Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Sta je ovo preko 500Eura telefon , kod nas u Bih ga mozes uzeti za 340 Eura
 
Ali zato cena, 570€???
 
Gde je ta cena,na kp?Moguce jer ga nema u nabavci dovoljno.
 
To sto ga nema u nabavci ne opravdava ovu cenu u svakom slucaju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Gluvi telefoni ...
340+ € je na kupujem prodajem cena.
Kad dođe u Telenor i VIP ići će dole ;)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ovo što se vidi na snimku, Nokia rame uz rame sa Huawei, čak negdje i drastično brža.

Ma ljudi, ovo su nijanse, suština je samo kamera i ljepota telefona, a brzina svih ovih sa 4+ GB RAM i octa core, je tu negdje, bilo X Note 5 pro, X A1 (6x), N 7 PL... To su sve nijanse, a vidim da su kamere slične, kao i brzina. Najgore je kad se telefonu raspada software i kad je nepouzdan. Ja imam BB Priv, to je raspad sistema.
 
Ma skroz lepo radi telefon, kamera mu je odlicna.Jedina mana za sad eto sto je viber notifikacija tisa malo.
 
Ne moze se navesti kao mana telefona to sto odredjena aplikacija baguje, pogotovo ako je aplikacija djubre, sto Viber jeste.
 
Stigao je u telenor i ako jos nije na sajtu. Pokazali mi u poslovnici i pitao sam za cene uz 2 total paketa pa vidite koga zanima u telenor temi.

Znaci samo se viber notifikacija slabije cuje,jel?
A WA i ostale?

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ne koristim Wa nego Telegram,on mi se ok cuje.

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Ja sam narucio N7P preko amazona, 290eur, to je cini mi se super cijena u odnosu kod nas. S tim sto ce meni stici u USA pa ce mi ga donijeti. Za mjesec dana. Vidim da na sajtu Telenora stoji 3gb,mislim da je greska, svi su 4gb i 6gb
 
Ja sam narucio N7P preko amazona, 290eur, to je cini mi se super cijena u odnosu kod nas. S tim sto ce meni stici u USA pa ce mi ga donijeti. Za mjesec dana. Vidim da na sajtu Telenora stoji 3gb,mislim da je greska, svi su 4gb i 6gb

Jeste to ok u tvom slucaju,ali kod nas bi doslo na to sve jos carina i pdv pa se ne bi bas isplatilo imajuci u vidu i garanciju.
Gde na sajtu telenora vidis ovaj model,meni ga jos ne pokazuje?
 
Verovatno su pogresili za RAM....

Kamera ume da napravi stvarno lepu fotografiju...mogu da okacim jos neke sample-ove veceras...
Ume telefon da stucne na sekundu, desi mu se....

Zvuk je meni ok na svakoj aplikaciji , ja ne koristim Viber ipak pa ne mogu za njega da tvrdim, zvucnik je prosecan....

Ono sto mene nervira , a napisao sam nekoliko puta je stock messages aplikacija....brisanje vise poruka odjednom....

Ako je cena u CG Telenoru stvarno 570e to je bezobrazluk...pa bilo ko moze da ga kupi u Srbiji za makar 100e manje u nekoj oficijalnoj radnji i da posalje za CG po manjoj ceni, narocito sada kada svakodnevno idu autobusi i slicno...
 
Ono sto mene nervira , a napisao sam nekoliko puta je stock messages aplikacija....brisanje vise poruka odjednom....

Ja sam mislio da ti nas za*eb*vaš, kad ono ti ozbiljan :)
Može da se briše više poruka odjednom...

Čak šta više to je najbolja sms aplikacija koja postoji, od skoro poruke mogu da se šalju i preko kompa na sajtu - https://messages.android.com

How to send text messages from your PC with Android Messages for web
https://www.xda-developers.com/send-text-messages-pc-android-messages-for-web/


Five new features to try in Messages

1_9i1yHAa.max-1000x1000.jpg


https://www.blog.google/products/messages/five-new-features-try-messages/



Evo stiže i face unlock kome je to bitno :)

Nokia 7 Plus, Nokia 6.1, & Nokia 8 will get Face Unlock in an update
https://www.xda-developers.com/nokia-7-plus-nokia-6-1-nokia-8-face-unlock/
 
Poslednja izmena:
Sto bi se zezao...osnovna funkcija ne radi....
Moze...al' juce....

Ne preferiram bas ove poruke i preko pc-a, textra zavrsava posao na telefonu i vise nego dobro :)
Face Unlock generalno nema poentu po meni....to nikako ne moze da pomogne za bezbednost uredjaja, evo kako ja to vidim, neko hoce da pristupi tvom telefonu , uzme ga sa stola i okrene ga ka tebi i svako od nas ce refleksno da pogleda u telefon, tad je vec cao zdravo...sa fpom nema greske....jedna od najboljih inovacija na prenosivim uredjajima...(mobilni telefoni, laptopovi....)
 
Ja koristim Blackberry hub za vise mail profila, gmail app mi se ne svidja, takodje moze da se postavi i za sve vrste poruka... I prezadovoljan sam kako radi, probajte.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Malo sam se opet igrao i flesovao tel vratio na majski apdejt, pa me interesuje da li postoji mogucnost da se ne instalira junski apdejt, da se nekako zaustavi. Cim budem restartovao tel on ce ga instalirati.


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Šta je sa junskim update-om?
 
Ne bi trebalo da bude problem. Jel uključen camera 2 API? Jel imaš tu liniju u build.prop-u?

Meni npr svaka verzija kamere radi na A1 koji je isto Android One uredjaj.
 
Od ovih trenutbih gcam koje rade tacnije cstark verzije bolje fotke pravi fabricka kamera po danu,jedino sto je nocu bolja castark.

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Čačkao sam danas malo u Telenoru N7P, radi super brzo, poredio sam ga sa Note 8, nema neke razlike, izrada mu je odlicna, dizajn top, lezi dobro u ruci, a kamera i podesavanje bas bas dobro. Brzo i tecno radi, sve mu je super, ovako na prvi pogled.


p.s. Ovo je jedini pravi test i poredjenje kamera, a ne youtuberi koji namjestaju razultate: https://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=4&idPhone1=9058&idPhone2=8505&idPhone3=8972 (izaberes telefon i vidis poredjenje do milidetalja, doduse, nemaju bas svi telefoni)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno