Šta je novo?

Najbolja kamera i baterija do 300€

hawaii

Poštovan
Učlanjen(a)
12.12.2017
Poruke
428
Poena
80
Ja mislim S7/S7 edge ali da li ima nesto jos bolje?
 
Ne znam kakvi su ti "kineski" telefoni, ali znam da joj je najbitnija kamera, da prvi sto bolje fotke u mraku kao i autonomija.
Koliko sam skapirao s7 edge ima i dobru autonomiju pored aparata.
 
Poslednja izmena:
Ehh, dupla poruka. Ok eto to je bilo pitanje, gledala je drugarica i neki sony XZs, ali nisam znao sta da joj kazem, slabo pratim mobilne i dalje imam sony z2.
 
Poslednja izmena:
Šta znam , Sony kao i uvek , za LL slike mu uvek fali ono nešto.

Mi8 stock kamera verujem da puca u rangu s7.. a sa 2klika možeš sa gcam da imaš bolju kameru nego na s7.

Ostale prednosti mi8 u odnosu na s7e su mnogo bolji soc , bolji i brži senzor otiska prsta , odličan face unlock , bolji sw ,brzi rad i daleko duža podrška proizvođača.

S7e na svojoj strani ima ip67 ,2k ekran ,sd karticu i 3.5mm ulaz

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala verujem da ce joj znaciti, mozda neko jos nesto napise, pa cu sve preneti. Razmsiljala je i o s8, ali nije sigurna da li je dobar kao s7 edge po pitanju kamere autonomije.
 
Ja sam imao s7e i s8plus sada sam na mi 8, apsolutna preporuka, te pare dati za s7e je ludost, cak i s8plus nije isplativ sada. Kamera je kao na Samsungu, ali zato je tu gcam.. Neverovatno sta izvlaci iz ovih senzora.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
To je velika istina , nažalost.. :(

To sam i hteo da napišem u prethodnom postu , džabe ja ovo pišem kada žensko kupuje mobilni , znači to mora biti ili galaxy ili apple , eventualno Huawei :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Preneo sam sve, pogledace MI8, jel se on negde prodaje sa garancijom, fiskalnim racunom ili je sve kupovin preko malih oglasa?
Koliko vidim na KP Xiaomi Mi8 6/64GB se prodaje od 355€ sa usmenom garancijom. Prodaje se i neki Lite model, malo je jeftiniji.
 
Poslednja izmena:
Ukoliko moze link ka prodavnici koja prodaje na rate za 360e sa 12 meseci garancije. Koji model Mi8, jer njoj treba dobra kamera i sto bolja autonomija, to je osnova.
moze i u priv poruci, hvala.
 
8x nije za poredjenje sa Mi 8 ni u kom smislu.
 
Zvala je tu radnju pre neki sat, imali su plavi ali su ga prodali sada, bice kao od ponedeljka i u drugim bojama.
Moguce da ce kupiti taj mi8, nadam se da ce biti zadovoljna kamerom.
 
Žensko je, možda joj lepši...
Jeste mozda lepsi, ali dosta slabiji... Razliku u fluidnosti mozda i nece primetiti, ajd mozda nece primetiti ni razliku u ekranu, ali jaukace kad vidi kako slika mi8. :D
Koji model Mi8, jer njoj treba dobra kamera i sto bolja autonomija, to je osnova.
moze i u priv poruci, hvala.
obican Mi8 6/64 global, ima mnogo podvarijacija: explorer, pro, lite, se...
Evo ti poredjenja: https://www.kimovil.com/en/compare/...obal-64gb,xiaomi-mi8-pro-global,xiaomi-mi8-se
 
Nazad
Vrh Dno