Šta je novo?

Logitech G430 problem

Djenka

Poštovan
Učlanjen(a)
17.04.2015
Poruke
274
Poena
70
Slušalice sam danas kupio polovne, šta se dešava, na zadnjem izlazu nece da radi 5.1. dok na front radi, bez adaptera jer mi ne treba 7.1 a koliko sam shvatio i vidim, radi na 5.1 bez ičega. Šta još, kad su napred ukljucene i kad se na njima pojača do kraja ima malo šuštanja (šum polako nestaje kako se smanjuje), dok na zadnjem izlazu je čist zvuk i kad se pojaca do kraja nema šuštanja ali neće 5.1 da prepozna, u realtek odsvira mi samo 2 zvučnika. A ima jos, kad skroz ih utisam na onom prekidacu i dalje se cuju zvukovi i to tiho ali jasno, mozda
prekidac ne ide do kraja pa nece skroz sa iskljuci..Poenta je to sustanje na front prikljucku dok ga iza nema nimalo.. ako neko ima neko resenje za sustanje i onda ne bih morao da prebacujem iza gde mi stoje zvucnici..

Maticna strix b350 f
Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ne moze ni 5.1 bez onog usb adaptera da ti radi...samo stereo...a napredi ti susti zato sto ti je neko losije kuciste pa ti negde kupi kabal sum od elektronike iz kompa. Pazi samo kad ih skidas sa glave da ih ne siris previse jer imaju faliknu da im pucaju poklopci oni iznad zvucnika kod zgloba za okretanje
 
Pa davao mi je opciju 5.1 npr i u csgo i u realtek mi pustao onih 5 zvucnika da svi sviraju? Zato sam pomislio. Nasao sam resenje, priključio sam zvuk preko adaptera, a mic sam ubo na dzek direktno u front panel. Culo se zujanje jako, ali kad kliknem u logitech programu da iskljucim mic zujanje skroz prestaje ioako mic nije uooste preko adaptera (dakle zujanje je do adaptera zapravo i tog njegovog dela za mic). I sad nema ni zujanja ni sustanja.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno