Šta je novo?

ACER ED273wmidx Curved

makipn

Cenjen
Učlanjen(a)
20.02.2008
Poruke
120
Poena
169
Moja oprema  
Laptop
Huawei i HP
Tablet
Samsung
Mobilni telefon
P30 pro
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Ljudi imam mogucnost ovaj monitor da kupim za 200e, da li ovo cudo vredi ili ne (pogubio sam se vise za IPS i VA panele) pa vise ne znam ni sam sta hocu da pazarim.Monitor bi se koristio uglavnom za posao i poneka pucacina eventualno pes da se odigra na njemu (mada u zadnje vreme i nema se vremena za to)

Svaki komentar i sugestija bi dobrodosli, jer to nabaljam preko pa ne mogu tek tako da vratim ako ispadne da nije dobar :D


 
Poslednja izmena:
Nov je oko 300 evra(kod nas) mada je u Nemackoj oko 200 i nesto evra , pogledaj ga uzivo pusti na njemu neki snimak i slike pa vidi ako ti odgovara uzmi , ovako ne verujem da ga mnogo ljudi ima u Srbiji posto se nije prodavao po domacim radnjama , samo na kp ima da se kupi na par mesta taj model.
 
Gde uzivo da ga vidim kod nas kada smo mi banana drzava, zato i pitam da li je neko nekada negde to zakrivljeno cudo video uzivo :D ..Imam coveka koji ce za 200e da mi donese od svaba pa me zanima da li valja ili ne, kada se kupi posle vracanka nema :D
 
gledaj specifikacije,zavisi jel hoces lepe boje ili brzo osvezavanje ili low input lag
 
Nazad
Vrh Dno