Šta je novo?

Problem sa softverom - ZTE Blade V6

X4K3P

Cenjen
Učlanjen(a)
25.09.2015
Poruke
1,258
Poena
110
Pozdrav, na telefonu su se odjednom pogasili procesi i nije bilo moguće ništa uraditi, samo se pozadina vidila. Restartovao sam ga i od tada se više nije bootovao, upali se, prikaže logo i to je to. Odradio sam hard reset preko recovery-a ali se ništa nije promjenilo. Pokušao sam otključati bootloader da bih flešovao custom recovery i ROM ali kada bi trebalo potvrditi otključavanje bootloadera volume up dugme ne bi reagovalo. Onda sam preko Flash Toola flešovao stock recovery i stock ROM. Nakon toga telefon uopšte neće da se upali. Kada se priključi na računar upali se led indikator za punjenje, računar ga prepozna na par sekundi pa nestane iz device managera i tako svako malo dođe na par sekundi pa nestane. Ima li mu pomoći, da li je totalno brikovan?
 
Meni deluje kao hardverski problem, a ne da si ga ti brikovao flesovanjem. S obzirom na to da delove za njega nemas, niti ti se isplati da juris, fakticki je mrtav.
 
Gotovo sigurno je hardverski problem. Deluje mi kao problem sa fleš memorijom.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Meni deluje kao hardverski problem, a ne da si ga ti brikovao flesovanjem. S obzirom na to da delove za njega nemas, niti ti se isplati da juris, fakticki je mrtav.
Moze biti da ga brikovao flesovanjem. Imas nubia recovery tool/studio, ako mozes odvoji poseban kompjuter da se zezas I probaj. Pricam iz licnog iskustva, slicne simptome je prosao moj z7

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno