Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Da nije SLUČAJNO u pie-u ubačeno neko naprednije podešavanje ekrana?
 
Teško. To samo ako Google ubaci ili ako koristis custom kernel.
 
Nešto sam žešće zas...o.

Prijavljuje da mi je model ta-1055, ali ja bih se zakleo da je pre pisalo ta-1046... ?
850a3b5dabe19113acf2bbec4eab025c.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ne, ne. Zanemarite prethodni post. To ja tripujem (beskrajno čekanje da HDM Global postane Nokia potpuno uništi čoveka).

I na kutiji piše da je model ta-1055

Heh...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Uspeo sam da instaliram Pie. Sve okej za sada, vidim nova aplikacija Files Go, ne može da se deinstalira.

E sad jel se meni samo čini ili su fontovi ispod ikonica u launcher-u veći nego na Oreo-u. Baš mi ružno izgleda. Jel moguće nekako to smanjiti?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Bio sam zauzet nisam stigao da ti odgovorim [emoji28] sry
Uspeo sam da instaliram Pie. Sve okej za sada, vidim nova aplikacija Files Go, ne može da se deinstalira.

E sad jel se meni samo čini ili su fontovi ispod ikonica u launcher-u veći nego na Oreo-u. Baš mi ružno izgleda. Jel moguće nekako to smanjiti?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
https://www.phonearena.com/news/nokia-x7-official-china-specs-features-price-nokia-7-1-plus_id110017

Naslednik :) to jest po evropskom n7.1 plus :)

Edit:
For that kind of cash you’re getting a dual camera on the back. The main module uses a 12MP Sony IMX363 sensor with 1.4µm pixels, a bright f/1.8 aperture and Optical Image Stabilization (OIS), EIS is available too. These pixels can capture almost twice as much light as 1.0µm pixels and feature Dual Pixel autofocus to boot.

Sa gcam to će biti pravi zmaj :)


Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dobio sam dojavu od druga koji radi za Nokiu (HMD) da sutra puštaju OTU za veći broj zemalja, trebalo bi i Srbiju da udari.
 
Prebrzo se puni. Android Pie.
d9f551c287aa05bef661fb91fb0c4391.jpg


Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Je l ima jos neko "problem" sa ekranom da mu se pojavila fleka ili vise njih (u mom slucaju jedna) i kad je bela pozadina,tu je bela boja svetlija/bledja, kao da probija.
 
Pisao je neko u temi, mislim da je dobio novi telefon.

Izgleda da nisu baš dobro kontrole kvaliteta radile, malo na forumu, a dvoje problem sa flekama.
 
Je l ima jos neko "problem" sa ekranom da mu se pojavila fleka ili vise njih (u mom slucaju jedna) i kad je bela pozadina,tu je bela boja svetlija/bledja, kao da probija.
Koji ti je model 1046 - 1055 ?

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Imao sam problem sa flekom. Vratio sam telefon (doduse bila je web kupovina pa me fakticki nisu ni pitali zbog cega vracam). Navodno postoje neke aplikacije koje regulisu problem, ali nisam ih probao.
 
Je l ima jos neko "problem" sa ekranom da mu se pojavila fleka ili vise njih (u mom slucaju jedna) i kad je bela pozadina,tu je bela boja svetlija/bledja, kao da probija.
Imam ja taj isti problem. Sve se spremam da pošaljem tel. u servis ali odlažem jer me strah od ishoda i u kakvom će stanju da mi vrate aparat. Sve radi, pa je pitanje da li se isplati rizik sa našim nadaleko čuvenim servisima.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
@Coda93, iz tvojih usta u Bozije usi, ja imam problem sa punjenjem i navodno su obecali da ce se na Pie resiti, ako se ne resi ode Plus na dobos....
 
@Coda93, iz tvojih usta u Bozije usi, ja imam problem sa punjenjem i navodno su obecali da ce se na Pie resiti, ako se ne resi ode Plus na dobos....
Koji tačno problem imaš? Sporo puni ili? [emoji846]

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Od 9 ljudi ovde, 3 sa flekom na ekranu.

Ili je kvalitet loš ili kod nas dolaze krsevi neki.
 
Davno smo postali korpa za otpadke.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Sta bi s dojavom za apdejt... Koja je kvota... [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno