Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Nema, ima samo Glance u Display settings.Videcu da nadjem ako postoji neka aplikacija,neki mod,nesto...
Evo kako je kod mene na P, cak i u opciji ambient display ima mogucnost
3c3dbfa0edb038494056a3d0ef181569.jpg
e1beaca60c035edaa0860621acbfc109.jpg
baa6daf9b47027a357e74021b400ea4b.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Cudi me da 7 plus ima tako dobru korisnu opciju ,a osmica ne.Mozda zato sto je noviji.

Inace,jesi probao tu Gcam sto si okacio link,imas neku fotku po danu?
 
Cudi me da 7 plus ima tako dobru korisnu opciju ,a osmica ne.Mozda zato sto je noviji.

Inace,jesi probao tu Gcam sto si okacio link,imas neku fotku po danu?
Radi za sada sve sto sam probao, nemam nista fotki po danu, danaa u Nisu lose.vreme, kisa i nesto me mrzi da izlazim napolje.. [emoji39]

Prva je bez blica, druga sa blicom fotkano sada u kuci u mraku.
d2f426c7e96bf90ea1cfe5a3ef349eae.jpg
1663589b52bd71df7b3d459aaaafe13c.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Videcu da probam sutra ako budem negde vani da uslilkam prirodu neku ,tad se najbolje vidi.
Inace kamera sigurno ima potencijala,samo treba prava app da izvuce najvise sto moze iz nje.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Slazem se potpuno sa @blue moon po pitanju kamere , ume i stock app da izuce dosta dobru i lepu fotografiju :)

Sto se tice FM radia to je vec proslost i ne bi me cudilo da je stvarno nametnuto od strane provajdera i slicno, inace sam je i ja koristio kao i mnogi ovde prikiom putovanja busom i slicno , ne zanima me deezer i slicno iskreno...

Ono sto me i dalje drzi prvi ovom telefonu je ovo....
0343db4431659ae33fdac556f9869fa8.jpg


Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Imam problem sa slanjem videa preko vibera, uvijek mi salje kao fajl jer kaze da je video too large. Stavim preko stock app 720p, 10sek video 25mb +, dok preko gcam, isto podesavanje, pravi 15mb, taj video od 15mb recimo mogu da posaljem kao video kroz vajber, dok ovaj od 25mb ne mogu, nego kao file.

Koliko me sjecanje sluzi, na starom BB Priv sam slao i vece od 25mb preko Vibera kao video, a ne kao fajl, imate li rjesenje za ovo?
 
Mislim iskreno da ti je to ogranicenje do Vibera kao aplikacije, ne verujem da ima veze sa telefonom....ne koristim Viber , ali javice ti se sigurno neko ko koristi pa moze i da testira....
 
Podesavanja - Sistem - O telefonu
Ides do dna menija, do "broj verzije" i kliknes na to 7-8 puta da bi aktivirao "opcije za programera"
Vratis se u Podesavanja - Sistem, pronadjes "opcije za programera" i tamo aktiviraj "nametni smer rasporeda zdesna nalevo"

Hvala Zorro uspeo sam malo se sve poremetilo tacnije sve je preslo na desnu stranu ali ok snaci cu se i tako , samo se nadam da sto sam to istiskao da postanem programer ne gubim pravo na garanciju jer kada sam ih pitao da li mogu karticu koristiti od nekog drugog operatera rekla mi gospoja da ako dekodiram fon da gubim garanciju
 
Koliko ste zadovoljni ekranom? Kako radi automatsko podesavanje jacine osvetljenja, vidljivost po suncu, koliko je u mraku crna zaista crna?
 
Nasao sam mnogo dobru verziju Gcam za 7 Plus.Mnogo dobre fotke pravi,a nije Arnova.Videcu kasnije ako uslikam nesto da postavim da vidite.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Koliko ste zadovoljni ekranom? Kako radi automatsko podesavanje jacine osvetljenja, vidljivost po suncu, koliko je u mraku crna zaista crna?
Ekran je ok, ima lepe, zasićene boje, ali osrednje osvetljenje pa je vidljivost na suncu problem. Crna je solidno crna za ovaj tip ekrana.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Hvala Zorro uspeo sam malo se sve poremetilo tacnije sve je preslo na desnu stranu ali ok snaci cu se i tako , samo se nadam da sto sam to istiskao da postanem programer ne gubim pravo na garanciju jer kada sam ih pitao da li mogu karticu koristiti od nekog drugog operatera rekla mi gospoja da ako dekodiram fon da gubim garanciju

Ne brini, nista nisi "dekodirao", to je standarni meni u telefonu, ali je inicijalno "skriven" da ne bi bas svako prckao po njemu.
 
Ok hvala na odgovoru. Ako Amoled ekran na S9 ima ocenu 10, koliku bi ocenu dobio 7 Plus na skali od 1 do 10 za vidljivost na suncu? Zanima me da li je bas velik problem ili nista strasno, tj. mali problem. Izvinjavam se ako sam malo naporan. :)
 
Nasao sam mnogo dobru verziju Gcam za 7 Plus.Mnogo dobre fotke pravi,a nije Arnova.Videcu kasnije ako uslikam nesto da postavim da vidite.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Gde? Šta? Kako? [emoji6]

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Da li neko moze da mi kaze koji je model telefona koji stize sa MTS-a, TA-1046 ili TA-1055.
Hvala unapred
 
Hvala na odgovorima, kupio je i ja ali mi je bilo cudno sto na slici stoji da je TA-1046 a daju TA-1055. pa cisto da proverim :)
 
Ja sam probao par zastitnih stakala i ni jedno nije dobro pokrilo po ivicama. Narucio sam skoro na ali exspresu hydro gel da vidim kako ce on funkcionisati.

Hydrogel Film For Nokia 8 Sirocco Soft TPU Explosion-proof Full Coverage For Nokia 7 Plus 6 2018 creen Protector (Not Glass)
http://s.aliexpress.com/QjuuEjUN?fromSns=Copy


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Zdravo drug, jel stigao ovaj hidro film, je si li ga probao?
 
Zna li neko gde ima da se nabavi original punjac za nokiu 7 plus. Menjam mesto boravka cesto pa bi mi olaksalo da imam 2 komada. I da li je ok puniti nokiu sa obicnim punjacem bez quick charge?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Punjenje sporijim punjacem moze samo da produzi zivotni vek baterije.
 
Nije jos druze, ocekujem da stigne ovih dana, javljam utiske

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Gledao sam vezano za taj hidrogel. Pretpostavljam da ce ti lepo pokriti ekran,ali mislim da ti neće pružiti zaštitu kakvu pruža staklo. Sve u svemu obavezno javi utiske.

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Ako nekog interesuje kako radi google navigacija.
Koristio sam je ceo put od BG do CG moram reči da je dobra. Ekstra radi u offline modu. Preciznost je velika.

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Jel se lako vraća sa beta 9 na 8.1?

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno