Šta je novo?

Skytorrents ubiven? :(

wwwz

Slavan
Učlanjen(a)
16.10.2011
Poruke
1,896
Poena
200
Izgleda da je jedan od najčistijih torrent pretraživača, Skytorrents.in, ugašen :(

Ima li neko detaljnije informacije, pre svega da li je ovo za stalno ili privremeno?
 
Izgleda da je jedan od najčistijih torrent pretraživača, Skytorrents.in, ugašen :(

Ima li neko detaljnije informacije, pre svega da li je ovo za stalno ili privremeno?
Da li si realan? Od toliko PPT ti ovo spominjes hahahahhaha

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Šta je PPT? I zašto da ne spominjem, šta je problem? Bio je odličan sajt, šteta ako je ugašen za stalno.

@ aca: možda nekada...
 
Znam, redovno ga koristim, kao i još par sličnih sajtova. Nisam ja mislio da je SkyTorrents jedini ili bilo šta slično, već me samo interesovalo da li neko zna šta se dešava sa tim sajtom :)
 
A gomila privatnih torrent trackera..taj tvoj za kojim kukas je smesan u svakom smislu,od izbora sadrzaja do odnosa seeder leecher. O tome govorim..

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Meni je bio extra, nisam imao nikakve zamerke.
 
Jesi probao privatne??ako jesi kakvi su u odnosu na sky?

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
A koje to privatne besplatne alternative predlazete?

OnePlus 3 A3000
 
Ne znam sta da se trazi a da to nema na Rutracker-u, pored toga tamo i jedan ako siduje iscepa ga u rekordnom roku

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Ne znam zašto ste se okomili na čoveka kad je on samo izrazio nezadovoljstvo zbog nečega što neće moći da koristi, a njemu je to bilo sasvim dovoljno.

Ja nisam ni čuo za taj sajt, niti sam ga koristio. Meni je dovoljna Zamunda, i meni je to dovoljno. Možda ću isto kao i pokretač teme da se požalim ako je budu ukinuli.
 
Bitno je samo da ne brišeš torent u najvećem broju slučajeva.
 
Zamena (BitCQ) izgleda podjednako dobra, možda čak i bolja :)
 
Ja nikad čuo za ove torrent treckere/search engine, šta vi to skidate pa ne možete da nađete na rutracker ili 1337x? mislim stvarno me interesuje, ne zafrkavam se.
 
Da, vec postavih sl.pitanje

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Kad je ciknuo KickAss, guglala sam koji su najbolji torrent sajtovi i medju prvim rezultatima je bila neka lista najboljih za tekucu godinu na TorrentFreak. Kliknula sam na svaki, videla sta nude i da li uopste ima seeder-a i Skytorrent se izdvojio od ostalih i dobio pocasno mesto na speed dial-u. Imala sam i taj 1337x. Verovatno su mu menjali domen a ja se nisam cimala da nadjem novu adresu pa sam ga izbrisala.

Yourbittorrent koji obiluje genitalijama i telesnim tecnostima sam nasla kad sam u Bing-u trazila neki Stranger Things 2160p torrent koji je ranije bio na Pirate Bay-u ali je obrisan.

Rutracker koristim za skidanje muzike. Nekad sam odande skidala i filmove, narocito dok sam imala prastari komp jer jedino mi njihovi x264 ripovi nisu stucali i kocili. Serije odande ne skidam, a koliko vidim nemaju HEVC koji preferiram sad kad imam novu azdajicu. Koristila sam i Rutor, ali redje jer tamo su vecinom filmovi samo sa sinhronizacijom bez originalnog zvuka.

Dobrodosao je svaki torrent sajt koji je besplatan, jer nemam nameru da placam clanarinu, niti da ganjam ljude i vucem ih za rukav da mi daju pozivnice. A i do sada sam nalazila sve sto mi treba. Jedino je malo bezveze kad se naviknes na neki sajt a oni ga posalju u vecna lovista kao KickAss ili nikad prezaljeni BitTorrentJunkie. Za neke starije i obskurnije filmove treba malo vise vremena jer nemaju mnogo seeder-a ali nekad sam sto godina skidala jednu pesmu preko LimeWire-a, pa mi nije tesko da se strpim.
 
Meni Zamunda zavrsava posao.
 
Što se mene tiče, živeo rarbg, od kada je umro publichd, samo njega koristim...
 
idope i rarbg, tu nadjem sve sto mi treba...
 
Dobar je i kickass.cd, pirate bay, rarbg, rutracker, yts :D Ima ih puno.

Važno samo da ne mora da se registruje i slično, da je skroz otvoren, lepše mi tako.
 
Pitanje za upravu foruma: da li sme da se otvori tema u kojoj bi korisnici samo kačili imena (ili linkove) omiljenih JAVNIH torrent sajtova? Naravno, da ta tema bude zakačena...
 
Nazad
Vrh Dno