Šta je novo?

MTS/TS file ne radi

nixysx

Poštovan
Učlanjen(a)
13.11.2017
Poruke
978
Poena
70
Unapred se izvinjavam ako ova tema ne treba biti u ovoj kategoriji ali nisam znao gde drugde da je smestim. Naime, otac mi je dao flesh drive sa nekim snimcima da mu napravim neki video za firmu, e sad. Svi ti video snimci su u MTS fajlu(za koji iskreno prvi put čujem) koji su kao mrtvi fajlovi. Ni jedan player neće da ih pusti, to nije problem konvertovao bih u mp4 ali fora je što sa flesha ne mogu da ih prebacim u pc. Uspeo sam da prebacim jedan od 22MB i trebalo mu je oko 10minuta...... A ostale neće izbacuje error 0x80070570 u suštini kao da je file već pokrenut negde i ne mogu da ga prebacim ili izbrišem i slično. Ajde ovaj error nije problem, srediću to ali problem je što svi ovi snimci zauzimaju 4,8GB a 20MB prebaci na PC za 10 minuta, a kamoli tek 5GB... Ima li neko ideju šta da radim i da li je ovo zapravo normalno ili šta? Snimci su snimljeni onim kao camrecorderom, koliko mi se čini format videa je 4:3
f98f86f361b12f8e7e281db8fec8d18f.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Probaj da otvoris/pustis VLC player-om ...e sad, moguce da je flash neispravan to proveri na drugom compu
 
Snimci su bili neispravni, pa sam formatirao flash i taj covek ih je ponoco ubacio i bez problema su radili, ja sam ih posle konvertovao u mp4


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno