Šta je novo?

graficka za Dotu 2

Nišlija_1992

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
08.03.2015
Poruke
706
Poena
30
cao svima,treba da kupim polovnu graficku karticu.

ovo nije bas tema da mi preporucite grafiku,nego vise imam problem oko toga da li ce 750ti biti dovoljno brza? sve sam procitao o ovoj karticu,znam od prilike kakva je. medjutim,igram gore spomenutu igru,igram cs go ponekad,a igracu i gta 5,to je u planu. al ajde,za sad mi je bitno recimo da u doti 2 mogu da imam koliko-toliko stabilnih 120fps. sto bi sa ovim procesorom,tesko bilo izvodljivo? al mozda bi i bilo. zanima me ako je neko radio slicne stvari kao ja,koliku ce razliku ova kartica napraviti u odnosu na sadasnju hd5850+overclock,na procesoru xeon5440 12mb i 4ghz? ne zelim da se zeznem,svo vreme mi bode oci to sto je ova 750ti 128-bit kartica i ja se vise ne secam kad sam zadnji put imao 128-bit karticu. ne zelim vise da se bahcem oko procesora,rama i ploce,to je reseno. znam da imam jos prostora na ovom procesoru i da je moja trenutna hd5850 sporija od procesora. voleo bih da je 750ti dovoljno brza da odradi taj posao,ali ipak...ona cak ne zahteva ni kabl za napajanje dodatni. sto mi je cudno i prosto ne verujem da cu biti zadovoljan s njom. hteo sam ici na varijantu gtx760 ili gtx660/680. starije kartice ne dolaze u obzir,jer hocu 28nm GPU,zbog manjeg grejanja i manje buke! i sad gledam da bude air-free ventilator,a ne proklete turbine...AMD kartice vise necu,dosta je bilo. odvratni crimson drajveri,malo opcija,gade mi se! znaci nvidia+28nm preporuka? kad sve saberemo,ne bih mogao dati vise od 10k din. hvala unapred :)
 
Nazad
Vrh Dno