Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Mozes da se igras sa parametrima slobodno, ja sam kod mene stavio HDR podesavanja na high i ukljucio Nexus 6p pa cemo videti razlike [emoji3]

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Tebra nisam baš na tom levelu što se tiče fotografije....[emoji39]

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Mozes da se igras sa parametrima slobodno, ja sam kod mene stavio HDR podesavanja na high i ukljucio Nexus 6p pa cemo videti razlike [emoji3]

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Nexus 6P profil daje najbolje slike.A HDR je dovoljno na medium da se podesi. :)

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nemam nigde u podesavanjima Nexus 6P?

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
Samo ukljuci... [emoji3]
37b99f040de0c5111abb9f29e5d64d95.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Baterija do sad sa pola sata razgovora


93dcbe2705a55a21f9c03c2739c505f5.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Kazu na testovima da zbog neke neoptimizacije softvera trpi baterija i da ce verovatno i pre prve godine koriscenja njen kapacitet opasti vidljivo.
Kao to vecina proizvodjaca optimizuje,ali ovi kao nisu
 
Ne verujem u to.Ja mislim da moze biti samo bolja sto je i valjda logicno.

e5fbc679106f99a7f2a1920af48f166e.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ok sad druze,nov ti mob,ali za kratko vreme tako pise. Cini mi se da i na nasem MS sajtu ima test pa procitaj,tu cini mi se da pise,a ja sam ranije video na nekom stranom.
Inace ovo sad je stvarno full sto si okacio,ekstra trajanje

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Hvalili smo HMD kako su napravili dobar posao sa Nokia telefonima a sada malo i da ih kudimo. Ja sam instalirao Android P DP2 da se malo igram pre par dana, ocekujuci da ce uskoro stici DP3 s obzirom da je objavljen i da se HMD hvali Android One telefonima kao i redovnom azuriranju. U sredu u toku dana je stigao apdejt od 1.3Gb, ja sav srecan, a nakon instalacije tel nece da se otkljuca, upaljen i zakucan. Uradih hard reset jer nema sta drugo a on me vratio na 8.1 i junski patch instaliran. Sto je najgore sada vise i ne dozvoljava da se flesuje sa Android P DP2 kaze da ja bolja verzija na tel. Sa druge strane, Android P je radio sasvim korektno, pojednine aplikacije su bagovale (fb, mesendzer) i nije radila GCam. Nokia je zvanicno trenutno povukla instalaciju Android P DP2 iz developer programa i to stoji na njihovom sajtu.
be3677524ad4e6736ae4e4a5d92cc508.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Imam mali problem. Kada mi stigne poruka na viberu, notifikacija (zvuk) je jako slab, jedva ga čujem. Čini mi se kao i da su SMS-ovi utisani? Napominjem da je sve pojačano do maksimuma...

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Isto i kod mene.I ne moze da se resi,koju god melodiju da stavim tise se cuje.
 
Baterija na ovom telefonu je po meni odlična. Ne razumem se baš najbolje zato šaljem screen da vidim sta mislite....
77390339532faa9b10330ecbfb7a331a.jpg


Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Preko 7h ekrana...vise nego dobra ;) odlicna

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
@zelimir i blue moon , fora je samo u tome ako vam je telefon u ruci na primer ili bas blizu vas , isto tako ako vas neko zove na primer, a vi uzmete telefon u ruku zvono prestaje jer telefon zna da ste ga podigli, ovo ima da se namesti u settings ako se ne varam

Kada je telefon na stolu, udaljen par metara od mene i zvoni ili mi stigne wa poruka ili sms cujem ga normalno, toliko koliko je pojacan, ali kada je u ruci onda se menja prica, ne racunam na to da prigulusjem zvucnik, nego ga drzim normalno vertikalno.
 
Meni se zvono ne utisava kad mi je fon u ruci,a ni ovo da je daleko fon ne cuje se jace nego inace.Ma nije big deal,malo se tise cuje,valjda ce ispraviti nekom nadogradnjom.
 
Low light HDR + sa gcam gstark



Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Vrlo vrlo korektno, čak može da se pročita ono na plavoj tabli :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala.Ovo je gstark verzija,mozda ce biti jos bolje kad izadje Arnova verzija koja radi na 7 plus :)
 
Odlična ova verzija gstark. Eto kamere kidalice :)
 
Je li tesko instalirati gcam (arnova verzija)? Postoji li nacin instalacije da se samo pokrene apk i to je to, sve sam zavrsi?
 
Ne radi nijedna verzija Arnove na 7 plus.
 
Postoji li onda neka verzija koja je user-frendly, u smislu samo se instalira, da ne čačkam po sistemskim fajlovima i jadima se nosim, nego samo next-next-next varijanta. Pitam jer ne volim da čačkam, da nešto ne krene po zlu, bez da se backupuju podaci.

Gledao sam jedan snimak na youtube, tu mi je gcam grozna u odnosu na stock, mada, svi ovi youtuberi namjestaju kako im odgovara, svaki telefon se moze nabudziti da je dobar ili ocrniti.

To je ovaj snimak

 
Postoji li onda neka verzija koja je user-frendly, u smislu samo se instalira, da ne čačkam po sistemskim fajlovima i jadima se nosim, nego samo next-next-next varijanta. Pitam jer ne volim da čačkam, da nešto ne krene po zlu, bez da se backupuju podaci.

Gledao sam jedan snimak na youtube, tu mi je gcam grozna u odnosu na stock, mada, svi ovi youtuberi namjestaju kako im odgovara, svaki telefon se moze nabudziti da je dobar ili ocrniti.

To je ovaj snimak

Sacekaj malo da Arnova izbaci GCam koja ce raditi bez problema i bez podesavanja. Objavicemo ovde kada bude bila dostupna. [emoji3]

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno