Šta je novo?

Low Hashrate

maxtheminer

Poštovan
Učlanjen(a)
13.08.2016
Poruke
129
Poena
70
Pozz, imam problem na rigu... Naime, imam kartice ASUS RX570 ROG, i kopaju mi 16MH/s na ETH-u. Ranije su kopale po 25-26mh/s. Jednom sam restartovao rig i masina je pocela da baca manje. Probao sam atikmdagpatcher ali nije mi se vratio hashrate... da li neko zna sta trebam da uradim da bi vratio stari hashrate od 25-26mh/s... HVALA UNAPRED!
 
Koje drajvere koristis? Bios mod?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Driveri 22.19.165.512, mod 1360/2000 (ako na to mislis)...
 
meni je prosle nedelje na 4 riga povukao nove drivere, na tim rigovima sam izgleda preskocio da iskljucim automatski update, idi DDU, pa instaliraj ponovo blockchain drivere, pa patch.
 
Ako je odradio update na adrenalin drajver uključi compute mode.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Blokcejn iz avgusta i valjano odradjen bios mod i moraju 29 gurati


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
uspeo, sljakaju 24mh/s komad, HVALA PUNO SVIMA KOJI SU POMOGLI <3 :D
 
Trebalo bi da daju oko 27.5-29mh, na kojim klokovima ih drzis?
 
Mozda covjek ne zeli da se zeza sa modovanjem. Pa je i sa ovim zadovoljan. Mada ako imas vise rigova, po 5mhs na svakoj karti, nabere se.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Mozda covjek ne zeli da se zeza sa modovanjem. Pa je i sa ovim zadovoljan. Mada ako imas vise rigova, po 5mhs na svakoj karti, nabere se.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

imam samo jedan takav rig, ima 6 kartica, ako se mnogo isplati modovati na 29 onda cu uraditi to, ali ako je mala razlika nije problem...
 
Ali sada imam drugi problem, kada upalim miner, i krene da kopa, kopa 2h i odjednom GPU3 krene da baca 0 mh/s... Zasto to ?
 
"ono" sto ti je 1360 spusti na 1124, a to sto ti gpu 3 padne na 0 hoce zbog "onog" 2000, spusti tu kartu na 1950 pa prati, nece sve karte podjednako dobro da rade.
 
^Zaboravio si da mu kazes da sve to nema efekta ako ne moduje strap biosa.
On to sve radi sa stock biosom.
 
"ono" sto ti je 1360 spusti na 1124, a to sto ti gpu 3 padne na 0 hoce zbog "onog" 2000, spusti tu kartu na 1950 pa prati, nece sve karte podjednako dobro da rade.

znam sta je “ono” xD core clock i memory clock ali da li se misli na to ili na nesto drugo iz bios editora. inace hvala puno, probacu pa javim rezultate


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I meni posle update-a svi promenili drajvere. Na svim sam uspeo da resim osim na jednom gde imam 580 8gb gygabite. Uradio ddu, instalirao drajvere restartovao (kad udjem u device manager nema uzvicnika) kao da su patchovani. Bez obzira odradim patch. Ali i dalje baca 22mhs. Proverim klokove sve je ok. Sta moze biti?
 
U drugoj temi sam pročitao da treba DDU iz safe moda

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
"ono" sto ti je 1360 spusti na 1124, a to sto ti gpu 3 padne na 0 hoce zbog "onog" 2000, spusti tu kartu na 1950 pa prati, nece sve karte podjednako dobro da rade.

probao sam ali mi na AB ne izbacuje cifre kada hocu da menjam clockove. jel ima jos neki program gde mogu to da oborim? takodje, sada posle nekog vremena kopanja masina je pocela da zakucava...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ubaci komande u clejmor i ne treba ti after


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Klokove i voltaze sve rokaj iz Claymora, od toga ne moze bolje!
 
Moze overdrive

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
 
Meni overdrive nije hteo da radi kada sam koristio NiceHash...znaci nikako da spustim voltazu...ni msi afterburner nije hteo ni da cuje...
 
Nazad
Vrh Dno