Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Primetio sam dva sitna baga. Prvi je da mi sad ne radi aplikacija Bus Plus, jednostavno ucita je i onda kad hocu da kucam broj stanice samo kresuje, ali to je verobatno do same aplikacije. Ako je neko jos koristi neka mi kaze da li ima problema. A drugi je, kada ukljucim dark temu u porukama i You Tubeu navigation bar ostane beo. Devojka ima Mi A2 Lite i kad aktivira dark temu na istim aplikacija navigation bar bude crn kao i ostatak UI-a. Cudno...
 
Nav bar debi*izam je prisutan još od Oreo-a... Neverovatno da ne planiraju da isprave problem..

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Не ради бусплус након апдејта на питу, писао сам још одавно, али нема вајде од тога. А што се тиче беле траке, јесте то глупост, једино што ме држи на светлим темама, изгледа уједначеније.
 
Isti problem sa Bus Plus i kod mene. Zanimljivo da je app radila posle update a, ali posle hard reset ne. Nokia 6.1
Primetio sam dva sitna baga. Prvi je da mi sad ne radi aplikacija Bus Plus, jednostavno ucita je i onda kad hocu da kucam broj stanice samo kresuje, ali to je verobatno do same aplikacije. Ako je neko jos koristi neka mi kaze da li ima problema. A drugi je, kada ukljucim dark temu u porukama i You Tubeu navigation bar ostane beo. Devojka ima Mi A2 Lite i kad aktivira dark temu na istim aplikacija navigation bar bude crn kao i ostatak UI-a. Cudno...

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Primetio sam dva sitna baga. Prvi je da mi sad ne radi aplikacija Bus Plus, jednostavno ucita je i onda kad hocu da kucam broj stanice samo kresuje, ali to je verobatno do same aplikacije. Ako je neko jos koristi neka mi kaze da li ima problema. A drugi je, kada ukljucim dark temu u porukama i You Tubeu navigation bar ostane beo. Devojka ima Mi A2 Lite i kad aktivira dark temu na istim aplikacija navigation bar bude crn kao i ostatak UI-a. Cudno...

@pretomator
@gid
@sofke

Nemam problem sa tim, radi bez problema, meni je konstantno ukljucena lokacija i imam valjda najnoviju verziju, ne znam da li to ima veze....

Koristim je skoro pa svakodnevno bez problema, juce oko 13.30 recimo radila..

Inace, neka me neko razuveri ako gresim , telefon vise ne moze da se "baci" u Silent mode, da bude totalno necujan bez vibracije i toga svega....znaci samo Silent
 
Poslednja izmena:
@pretomator
@gid
@sofke

Nemam problem sa tim, radi bez problema, meni je konstantno ukljucena lokacija i imam valjda najnoviju verziju, ne znam da li to ima veze....

Koristim je skoro pa svakodnevno bez problema, juce oko 13.30 recimo radila..

Inace, neka me neko razuveri ako gresim , telefon vise ne moze da se "baci" u Silent mode, da bude totalno necujan bez vibracije i toga svega....znaci samo Silent
Može.
Klikni na zvonce dva puta [emoji16]
50cb1499184deb3defa47bbfa31c226a.jpg


Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
'bem ti zvonce :d

Hvala Coda, tacno bih ga bacio da je Google nesposoban i za ovo....
 
I ako je nokia 7+ brz kada se smanji animacija na x0.5 bukvalnom leti [emoji1787]

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
I ako je nokia 7+ brz kada se smanji animacija na x0.5 bukvalnom leti [emoji1787]

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока

Upravo sam i ja stavio na 0.5 i bas brzo radi, i preporucujem takodje :)
A sto se tice busplusa, ne koristim ga ali sam imao slican problem sa mojmts aplikacijom, odmah posle pite nije htela uopste da radi pa su se ljudi zalili i oni odradili update, tako da je moguce da je do aplikacije to, ne do telefona, sad videcemo.
 
Poslednja izmena:
Upravo sam i ja stavio na 0.5 i bas brzo radi, i preporucujem takodje :)
A sto se tice busplusa, ne koristim ga ali sam imao slican problem sa mojmts aplikacijom, odmah posle pite nije htela uopste da radi pa su se ljudi zalili i oni odradili update, tako da je moguce da je do aplikacije to, ne do telefona, sad videcemo.
Apsolutno je problem do BusPlus aplikacije, na Oreo je radila maltene besprekorno na ovom istom telefonu. Mada, ako bih odradio hd možda bi se nešto i popravilo

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Sta sve stavite od animacija na 0.5? Sve ove tri stavke sto ima? Window, transition, animator duration? Da li sada mogu ovaj developer options da stavim na off (da li ce animacije onda biti ostavljene na 0.5...i da li cu ponovo moci da aktiviram developer opciju?) Nije realno koliko je brze sve na 0.5. Ne mogu da aktiviram system ui tuner, ne desava se nista kada drzim settings dugme iz navigation panela
 
Staviš kako ti odgovara. Ja godinama držim sve na 0.5, tako sam navikao.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Meni lepše sa animacijama držim 1.2 :)

Ovo je samo prividna brzina, pogotovo što secka, barem meni tako izgleda.
 
Stigao sneg uz noćni mod [emoji23]
987572c32244798927570f202ac6cd7e.jpg


Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Fluid navigation gestures

Колико само лепо изгледа систем без доњих тастера или оне пилулице. Све препоруке. Има и на јутјубу туторијал како се подешава преко компа, тачније искључује потпуно.
 
Fluid navigation gestures

Колико само лепо изгледа систем без доњих тастера или оне пилулице. Све препоруке. Има и на јутјубу туторијал како се подешава преко компа, тачније искључује потпуно.
Skinuo sam ali nikako da ga probam , nema nekih bagova posto je u beta fazi?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ма какви, без грешке ради, ни да заштека, ни да се ресетује или угаси.
 
Može neko da pusti link sa detaljnim uputstvom?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Stavi novu i rešio si i to.
 
A ako bi nekim slučajem multi glupih okolnosti obrisao navigation gesture aplikaciju. Sta bi se desilo ? [emoji16] Hoće li se sama vratiti pilulica ili bi morao fabrički reset ?

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
A ako bi nekim slučajem multi glupih okolnosti obrisao navigation gesture aplikaciju. Sta bi se desilo ? [emoji16] Hoće li se sama vratiti pilulica ili bi morao fabrički reset ?

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока

Moze i ovako:

You can restore the navigation keys using the app or by run this adb command:
Windows:
adb shell wm overscan 0,0,0,0
macOS:
./adb shell wm overscan 0,0,0,0
 
Meni je najdraža Pixel2 jer je jako brza i odlične slike ispadaju.Probao sam ovu sa linka,odlično radi noćni mod ali me nervira što dugo obrađuje,vrti,sejva..sa pixelom opalim 5 slika dok se ova ne pripremi.
 
Odlicna baterija. Jel ti to na 9 ili 8.1?
 
Nazad
Vrh Dno