Šta je novo?

G602 - naslednik

picasso

Cenjen
Učlanjen(a)
21.04.2009
Poruke
456
Poena
180
Moja oprema  
Laptop
Asus Zephyrus G14
Pozdrav svima,
Da li postoji neki naslednik Logitech G602 serije? Prezadovoljan sam bio ovim mishem, ali je na zalost poceo da brljavi pre par dana (pojavio se problem double-clicka), kad pritisnem levi klik jednom, on klikne 2-3 puta. Crk'o mu je i srednji klik pre godinu dana, tj nije skroz crkao, desi se da radi par dana, pa ne radi par meseci :)... Ovo su standardni bugovi kod G602, pa bih hteo da uzmem neki slican mish,samo novije generacije sa resenim bugovima prethodnika. Ono sto mi je bitno je da je mish bezican, da ima dobru autonomiju,kao odlican odziv za gaming (CS GO) poput G602.
 
prosli su mi kroz ruke svi manje vise hajend bezicni i samo se sensei wireless zadrzao.
 
Hmm, interesatno deluje, koliko vidim nema kod nas da se kupi. A ako ga porucim preko, dok poplacam sve troskove izaci ce me preko 200e, malo puno za misha :D.
 
Klikovi su potrosna roba i lako se menjaju. Nema potrebe menjati misa ako je klik otisao. Otvori se, odlemi se stari klik, zalemi novi i teras dalje.
 
Da gledao sam uputstvo na yt. Al sam mislio da uzmem novi, a ne da ga lemim i da se zajebavam sa popravkom, ipak je gust ponoviti se :).
 
Znao si ti i ranije da može da se popravi ali hoćeš da se ponoviš :). Svi smo takvi, ja imam mx518 koji radi ali sve kao nešto tražim razlog da kupim novi, valjda me svrbe pare
 
G900 all the way

Vidi kod Mađara da li ima za 120-130€, kod nas su cene nenormalne.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Bas sam gledao g903. Sad cu i g900 da razmatram, hvala na predlogu.
 
Hmm, G900 i G903 su gotovo identicni, isti izgled, senzor, G903 je skuplji 50e, jer je noviji model i ima mogucnost dodavanja tega,kao i kupovine podloge preko koje se puni mish, a koja pritom kosta 100e.
 
Upravo - uzmeš G900 i završio si posao.

Probao sam razne mišonje srednje i više klase, žične i bežične - G900 mu dođe nešto najbliže savršenstvu.
 
Razmisljao sam se izmedju Sensei wireless i G900. Nasao sam kod jednog prodavca na KP Sensei za 100e, ako ga ima na stanju verovatno cu ga uzeti, odgledao sam pare review-a i uglavnom ga hvale. Furam logitech vec dosta dugo, pa ne bi bilo lose da malo promenim brend,
 
Kupio sam Sensei Wireless i razocarao se :D.

Mis ima bug, nakon kratkog vremena tockic na mishu pocinje da bude bucan, sto je iritirajuce. Takodje sto se udobnosti tice, ne moze da se poredi sa G602 (moj licni utisak). Tako da ipak idem na Logitech ponovo.
 
Nemoj da mislis da je na G900 tih skrol, jesto nesto tisi nego na g502 ali nije nebucan.
 
Ovde je problem sto se skrol pokvari posle kratkog vremena, jedan zvuk se cuje kad skrolujes tockic na gore, a drugi razdrndani zvuk se cuje kad vrtis tocak u drugom smeru. Kakva je situacija sa g902 po pitanju skrola? Razmisljam se izmedju G900/902/502, a ostaje opcija da uzmem nov G602, koji trenutno imam i sa kojim sam prezadovoljan, mozda da ne filozofiram previse :D.
 
Nazad
Vrh Dno