Šta je novo?

Nokia 7 Plus

U pozadini.mi se cuje.muzika . Da.li neko ima problem

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока
 
U pozadini.mi se cuje.muzika koju ne mogu da ugasim dok sama ne stane. Imali.ko taj problem

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока
 
Postali smo bronzani na gsmareni! [emoji28]
cffc1e289d11f2d31974aa547fc03334.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Najizdrzljiviji telefon koji sam ikad koristio tj najizdrzivije prednje staklo.
 
Krenuo junski OTA update i kod nas.
 
Nadam se da ce junski da mi vrati zvuk notifikacija.....konkretno koristim Pulse SMS app i nemam zvuk pri stizanju novog SMS-a , nije do same aplikacije, pronasao sam i na netu da je jos ljudi imalo problema oko ovoga zakljucno sa majskim update-om.....

Takodje sam primetio da se dosta vise greje telefon prilikom punjenja....
 
Zna li neko kad stize android 10?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Baterija je katastrofa !
Kakvo je stanje baterije kod vas ? Dal da nešto isključim ili da uradim fabrički reset? Nisam odradio već duže vreme.

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока
 
Изузетно лоше, 5 сати не може да изгура.
 
I meni je od zadnjeg apdejta baterija dosta slabija.... :(

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Dal fabrički da rokamo ili da isključujemo neke sistemske app. Šta nam je činiti?

Telefon sam kupio zbog brutalne baterije 12h SoT-a a sad jedva i 5h. Srsmota od HMD-a.

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Izgleda da opet nesto u sistemu degradira bateriju.Pre je bilo adaptive battery pa display, sta li je sad?
 
Пробао сам ја све те неке препоруке, качило се овде доста, претежно се односи на искључивање оних евенвел, или како већ, ствари. Учини ми се да се батерија побољша, али плацебо, све се то врати на неких 5 сати сот-а.
Мени се чини да ме блутут убија, константно је укључен због наруквице и слушалица, али шта ћу треба ми. Иначе, гледајући потрошњу, све апликације изгледају нормално (осим Ми Фит, којој сам лупио рестрикцију, ненормално шта је радила, и помало Воцап Веб, када сам на послу)

Screenshot_20190524-201817.png
 
Dal fabrički da rokamo ili da isključujemo neke sistemske app. Šta nam je činiti?

Telefon sam kupio zbog brutalne baterije 12h SoT-a a sad jedva i 5h. Srsmota od HMD-a.

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока
Ja da radim FR posle svakog updejta koji oni zajebu ne pada mi napamet, imam isti problem sa baterijom a isto sam kao i ti uzeo ovaj telefon zbog baterije. Nikad vise nokia, dzabe izbacuju telefone non stop kada ne prate softwerski .

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ja da radim FR posle svakog updejta koji oni zajebu ne pada mi napamet, imam isti problem sa baterijom a isto sam kao i ti uzeo ovaj telefon zbog baterije. Nikad vise nokia, dzabe izbacuju telefone non stop kada ne prate softwerski .

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
I ja svima pričam NIKAD VIŠE NOKIA.
Telefon je užas, menjao sam usb c konektor dao 3k i evo posle dva meseca opet isti problem.
Toliko loše odradjen telefon iznutra da je to kriminal.

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока
 
Baterija je dobra. Samo sam ovo sam stavio u restricted list. Nemam nekih HW i SW bugova.

Jedino me iritira u zadnjem periodu, s' vremena na vrijeme, kad zamrzne telefon na 3-4 sekunde. Jel do mene, ili ima jos takvih...?Screenshot_20190716-203521.jpg

Opet, zadovoljan sam tel-om, nema nista bolje ovog ranga. Ćaomi je jos gori sto se tice update-a i bugova i tome slicno.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uradio hard reset nakon zadnjeg update-a i baterija mi deluje solidno.
48% ostalo, sot 3:50, osvetljenje na 50%.
Uglavnom korišćen wifi, bez gps-a i uključenog bluetooth-a.
 
Da, i ja primecujem povremeno da odbija saradnju po nekoliko sekundi.
S druge strane, vise nema onih samo-iskljucivanja...

Baterija je dobra. Samo sam ovo sam stavio u restricted list. Nemam nekih HW i SW bugova.

Jedino me iritira u zadnjem periodu, s' vremena na vrijeme, kad zamrzne telefon na 3-4 sekunde. Jel do mene, ili ima jos takvih...?Pogledajte prilog 272325

Opet, zadovoljan sam tel-om, nema nista bolje ovog ranga. Ćaomi je jos gori sto se tice update-a i bugova i tome slicno.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Baterija je dobra. Samo sam ovo sam stavio u restricted list. Nemam nekih HW i SW bugova.

Jedino me iritira u zadnjem periodu, s' vremena na vrijeme, kad zamrzne telefon na 3-4 sekunde. Jel do mene, ili ima jos takvih...?Pogledajte prilog 272325

Opet, zadovoljan sam tel-om, nema nista bolje ovog ranga. Ćaomi je jos gori sto se tice update-a i bugova i tome slicno.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Dok smo mi zadovoljni bagovima nece tu niko nista menjati. To zamrzavanje imam i ja plus sto mi touch prekine sa radom dok ne zakljucam pa ponovo otkljucam telefon.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ok.Hvala.Posto ima raznih modova i programera tipa arnova i drugi pa me zanimalo koji mod i od kog programera se najbolje pokazao.
 
Jel dobio neko OTA ?

I imam jednp pitanje zanima me vase mišljenje [emoji28]
Napuklo mi staklo na zadnjoj kameri, mrsko mi da se u skorije vreme cimam oko toga da ga popravljam. Ako skinem staklo i koristim je bez te zastite hoce li to smetati kameri ? Osim kao prasine ako udje. Očisti se to nego generalno nece biti nekih vecih problema ? [emoji16]

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока
 
Nije još OTA. Mom drugu na šestici je isto napuklo, skinuo ga je i za sad nema problema, ne mogu da se setim cene ali mislim da nije baš mala. Opet, bilo kakva kapljica vode, prljavština, kasnije ćeš sigurno imati probleme, može ti biti samo privremeno rešenje.
 
Konačno
214abcb6cc5dd7a781569b88f1013782.jpg


Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока
 
Da, ima li nekih problema, bat, kamera?
 
poz
preporucite mi neki dobar servis za zamenu displeja , ne da kupim displej nego samo da mi zamene.
BG je u pitanju
hvala
 
Pozz svima,
Ne vidim razliku u poboljšanju posle zadnjeg apdejta 3.54H, pa me interesuje da li je neko od vas radio hard reset, i da li ima pomaka u vezi baterije i ovih avenwell sistemskih koje smo nekad disejblovali? Ja sve vratio na default jos pre ovog novog apdejta, i ne vidim neku razliku.
Baterija i dalje max 6 sati za nepuna dva dana koriscenja. Jedino vidim da nema vise onih freez display bagova kad pokrenes neku aplikaciju. Javite se vi koji ste radili hard reset da znam da l da ga kačim na komp.
Hvala unapred na odgovorima.
Pozdrav.
 
Nazad
Vrh Dno