Šta je novo?

Nokia 7 Plus

muka

Poznat
Učlanjen(a)
11.02.2018
Poruke
77
Poena
49
Verovatno apsolutni Best buy za 3,4meseca.

https://www.phonearena.com/news/Nok...r-the-price-and-Zeiss-camera-release_id102772

[youtube]gpBStLyzLmk[/youtube]
400e početna cena.

Edit
The dual camera system here consists of a 12MP regular camera with large 1.4um pixels and a bright f/1.75 lens and a 2x telephoto 12MP camera with 1.0um pixels and an f/2.6 aperture. The front facing camera is a 16MP unit with a 1.0um pixel pitch and f/2.0 optics. All three lenses are branded with the ZEISS monicker so we should expect top notch quality.

We handled the Nokia 7 Plus for a bit and can report that performance was snappy. The Snapdragon 660 is a very capable chipset but stock Android Oreo is zippy as well. The combination of the two leaves the Nokia 7 Plus feeling just as quick as any phone on the market.

HMD will bring the Nokia 7 Plus to market in April for a very reasonable €399.

https://www.gsmarena.com/nokia_7_plus_nokia_8_sirocco_nokia_1_nokia_8110-review-1727p2.php


Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
С овим димензијама мало теже.
Претераше га, као да су сви овде двометраши па да могу с овим да баратају једнoм руком.
Безвезе. Остале спецификације су ок.
 
Poslednja izmena:
Veoma zanimljiv telefon, konačno se Nokia polako uzdiže. Taman tražim neki Android One sada posle WM10. Mada mi je Nokia 6 (2018) nekako privlačnija, samo gledam na sajtu na jednom mestu piše ima 3GB RAM, a na drugom 4GB.
 
Dimenzije iste kao redmi 5 plus...sto je skroz okej...jeste malo vece, ali ne mnogo vece od ranijih telefona sa ekranom od 5.5"... :)
 
Koja je poenta ovih dzinovskih telefona koje ne mozes da nosis u dzepu? Inace prelepo izgleda
 
Ајде да га меримо... На културан начин. Ето која :)
 
Koja je poenta ovih dzinovskih telefona koje ne mozes da nosis u dzepu? Inace prelepo izgleda
Ne koriste svi telefone isto. Odatle i potreba za vecim tel. Evo ja na primer imam sony Z5 i xaomi mi max. Max koristim vise nego Z5. Citam vesti, klipovi, igrice, po nekad navigacija... Sve je lakse i bez zamaranja ociju na njemu. Opet kazem svako uzima ono sto mu odgovara, pa zato i potreba da neko ima veci. [emoji3]

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Mene jedino nervira zasto je ta velicina postala standard, a manji telefoni su postali izuzetak...umesto da je obrnuto.
I gde recimo stavis taj telefon leti, a nisi jedan od onih ped****ća koji nosi torbice?
 
Jako dobar telefon. Za nekoliko meseci sa cenom od 300e bice stvarno best by...
 
U ruci sa flip fotrolom. [emoji3]
Leto celo provodim u poslu, tako da tel po nekad uzmem tek uvece.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Mene jedino nervira zasto je ta velicina postala standard, a manji telefoni su postali izuzetak...umesto da je obrnuto.
I gde recimo stavis taj telefon leti, a nisi jedan od onih ped****ća koji nosi torbice?
Od kad sam uzeo torbicu, zivot je laksi :D
Te jedni kljucevi ovamo, drugi onamo, telefon, novcanik, hemijska olovka, indeks, poneki manji papir, te kad sednes zulja telefon/kljuc, sta vec, a i ja sam bio protivnik torbica :D

Sto se telefona tice, meni licno odgovara velika dijagonala, dolazi s vecom baterijom, bolje za citanje, youtube, tako je i kod vecine ljudi, zato je sad standard takav kakav jeste.
 
Kada bude kod Mađara pao na oko 350e ostaje bez konkurencije :) eventualno mi a2 može da mu pomrsi račune.

U beloj boji dosta podseća na pixel XL 2 kada se gleda spreda

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Kada bude kod Mađara pao na oko 350e ostaje bez konkurencije :) eventualno mi a2 može da mu pomrsi račune.

U beloj boji dosta podseća na pixel XL 2 kada se gleda spreda

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Kad bude pao na 350 opet će tu da bude MN3 na 300 ili ispod.

Послато са Mi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Meni se vise svidja ovaj 7+ nego 8 siroco . Jedino me zanima da li je bolje uzimati S7 edge ili Nokia 7+ ?
 
Nokiu naravno. Android one je dovoljan razlog.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Realno. Veliko pozitivno iznenađenje je ova Nokia , ako ništa u moru staklenih telefona napokon jedan alu.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Pozadi mislim da nije alu nego ona plastika kao na nexus 5 sto je bila.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Alu je , ali prerađen nekim procesom preko pa na dodir izgleda kao pixel 2.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Još bolje

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ovo sve je sjajno spakovano zajedno , za cenu ne trazi puno tako da ce biti odlicna kupovina , samo da izadje....verujem da ce biti i kod operatera ubrzo nakon globalnog pojavljivanja...
 
Fino ovo deluje, iznenadili su me i sa baterijom. Ali opet za 400e tesko best buy, 350e bih verovatno i platio, kao neki maks. Dok ovo stigne vec ce biti tu nekih novih Xiaomi modela za slican novac.
Kod nas ce biti veliki plus ako se nadje u ponudi operatera.
 
Kakav crni xiaomi pored nokie i android one.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ima i Xiaomi fin Android one telefon, a sledeci se ocekuje uskoro.
 
Малопре негде прочитах да Шаоми завршава са android one програмом, тј да неће бити наследника mi a1.
 
A čime se ja to brukam?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno