Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Da se razumemo, nije isti problem sa ekranom kod svih. Ovo o čemu se sada priča je problem sa probijanjem osvetljenja, a ja i još jedan kolega imamo problema sa oleo premazom.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Da se razumemo, nije isti problem sa ekranom kod svih. Ovo o čemu se sada priča je problem sa probijanjem osvetljenja, a ja i još jedan kolega imamo problema sa oleo premazom.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Što bi značilo da su problemi sa ekranom višebrojni[emoji38]

Ovaj problem kod mene nije strašan, telefon lepo radi, ali je užasno iritantantno. Evo dok kucam ovo u Tapatalku sasvim jasno vidim tu "predivnu" belu prugu po sred ekrana.

Makar da je u duginim bojama.[emoji848]

Na tamnoj pozadini se ne vidi zbog čega držim samo mračne wallpapere (depresivno, brate mili).

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Само због овога држим неку распалу фолију на екрану.

Nema to veze sa folijom, staklom itd. Ovo nije fizičko oštećenje. Nastalo je zato što nešto pritiska ekran u tom delu, da l baterija iki šta već...tako sam čitao po forumima.
 
Malo je reci da sam (pre) zadovoljan za sada telefonom...nisam primjetio neke mane. Ne drzim tel sa metalnim predmetima zajedno.

Garancija 2god kod ovlastenog opet znaci. Ganjao bih se ja sa njima do Srtrasbourga ako zatreba.

Nadamo se da ce danas OTA.



Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
I ja sam zadovoljan.Imao sam sreće pa nemam nikakve probleme.Sve sam podesio kako meni odgovara i sad dolazi ta pita koja traži factory reset.Ma neće ići.Kažu stari majstori da ne diraš ono što dobro radi.Pogledajte na xda kakvih *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*rija imaju ljudi sa pitom.Negdje sam pročitao da ima aplikacija koja isključi automatski update.Pričekati ću da svi instalirate i riješite bugove,pa ću onda ja.možda...
 
Znači propala dojava za pie [emoji28]
Evo posle par dana na pie primetio sam da je baterija pocela znatno brze da se prazni. Inace sve radi savršeno. Čak više nema ni problema sa slušalicama kao sto je bilo na 8.1

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Ne znam šta da radim u vezi ove fleke na ekranu Da l da šaljem.na servis telefon ili da ostavim. Generalno vidi se vrlo malo samo kad je bela pozadina. Hoće li se to širiti?
 
Ne znam šta da radim u vezi ove fleke na ekranu Da l da šaljem.na servis telefon ili da ostavim. Generalno vidi se vrlo malo samo kad je bela pozadina. Hoće li se to širiti?
Nadajmo se da neće. Da se širi.

Ja ću poslati moj sledeće nedelje, najverovatnije. Ali nisam uveren da će mi izaći u susret. Pitao sam u Telenoru, rekli su mu da će ga poslati, ali da ne znaju kakva će biti odluka. Devojčica za pultom je, onako uzgred, pomenula da će verovatno zameniti ekran i ko zna šta će mu još raditi. Znoj me oblio.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Odnesi u ovlasceni servis, bice gotov za par dana. Ako budes isao preko operatera, cekaces bar duplo duze.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Meni se čini da na Pie-u, Adaptive Battery radi preagresivno, često mi se desi da nakon nekog vremena aplikacije ispadnu iz RAM memorije. Ne pokreću se više instant. Verovatno će to popraviti nekim patch-om.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nadajmo se da neće. Da se širi.

Ja ću poslati moj sledeće nedelje, najverovatnije. Ali nisam uveren da će mi izaći u susret. Pitao sam u Telenoru, rekli su mu da će ga poslati, ali da ne znaju kakva će biti odluka. Devojčica za pultom je, onako uzgred, pomenula da će verovatno zameniti ekran i ko zna šta će mu još raditi. Znoj me oblio.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Nije kupljen preko operatera vec u Gigatronu. A juce sam bas iz radoznalosti kontaktirao Nokia (HMD) podrsku, preko one support aplikacije u telefonu, opisao im sve, poslao slike i oni su mi rekli da bi to garancija trebala da pokrije. E sad, telefon sam kupio pre nekih mesec dana, ja cu traziti zamenu za novi, bolje to nego da mi menjaju ekran samo.
 
Nije kupljen preko operatera vec u Gigatronu. A juce sam bas iz radoznalosti kontaktirao Nokia (HMD) podrsku, preko one support aplikacije u telefonu, opisao im sve, poslao slike i oni su mi rekli da bi to garancija trebala da pokrije. E sad, telefon sam kupio pre nekih mesec dana, ja cu traziti zamenu za novi, bolje to nego da mi menjaju ekran samo.
Bolje novi telefon, naravno.

Javi šta si uradio.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Konačno! [emoji3]
40def3c70a7075fbd3383ef69276f9ef.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Opaaa svaka cast [emoji23]


Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Jao majko mila, našta li će da ispadne [emoji848]

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Omašio sam za dva dana tj. dojava je omanula za dva dana. Mada, s obzirom da je ovo2 Srbija, ovo je prihvatljivo
 
Uh super, valjda ce i meni ubrzo :D
EDIT: Upravo i meni krenuo update
 
Poslednja izmena:
Aj da vidimo kod vas što ste dobili OTA Pie, jel vam se čini da je font slova u launcher-u veći?
Takođe, ako neko može da proveri, da li mu prilikom izbora notifikacije (dupli tap na nju) sa lock screen-a, nakon unosa pina, pre nego što otvori aplikaciju iz koje dolazi notifikacija, nakratko prikaže ponovo tastaturu za unos pina i tek onda pokrene aplikaciju?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Desi se to sa tastaturom, primetio sam. Takodje kada udjem u network & internet i probam da udjem u sim cards, odmah me izbaci i kada pokusam drugi put izadje mi kako "Settings keeps stopping" i nakon nekog vremena me izbaci iz Settings-a. Pomalo baguje..
 
A bre Markic i ti sa tim fontovima.[emoji23]
I ovde i na Android Srbija forumu. Pomiri se sa tim ili smanji dp ili uzmi drugi launcher.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ne mogu nikako maknuti google traku od dole da li vi mozete, i ne radi mi split screen uopste pita ce me poremetiti skroz taman navikao lepo raditi na njemu a sad se jedva snalazim
 
Nazad
Vrh Dno