Šta je novo?

Wish online sajt za kupovinu

NiKKooLa

Poštovan
Učlanjen(a)
24.08.2016
Poruke
74
Poena
59
Da li ste nekada narucivali sa stranice wish. Kakva su vam iskustva? Kolika je postarina njihova ili je sve free shiping. Podelite vasa iskustva. Hvala


Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Bas pre neki dan sam i ja ovo isto pitao. Zato sto sam narucio neki ranac jos u oktobru/novembru prosle god i trebao je da stigne krajem decembra ali nije, dobio sam tracking broj ali jedno sto je pisalo da je poslato, pa sam u januaru trazio refund sto sam i dobio odmah u istom danu. Narucio sam jos jednom pre nekih 2 nedelje isti ranac i sada na trackingu mi pise da je stigao u Srbiju ali s obzirom da se trackig broj sastoji od 11 cifara ne mogu da vidim na sajtu Poste sta se desava tako da opet cekam, ako ne bude ni sada odustajem od Wish-a. Da napomenem samo da sam narucio na preporuku od kolege iz Hrvatske koji narucuje cesto tako i stize mu roba.
Sto se shippinga tice svaki proizvod ga ima, neki manje neki vise naravno zavisi od cene, ja nisam naisao na neki proizvod da je free shipping
 
Jesam.
U principu stiglo, ali lose iskustvo.
Plastikaneri umorani u reklamu.
Isporuka preko obicne poste, paket okacen na ekser na kapiji je zavrsio nasu saradnju.
Ni poruke, ni poziva, nista.
Samo okacimo na ekser i dovodjenja.
Zbogom od mene!!!
 
Poslednja izmena:
A to ti je vec do postara...

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Iskustva jos neko?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Evo meni je stigao ranac sto sam narucio 27.01.2018 znaci trebalo mu je mesec dana, s time da na sajtu tracking broj je bio od 11 cifara a kada sam dobio paket bilo je RW.....NL (brojevi izmedju slova) tako da mi nije nista jasno ali bitno da je ovaj put stigao, necu vise narucivati u svakom slucaju sa Wish-a
 
lunarna kineska nova godina mozda je to bio problem.:D
 
Nazad
Vrh Dno