0 problema!
USB-C port je kao nov jer nisam koristio telefon dok se punio.
Sve u svemu zadovoljan sam!
Biće mi žao da ga prodam za neke sitne pare, jer je bukvalno kao nov, pokloniću ga nekome.
Moj je otišao za 100e. [emoji17] (prijatelju) Jedva sam prelomio da se posle 2 godine rastavimo, iako ga par meseci u nazad nisam koristio. Isto je bio u savršenom stanju.

Poslato sa HONOR 20 PRO pomoću Tapatoka
 
I na kraju koja je najbolja gcam,a da ne puca i da je stabilna?I da je dugo koriscena
 
Koliko je meni Nokia 7 Plus gotivan telefon, najomiljeniji i najlepši midrejndžer koji nažalost nisam posedovao, tada sam morao da se zadovoljim sa 6.1 zbog limitiranog budžeta.

Baš se nadam da će 7.3 biti konačno dostojan naslednik i da će vratiti Nokiji onaj šmek koji je imala u tom prvom talasu kada su vaskrsli u Android svet.
 
Screenshot_20210101-120046.png

Ову користим ја већ неко време, једина која ми ради од гомиле раније пробаних тј. која чува слике и после пар недеља.
 
Стигло је јануарско сигурносно ажурирање величине 43 мегабајта.
 
Ode juče Nokia za 100eur.
Služila je odlično, 2 godine i 2 meseca sa 0 problema.
idemo dalje...
 
Takodje 2 godine i 3 meseca 0 problema i nosicu ga sigurno jos pola godine
 
Takodje 2 godine i 3 meseca 0 problema i nosicu ga sigurno jos pola godine
Odličan je telefon, zaista, šteta što neće dobiti i Android 11.
Ja danas kupio na oglasima za istih 100eur :) NOKIU 5.3, novu, nekorišćenu, uzetu u MTS-u, 2 god. garancije.
Slične karakteristike, Android ONE, malo veći, slabija rezolucija displeja, ali zato će dobiti Android 11 i 12, što mi je najbitnije!
I dalje NOKIA!
 
Najbolji je promobi oni su generalno i ovlasceni nokia servis.Mozda su malo skuplji,ali kad god sam negde nosio neki fon na popravku ili ga izgule,ili nesto sitno polome ili displej zvace lepo ga ne zalepe....haos,a jos na nasem fonu mora displej da se skida znaci pipljivo i mora strucno da se odradi ako ti je bitno da ti kvalitetno zamene.I dobijes garaciju i orginal deo.Ali ako ti nije toliko bitno dal ce malo da ga zagrebu,lajsnicu,displej,kuciste mozes da ga nosis gde hoces.
Post automatically merged:

I naravno da nije neka prevelika razlika u ceni o odnosu na neke druge servise.Mislim da je zamena konektora bila oko 3500
 
Danas sam i ja zvanično napustio Nokia tabor, Nokia telefone sam koristio od Lumia perioda pa do danas, Nokia 7 Plus me je služila 2 godine, 7 meseci, takođe 0 problema. Telefon kakav se danas retko viđa, perfektno zaokružena priča, od dizajna, kvaliteta izrade, hardvera, šteta što Nokia nije nikada izbacila naslednika ove mašine, pa sam postao vlasnik Pixel 4a 5G telefona.

Jedna od lepših priča u mobilnom svetu svakako. Teško će se pojaviti ovako dobro izbalansiran telefon u budućnosti. Moraću da pronađem neku dobru masku i da 7+ dam majci na korišćenje.
 
Колико вас је изашла поправка улаза, и где сте то радили?
 
Posle koliko vremena si zamenio konektor?I kad ti je zamenio jel ti isto viri konektor iz kucista kao fabricki ili ti stoji u ravni sa kucistem tj.limom oko samog konektora ako me razumes.
pozdrav.imam godinu dana nokiu sedam plus ima li konektor punjenja da se nadje jos ?
 
pozdrav.imam godinu dana nokiu sedam plus ima li konektor punjenja da se nadje jos ?
Ima sigurno samo sto sam konektor kosta 10e,ali ruke deru zato sto mora ceo displej da skine da bi zamenio konektor,a to je pipav posao da ga slucajno ne osteti pri skidanju.Retko ko uzima samo za ruke 30e obicno to ide i vise bas zbog toga
 
Koristim Nokiu 7 plus, vise od 5 godina. Posle 4 godine, otisao je konektor punjenja, nisam ga menjao, mucim se da namestim pod uglom kabl. Od skoro je baterija oslabila, takodje i glavni zvucnik za razgovor, jedva se cuje. Za sve ove godine, maksimalno sam ga koristio, i prezadovaljn sam sa njim. Steta je sto Nokia nije izvacila dostojnog naslednika. tako da sad gledam telefone drugih proizvodjaca, da Nokia od u zasluzenu penziju.
 
Koristim Nokiu 7 plus, vise od 5 godina. Posle 4 godine, otisao je konektor punjenja, nisam ga menjao, mucim se da namestim pod uglom kabl. Od skoro je baterija oslabila, takodje i glavni zvucnik za razgovor, jedva se cuje. Za sve ove godine, maksimalno sam ga koristio, i prezadovaljn sam sa njim. Steta je sto Nokia nije izvacila dostojnog naslednika. tako da sad gledam telefone drugih proizvodjaca, da Nokia od u zasluzenu penziju.
Moj ti je savet posle Nokije predjes na neki Google pixel.
 
Dodao bih Motorolu kao dobru opciju.
 
Može i OnePlus Nord 2T kao jeftinija opcija. Sa Nokije 8 prešao sam na Nord 2. Odličan telefon.
 
Razmisljam o Edge 40 pro, i o s23 ultra, tu su negde sa cenama.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno