Šta je novo?

dobar dual sim telefon, cena nije toliko bitna

-=crusader=-

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
07.02.2005
Poruke
995
Poena
320
dakle imperativ je da je dual sim

vrlo pozeljne karakteristike:

- dobra baterija ~3000mAh (jos ako je removable to je vrh)
- dovoljno brz procesor u rangu recimo snapdragona 801
- 5" ili veci ekran ali da nije neka sumanuta 4k rezolucija, max 1080p
- bar 16gb interne memorije i card slot ili 64gb interne (mada pre varijanta sa karticom)
- pristojna kamera u rangu S3 ili bolja, nista spec
- root/bootloader unlocking friendly


trenutno imam Z2 i sasvim sam zadovoljan njime sto se vidi iz gore navedenog :D jedini problem je sto nije dual sim jer imam potrebu za sluzbenom karticom a ne nose mi se dva telefona pa nikako, udomio bi Z2 i sluzbeni J3 2016 i spojio to u jedan pristojan dual sim telefon

odluka mi treba relativno brzo pa zato trazim savete inace bi odradio sam research... jesu li pravili s5 u dual sim varijanti?
 
U principu možda ni ne osetiš to da nemaš LTE band 20 sve zavisi od tvog kretanja i operatera koji koristiš inače jeste greška koristi se i LTE na 800mhz u Srbiji.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
a na kraju nije neki ogroman problem, telenor je valjda na pocetku naplacivao 4G cini mi se pa ga ni na Z2 nisam koristio... sad kao daju promociju kad upalis 4G, giga neta naredna 3 meseca, iskreno zaboravio sam da ukljucim i svo vreme sam na 3G :D evo ukljucih i dobih tih giga neta, ne vidim bitnu razliku u brzini...

za surf i nije toliko bitno, teamwiever mi radi komotno a 4k mi je rezolucija na desktopu i vuce bez seckanja na 3G, sad probam na 4G, isto je... nista zahtevnije ne mogu sad da smislim zasta bi mi 4G bio esencijalan u buducnosti... nije deal breaker...
 
Pa to kada vam je 4G na Telenoru vec opterecen, inace je rad enormno komforniji na 4G. Ljudi igraju online gaming na 4G i nekada je cak bolje od kucnih neta, dok na 3G se o tome moze sanjati.

Lepo je imati i B20, ali nemoj da ti za telefon bude deal breaker. Mozda ti jos neko vreme i bolje bude, jer na mestima gde imaju 4G+, cesto ima problema kada je 4G+ telefon sa B20. Sva tri operatera.
 
evo da javim utiske, uzeh xiaomi mi note 3, bas sabija telefon ali ono, razbija... sto se hw tice... sw ko sw, ni tu ni tamo, trebace mu dosta tweakovanja ali za prvo praznjenje sam dogurao na 1:30h na svakih 10% baterije u proseku plus 24h standby... jeste da ga konzervativno trosim, nemam push servise i mnogo synca ali ovo je opasna baterija, fazon ~12h SoT moze da se izvuce sto je bas bas ozbiljan score...
 
Koji bi ti preporučio u tom rangu?

Послато са D2303 уз помоћ Тапатока

Ako već gledaš outlet u ww, bolji je izbor Ulefone S7/S8, BePure Lite (koji se mnogo manje kvari od HT16, HT27, uglavnom manji problemi sa tasterima) ili eventualno Bluboo Maya (koja generalno ima dosta problema sa mikrofonom ). To je od modela u koje sam upućen.
 
Nazad
Vrh Dno