Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 5 Pro

Ja sam to pisao, ali ako ce se pojaviti ranije, super... :)
 
RN5 Pro je predstavljen i na MWC u Barseloni, a negde sam procitao da ce biti i predstavljen u Kini uskoro. Tako da bi trebalo da se pojavi uskoro, nadam se.
Ako je verovati Indijcima ovaj telefon ispada odlicna kupovina za te pare. Ne ulazim u dizajn kamere koji se ni meni ne svidja, ali sta je tu je, poceli su jos neki da koriste taj dizajn posle iphone x.
 
Crni je neuporedivo, ali neuporedivo lepsi od ostalih. Nadam se da ce kinezi nastancati dosta crnih i da nece biti ona standardna xiaomi prica crni = zlatni + 20-30e.
 
Svi rn5pro ma MWC-u su imali Nugat, ali je jedan imao Oreo tako da je to to...pa ce verovatno kineska verzija odmah po predstavljanju imati Oreo, sto je super...nadam se samo da ce dodati 4k video... :)

Inace, sto se tice zadnjih kamera, samo da im se smanji velicina i da ostanu vertikalne, ali da budu velicine kao na mi a1 i mislim da bi dizajn bio mnogo lepsi... :)
 
Poslednja izmena:
Svi rn5pro ma MWC-u su imali Nugat, ali je jedan imao Oreo tako da je to to...pa ce verovatno kineska verzija odmah po predstavljanju imati Oreo, sto je super...nadam se samo da ce dodati 4k video... :)

Inace, sto se tice zadnjih kamera, samo da im se smanji velicina i da ostanu vertikalne, ali da budu velicine kao na mi a1 i mislim da bi dizajn bio mnogo lepsi... :)
Samo da onaj blic nije izmedju njih...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
A bolje i ta kamera i blic kao na iphonu nego da su izrezali gornji deo kao na iphonu, mislim meni nije toliko strasan onaj izrez, navikao bih se brzo, ali radije ne bih voleo to da imam ako ne moram.
A 4k snimanje ce sigurno ubaciti.
 
Ma samo da stigne kod nas i da se cena stabilizuje...uzmem crni i sa onim tamnim silikonskim kejsom ce biti lep grip i telefon ce izgledati skroz ok... :D

Plus kd stigne oreo, kad optimizuju sd636, i ako uspeju da omoguce gcam, bice to ubedljivo najbolja kupovina... :D
 
U Kini predstavljanje 16og marta. Navodna cena od 1400 do 1700 yuana. ( Najskuplja je 6/64gb verzija )

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
180 i 220e? To je odlično onda [emoji1305]
 
Pozdrav svima. Kad možemo da ga očekujemo kod nas na oglasima? Pitam za global verziju.
 
Prodavac sa KP koji radi samo Xiaomi mi je rekao za par nedelja.
 
Jedino ako ga on napravi licno... Nije jos izbacena ni CN verzija, niti se zna da li ce to biti isti telefon kao za Indiju...Lupeta gluposti...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Fizicki ce biti isti, sad da li ce da menjaju nesto ispod poklopca to ne znam bas. Mada ne verujem, jedino sto bi mogli da promene su mozda drugi senzori kamere.
Umesto sony senzora da ubace omni ili neke samsungove senzore. Mada nadam se da nece nista dirati. Mislim da je sa ovim hardverom i tom cenom odlicna stvar.
 
Opet fazon da je crni skuplji, kako me nerviraju te pilićarske fore [emoji849]

Cena oko 220 evra i kad se još doda carina i PDV dotera do preko 280. To je za 100 evra više od 5+/Note, previše novaca samo za bolju kameru.
 
Nov je model,pašće tu cena samo treba biti malo strpljiv.Valjda će biti global modela zbog band b20...
 
Ali i 4/64 za 270e. Znaci global kod švercera za par meseci sigurno ide na oko 230e

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Opet fazon da je crni skuplji, kako me nerviraju te pilićarske fore [emoji849]

Cena oko 220 evra i kad se još doda carina i PDV dotera do preko 280. To je za 100 evra više od 5+/Note, previše novaca samo za bolju kameru.

Bolja i prednja i zadnja kamera, bolji procesor, bolja graficka, brzi ram, kazu i da je ekran malo bolji...jeste cena sa shipingom velika za sad, ali za 2-3 meseca ce biti skroz ok cena i kod nas...tako da ce biti kul fon za letnju kupovinu. :d
 
Poslednja izmena:
To su sve male razlike, ne opravdavaju 100e vecu cenu od 5+, A1 ili duplo vise od Note 4X. Jedino ako je ta cena za 6GB verziju.

A plus sto je 5+ lepsi [emoji14]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Kako lepsi kad su isti?
r4shuuv.jpg
 
Pa kako ne, baca preko 100k u Antutu...to je vrh ;) ovi ispod 100k su krsevi...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
To su sve male razlike, ne opravdavaju 100e vecu cenu od 5+, A1 ili duplo vise od Note 4X. Jedino ako je ta cena za 6GB verziju.


Kako lepsi kad su isti?
r4shuuv.jpg
Pa nisu isti. Napred jesu, mada je pro kockastiji. Ali zadnja strana je mnogo lepsa na 5+...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno