»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 2 od ukupno 2

Tema: USB C PORT

Moderated
        Na forumu od
        Feb 2018
        Poruka
        1

USB C PORT

Koristim p9 vec godinu I po dana I nemam zamerku. Jedini problem je taj sto mi je dzek za slusalice vrisnuo kao I na p7. E sada, video sam da se na mate 10 pro slusalice povezuju preko usb C porta pa me interesuje da li mogu to I sa mojim p9 I ako moze, gde mogu da nabavim taj dodatak? Pozdrav!

Member
        Na forumu od
        Apr 2014
        Poruka
        427
      3. Moja mašina
        • INET: DSL
      4. Mate 10 pro nema 3.5 mm dzek tako da mu je analogni izlaz za slusalice provucen preko usb c porta. Njegove slusalice i dongle usbC na 3.5 tebi ne bi radili na p9 posto on nema analogni izlaz na usbC portu vec samo digitalni.
        Najelegantnije resenje je ako nadjes neki pouzdan servis mobilnih da ti zameni taj 3.5 mm jack (neces imati potrebu za dodatkom koji ces morati da vucaras sa sobom i verovatno ga izgubis/pokidas).
        Da slusas analogne slusalice na tvom p9 trebao bi ti ovakav neki usbC na 3.5mm dongle (u sebi poseduje digitalno/analogni konvertor).
        https://www.amazon.com/adapter-Farac...dphone+adapter
        Nisam probao ali bi trebalo da radi.... Posto nemam taj telefon ovo ti je samo info koji sam pokupio preko neta...
        In the world where You can be anything You want, be nice...

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •