Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Jel moze neko da mi kaze koliko se dobiju kvalitetnije slike sa gcam?Malo sam testirao i vidi se razlika pri slabom osvetljenju,pri danu po meni istog kvaliteta,ali sam primetio da kad zumiram sliku losijeg su kvaliteta neko kad zumiram fabrickom apk.tj dosta su cistije nego sa gcam kad se zumira do kraja.Nisam stigao da prebacim na komp pa da uporedim.Jel moze neko da mi pojasni koja je bolja i zbog cega.Hvala

I da prednju kameru nisam mogao da stavim vise od 4 megapixela.Generalno kao da su mi malo bledunjavije preko gcam.Opet nisam je bas nesto mnogo testirao

Generalno ja slikam 10 slika godisnje,ali ako je bolja gcam da koristim nju
 
Poslednja izmena od urednika:
Fabricka kamera koristi 2x opticki zoom zato je i bolje. GCam koristi digitalni zoom i jednu kameru. Gcam samo za nocne slike i to je sva prednost.
 
Možda ja ne vidim lepo, ali meni gcam (Arnova) pravi lepše slike u svim situacijama. Jače boje I više detalja. Razlika se posebno vidi kod prednje kamere.
 
Da nocu,ali po danu mi je cistija slika kad zumiram uslikanu sliku fabrickom nego sa gcam.Opet nisam stigao da prebacim na komp pa tako da ih uporedjujem
 
Odlična baterija sad [emoji16]
19a52ea00d27e168a4815ef28a048af9.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
^ Postavi malo detaljniju statistiku. Ja nisam nesto zadovoljan /sve trosi vise od ekrana/, jos uradio factory reset. Ubagovan je system definitivno, da li je do Nokie ili Pie-a generalno ne znam.Screenshot_20190221-123919.jpeg

Nisam nasao rjesenje!

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kolege, kako da promenim lokaciju na koju telefon po defaultu snima fajlove koje preuzmem?
Imam sd karticu od 64gb pa sam mislio da sve odmah ide na nju.
 
Ko želi nek proba.
Ja evo sad testiram.
46556114707a5af4f20aab3e1fe29d45.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
E to je ono sto sam ja odradio i mogu potvrditi da je sada drugi telefon.
 
Da li je po Vašem subjektivnom mišljenju baterija sada nakon isključivanja ovih stavki kao na OREO ili ...?
 
Mislim da jos nije kao na Oreo, mada sada mozda malo vise koristim telefon sa jos par programa ali opet jedno 20% otprilike slabija od Orea :D
 
Mislim da jos nije kao na Oreo, mada sada mozda malo vise koristim telefon sa jos par programa ali opet jedno 20% otprilike slabija od Orea :D

Hvala na informacijama. Da li još ko može da da svoju ocenu-mišljenje?
 
Потпуно исти одговор имам као гоки. Беше нов телефон, уз мање коришћења, на крају дана је остајало више и од 60%. Сада, на пити, константно укључен блутут, до скоро лајв позадине, пар апликација које умеју да исцрпе батерију, дође на око 30, 40% увече.
 
Ima li neko problem sa punjenjem, znaci ukljucim na punjac i na ikoni kod sata pikazuje kao da puni ali ne pise chargin i tako stoji bez punjenja pa moram da ga iskljucim i ukljucim nekoliko puta dok ne pise charging. Nekad hoce da pise chraging ali posle par sekundi nestane i ne puni.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ima li neko problem sa punjenjem, znaci ukljucim na punjac i na ikoni kod sata pikazuje kao da puni ali ne pise chargin i tako stoji bez punjenja pa moram da ga iskljucim i ukljucim nekoliko puta dok ne pise charging. Nekad hoce da pise chraging ali posle par sekundi nestane i ne puni.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Imam isti problem. Treba da se menja usb c konektor.
Mnogi se žale na to, na svim nokia telefonima.

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Imam isti problem. Treba da se menja usb c konektor.
Mnogi se žale na to, na svim nokia telefonima.

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
Pa bas je bez veze. Imam svakakve gluposti instalirane po telefonu kao sto su aplikacije za banke koje koristim i nekako mi nije sigurno da im predajem telefon .

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Pa bas je bez veze. Imam svakakve gluposti instalirane po telefonu kao sto su aplikacije za banke koje koristim i nekako mi nije sigurno da im predajem telefon .

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Ja koristim aplikaciju ampere.
Kad stavim da se puni cackam pomeram dok ne vidim da puni preko 1900mah.
I ostavim ga da se puni ne smem da ga pomeram. Ne da mi se jos davati pare za to. Kad bude skroz otišao to jest da nmg da punim uopšte nosim ga u servis.

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Ja koristim aplikaciju ampere.
Kad stavim da se puni cackam pomeram dok ne vidim da puni preko 1900mah.
I ostavim ga da se puni ne smem da ga pomeram. Ne da mi se jos davati pare za to. Kad bude skroz otišao to jest da nmg da punim uopšte nosim ga u servis.

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
Nista tako cu i ja. Sledeci telefon nece biti nokia, moj xiaomi note 4 nije imao ovoliko problema a i radio je dosta brze.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nista tako cu i ja. Sledeci telefon nece biti nokia, moj xiaomi note 4 nije imao ovoliko problema a i radio je dosta brze.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
To sam i ja rekao. Ovo mi je zadnja nokia.

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Pušten je Feb patch jel neko dobio od vas?

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
I ja ću sad ručno preko sd card

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Cekajte ljudi pa valjda podleze garancija za to.Isto mi se desavalo sa jednim telefonom pre 2 godine koji je uzet u mts-u prekidalo punjenje i uvazili su garanciju.Sto ne bi uvazili sad i za to.
 
Molim utiske februar patch? Da li su nesto popravili izmenili...
 
Poslednja izmena:
Kakvi su HMD likovi, ni ovde a ni na Nokia 8 modelu ništa!
 
Nokia 8 kompas, nokia 7 plus baterija ako se ne poiskljucuju neke stavke, mada su ovde ljudi na forumu prijavili da je na OREO ipak bolja baterija nego na PIE..mozda tu ima jos ali..
 
Nazad
Vrh Dno