Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Našao sam. Ja imam taj 07 Goodix panel za koji se ispostavilo da je bolji od tog Novateca koji je dosta tamniji i lošije su boje kod njega.

Исти је панел и код мене, имате ли ви мало жући екран при дну? Ништа драматично али се примећује на светлијој позадини, водила се и пре расправа о томе чини ми се, али се не сећам баш.
 
Kod mene [emoji16]
809a69a7e46734cadae807aab6fff17a.jpg


Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Исти је панел и код мене, имате ли ви мало жући екран при дну? Ништа драматично али се примећује на светлијој позадини, водила се и пре расправа о томе чини ми се, али се не сећам баш.

Koji ti je panel Novatek ili 07 ?

Nisam primjetio neku problematiku na novateku, osim tog famoznog 16%.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Aha, znaci nije novatek. U prvim serijama su stavljali 07, posle su krenuli novatek, valjda ne bez razloga.



Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Kako se kome zalomi, evo @gnd primjecuje zutilo na 07 ekranu. Ipak mislim da su novije serije sa novatek ekranom, kao da sam upratio negdje. Osim ovog problema sa osvjetljenjem, ja ne vidim drugih problema na novateku.

Vidim HMD rece da ce srediti ovo, pretpostavljam da je do firmware-a:

https://community.phones.nokia.com/discussion/comment/61912/#Comment_61912

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel stigao nekome Decembar Patch?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Hoce li mts prihvatiti reklamaciju za usb c konektor na nokia 7+ ?
Prrkida punjenje jako sporo puni a ne daje mi se 3400rsd u lokalnom servisu da stave novi.

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Ne verujem da ce,kazace verovatno da si ti negde ostetio ili zakacio to.

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
Kod mene jos nema ovog update-a, a rucno sam instalirao onaj predhodni novembarski veci 3_39B nisam hteo onaj mali sto je bio ponudio telefon. Mozda zbog toga nesto kasni ovaj decembar, ili ga nece ni biti ako smo nesto zeznuli?

Na kojoj ste verziji bili pre decembarskog update?
 
Poslednja izmena:
Posle decembarskog apdejta baterija traje krace. I to dosta. Iako je stigao samo kao google security...izgleda da nesto nije kako treba.
 
Posle decembarskog apdejta baterija traje krace. I to dosta. Iako je stigao samo kao google security...izgleda da nesto nije kako treba.

Slazem se jedva dan da izdrzi ako koristim intezivnije i oko 6 SOT :( a pre sam mogao i 48 sati uz manje koriscenje i skoro 9 SOT ,tacnije 8 i po nesto se desava a i stalno mi sada neko obavestenje dolazi SR klijent poruka o dodeljivanju a nemam pojma sta je to nista nisam instalirao nervira me svako malo a ne mogu da iskljucim da ne dobijam obavestenja
 
Apsolutno je isto sada i kod mene. 6 sati SOT...a mogao sam da izguram i 9-10 sati uz intenzivno koriscenje. Ne znam da je i jedan jedini apdejt zapravo popravio trajanje baterije...ama ikad...n bilo kom telefonu. Barem je takvo iskustvo kod mene.
 
Све и некако, али да они на светлој теми ставе црни календар када се спусте нотификације, и да то нико код њих не примети, сјајно заиста.

Screenshot_20181218-224754.jpg
 
Kod mene jos nema ovog update-a, a rucno sam instalirao onaj predhodni novembarski veci 3_39B nisam hteo onaj mali sto je bio ponudio telefon. Mozda zbog toga nesto kasni ovaj decembar, ili ga nece ni biti ako smo nesto zeznuli?

Na kojoj ste verziji bili pre decembarskog update?
Vrlo je moguće da nam neće ni stići OTA, pošto sam i ja ručno instalirao novembarski.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Vrlo je moguće da nam neće ni stići OTA, pošto sam i ja ručno instalirao novembarski.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Mozda nas preskoci neki update, videcemo. Ako nista ne bude onda reset i opet rucno instaliramo onaj prvi PIE sto je bio, na neku foru kao sto ima downgrade na OREO 8.1. Ali otom potom videcemo.

BTW mnogo lepo radi ovaj novi PIE (ni jedan telefon nisam video da ide fluidnije) ne bih ga nikako menjao kako sada radi i bat. mu je super.
 
Uskoro puštaju decembar patch za sve ne treba da brinete.

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Da,ali da li ima veze sto smo mi rucno ubacili novembar pa zbog toga sad ne dobijamo?
 
Msm da nije do toga sto smo ručno već sto smo ubacili 3.39B sa fix + security dok su ovi sto su imali novembar samo sa security dobili i decembar kod nas. Nešto 3.22C ako se ne varam.
Zato nama kasni ovde ali dobićemo update kad puste Global. Jos nisu svi dobili.

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Ali, zasto instalirati uopste decembar kad kazu svi da je baterija slabija dosta,pitanje je
 
I imaju problem sa wifi.

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Sa SD ?
I koju si ubacio od 98 ili 106mb ?

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Zavisi koji ti je build tj valjda zavisi dal ti je dual sim ili ne.Moj je dual sim i bila je oznaka ova 339B

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno