Šta je novo?

Где (коју) дуваљку и лемилицу купити !?

pivarabip

Cenjen
Učlanjen(a)
09.12.2013
Poruke
219
Poena
170
Поздрав људи,

Треба ми помоћ у вези избора хоби дуваљке и лемилице до 100е. Гледао сам нешто и за те паре ми се уклопила "qucik 706". Међутим, распродата је (бар у радњи где сам звао за 11690). Има је на још једном месту за нешто изнад 14.000, међутим нисам звао јер излази изван мог буџета. Други неки избор је "Baku Bk-702b", она је неких 8000 и има је на стању. То је оно што сам ја нашао, а да су нове. Видео сам и половну "ZHONGDI ZD-912", за 10.000 динара (у гаранцији али не знам до када). Шта мислите да је најбоље да узмем и где !? Користило би се за повремена хоби лемљења. Унапред захвалан :)
 
Video sam na KP Ersa MS250 sa dva stapa kao nova za 80e. E sad ne znam kakva je ta stanica, to bi neko iskusniji mogao da kaze. Uglavnom pogledaj i to.
 
Video sam na KP Ersa MS250 sa dva stapa kao nova za 80e. E sad ne znam kakva je ta stanica, to bi neko iskusniji mogao da kaze. Uglavnom pogledaj i to.

Хвала на предлогу, бацићу поглед. Типујем на комбо, дуваљка + лемилица. Quick мислим да је добар избор за хоби, Баку неби узимао (и вероватно нећу), а за ZHONGDI нисам нашао ништа конкретно.
 
Nazad
Vrh Dno