Šta je novo?

Radijus Vektor + Blizzard EU Serveri

Mulahmic

Slavan
Učlanjen(a)
12.01.2009
Poruke
172
Poena
320
Pozdrav, da li jos neko ima problema sa logovanjem na Blizzardove EU servere preko pomenutog provajdera? Sve ostalo radi kako reba samo nemam mogucnost logovanja konkretno za World of Warcraft account.
 

Prilozi

  • nslookup ping tracert.png
    nslookup ping tracert.png
    35.7 KB · Pregleda: 92
Evo, sad sam probao Diablo III i radi normalno...zovi korisnicki servis i budi uporan ;)
 
Zovem vec drugi dan, cak ni oni ne mogu da otvore stranicu eu.battle.net. Uvek isti odgovor, pokusavaju da otklone problem. Neverovatno.
 
Aha, zanimljivo ... sad sam probao eu.battle.net nece ni kod mene da otvori stranu :trust:
 
Nece ni kod mene, mada ti to ne znaci puno, jedino potvrda da je nesto do njih.
 
Interesantno je to da kada udjem preko US servera zapravo vidim svoje likove ali ne mogu da se konektujem na njih. Kada to pokusam, pokusava da ucita i na kraju mi izbaci World server is down. Samo sam primetio da korisnici Radijus Vektora trenutno ne mogu da se konektuju na WoW konkretno, dok za ostale fercera bez problema. Navodno "napredna tehnicka podrska" pokusava da otkloni problem (odgovor operatora).
 
To je verovatno zbog Carrier-grade NAT-a !!! ...bas me zanima kako ce to resiti, mada mogu da pristupim igri EU serveri su u pitanju
 
Da nije do DNS?
 
Nazad
Vrh Dno