Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Sto kaze nina korisnije je tap to wake , a i navikao sam na istu.....
 
Kolko ja vidim, trenutno ga nemaju u ponudi. Zato ne mozes da vidis cene.

Poz

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jes da je glupo pitanje a znali se mozda kad se ocekuje u mts i neke odokativne cene.Znate kako je kad zensko zapne, to i samo to.Svidja joj se narandzasi okvir u tu je kraj diskusije
 
Poslednja izmena:
Video i gledao i malo zagledao pre neki dan u Kalmaru, fenomenalan telefon prelepog izgleda i oštre i čvrste konstrukcije. Samo što je ovde dosta skuplji nego u Srbiji. Oko 4000 SEKa. Bolje je pazariti za 320€ :)
 
Da li neko mozda zna zasto mi je internet protok na telefonu manji u odnosu na lap top. I jedan i drugi koriste istu wifi mrezu. Na racunaru ide do 30mbs a telefon jedva do 10mbs.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
0b699c0041de2935bb6783f4299f800a.jpg
5562a43702ce1a85353880c3ad8da85b.jpg
 
Poslednja izmena:
Uz Omoriku 1 na 24 meseca 31.200 , na 36 meseci 19.200 , 1000% tacna informacija......kada ce ga dobiti ponovo ne znam.....
 
Hocu, cim nadjem malo vremena jer sam ja obicno opsiran u tome....ima sitnica koje mi bodu oci, mozda i mogu da se iskljuce , ali jos nisam nasao kako.....tipa kada se iskljucuje mobile data pita me jel sam siguran da hocu da iskljucim , svaki put pita.....mnogo je iritantno....kacim neke slike i pisem utiske u narednih par dana sigurno....
 
ima sitnica koje mi bodu oci, mozda i mogu da se iskljuce , ali jos nisam nasao kako.....tipa kada se iskljucuje mobile data pita me jel sam siguran da hocu da iskljucim , svaki put pita.....mnogo je iritantno...

M$/Windows zaostavstina :d
 
Ko još gasi mobile data [emoji23]

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Aj što se to nikad ne gasi, pa samim tim i ne pita ništa, ali to je tako valjda oduvek na čistom androidu :)
 

Prilozi

  • Screenshot_20180523-011306.jpg
    Screenshot_20180523-011306.jpg
    360.6 KB · Pregleda: 191
Poslednja izmena:
Pa dobro, to je normalno nego sam na osnovu njegove recenice pomislio da nisu ubacili ''potvrdu potvrde'' :d u stilu Viste npr. :)
 
@nightshadow , nemam ga neograniceno , a nemam pristup wi-fi kao na starom poslu pa ga i na poslu koristim sa vremena na vreme i naravno tamo gde nisam u zoni poznatog Wi-fi.....

@Sumadinac, nisam znao to.....uzasava opcija...ne mogu ni nazvati to opcijom....alert....kako god....

Evo sad vidim i da ne mogu da brisem vise poruka odjednom u stock app...katastrofa....

Da ne duzim sad, napisacu mini review....

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Možeš da brišeš.

Verzija
35a3608072626a99357f3eeb3034cadd.jpg
 
Evo...cini mi se da je ista verzija....instalirao Textru......prvi put u zivotu da menjam stock app za sms.....
c2598d384359e60bf4fe89a14ac0e184.jpg


Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
@Sumadinac, nisam znao to.....uzasava opcija...ne mogu ni nazvati to opcijom....alert....kako god....

Evo sad vidim i da ne mogu da brisem vise poruka odjednom u stock app...katastrofa....

Da ne duzim sad, napisacu mini review....

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока

- Није било потпитања, барем не на верзији 8.0
- Брисање више порука одједном није било од верзије 7.0 од кад имам дроид.

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Sta cu kad out of box ide update na sledecu verziju i mnogo je iritantno....
Nisam imao prilike da koristim Nougat....posle 2.5 godine sam zamenio uredjaj pa sa preskocilo nekoliko OS verzija....
 
Mogu i da se brišu poruke - više istovremeno...
Navići ćeš se - veliki prelaz sa kitkat-a na 8.1 oreo :)

Možeš i Android P da probaš :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja nisam uspeo sa stock app....
Pa u neku ruku, nista spektakularno , nije sa KitKat-a , nego sa Lolipop-a ili kako se vec zvao, ali nebitno u svakom slucaju....

Mogu da probam pa da se iznerviram :D
 
Sada sam primetio da u je majskom apdejtu ubacen face unlock ali kao deo smart unlock. Nece direktno da otkljuca telefon da te odvede na home screen ali ga otkljuca da ne mora da se kuca pin ili da se upotrebljava FP senzor vec samo povuces prstom preko ekrana

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
To nije to,nije pravi face unlock.Ja to imam na Sony Z2 i amdroid sestici.

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi. Da li je neko uzimao ovu kiju u MTS uz ugovornu obavezu? Interesuje me da li je ista zkljucana na mrezu? U napred zahvalan. :)
 
@Čkalja, bolje ovkao da podeliš slike, ono je link vlasnika, može da se briše, da neko ne pobriše:
http://imgbox.com/g/GsfdA6z3qI
Hvala za slike.
Kamera sa fabričkom app je očaj, očaj očaja za mene. Ovo samo GCam može da iščupa.
 
Au brate šta je ovo..
Mora uz gcam da pokida ovaj senzor, super bi bilo neko poređenje stock vs gcam

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nije sve ni do aplikacije (gcam) a ni do senzora/optike. Ima i nešto između što takođe utiče na kvalitet.

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima,Izmedju GCAM i senzora stoji jedna zgodna spravica koja se zove Canon,i tako sa njom imas izvrsne slike,bez ocaja,vrh vrhova,itd..Sad je inace postalo moderno da se ocekuje da mobilni telefon pravi fotografije kao namenski aparat poput Canona ili Nikona,pa posle se sprdati kako si prosao odlicno za 200e.Zato se svim silama pokusava dostici vrhunac na mobilnom,ali opet dzaba,Canon je Canon a kamera na telefonu je usluzna i sporedna stvar :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno