Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 5 Pro

Ozbiljno mislis da ima sanse za tu cenu? To bi bilo savrseno mada sam skeptican. Daj Boze ...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa ne mogu bas 250e staviti, ljudi ce se onda okrenuti narucivanju iz Kine koja ce biti sigurno isplativija ako stave tu cenu. Tako da ce biti neka cena od oko 200e za jeftiniji model, mozda malo veca cena na pocetku, ali posle bi trebalo da se normalizuje, oko 200e verovatno i malo ispod.
Ovo je moja slobodna procena, sto ne znaci da sam 100% u pravu :D
 
Cenu niko ne može da zna pošto se i dalje ne zna cena u Kini. Xiaomi inače zna da stavi nižu cenu u Indiji nego Kini . ( Moguće da ovaj telefon ni neće ići u Kinu ? )

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dok taj dodje ovde bice dosta modela za 250e, tako da mora biti jeftiniji.
 
Gledajte to ovako...redmi note 5, tj redmi 5 plus je sada 180e kod nas...tako da ce rn5pro sigurno na pocetku biti poprilicno blizu 250e, ali ce kasnije cena pasti na nekih 220e i verovano ce drzati tu cenu odredjeno vreme...tj, nesto izmedju 200-220e... :)
 
da li bi u ovom trenutku bio pogrešan potez iskeširati 300 ekija za nov mi note 3, ili je bolje sačekati RN 5 pro?
da li je minote 3 bolji tel. generalno.? prodao sam RN4x pro, i lumiu koju sam imao, treba mi nov telefon, mislio sam a 1 pa rn 5pro ali dolazi u obzir i mi note 3. do 300 evra ima li nešto bolje? hvala
 
Sta ti najvise treba kod telefona? Jel ti smeta ovaj skrnavi dizajn na RN5Pro? Jel ti smeta sto nema USB C? Ako ti ne smeta sacekaj mesec/dva da vidis kako ce da se pokaze. Mozda ti vise odgovara + ustedis ili mozda se odlucis ipak za MN3. Da znas da ce cena kad se pojavi kod nas da bude oko 250e.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Ova nokia 7+ moze jedino da mu pomrsi racune, kao i dolazecem a2, naravno ako bude konkurentna sa cenom (pod tim podrazumevam max 300e na oglasima).
 
Mislim da nema sanse toliko da kosta...mozda posle par meseci... :)
 
Nokija 7 nema sanse da bude ispod 350, mozda cak i 400. Mi note 3 je 300e, mislim da je to jedini krsten telefon sa sd660 da kosta toliko.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ova nokia 7+ moze jedino da mu pomrsi racune, kao i dolazecem a2, naravno ako bude konkurentna sa cenom (pod tim podrazumevam max 300e na oglasima).

Nokia 7 plus ima da bude jedno 350e vise i od MI Note 3, i to u najboljem slucaju.
Ovome a bogami i Mi Note 3 objektivno nema sta da pomrsi racune, bar ne u nekom narednom periodu od tipa 4-6 meseci.
 
Poslednja izmena:
Rn5pro dobio face unlock opciju, koja nije losa, ali svakako sporija od otkljucavanja pomocu otiska prsta...cekamo jos 4k video i to je to...mada, ako bude bila opcija da 4k nema eis, bolje da stave 2k video, ali sa eis i mislim da bi to bilo i vise nego dovoljno...jos nesto...rn5pro konacno ima normalan zvuk tokom snimanja video, cak i bolji zvuk od pixela.. :)
 
Pročitao sam na gsm areni da su prodali 300.000 komada 5pro za manje od 3 minuta, navodno već posle 10 sekundi nije se mogao više kupiti, sve prodato.
 
Pročitao sam na gsm areni da su prodali 300.000 komada 5pro za manje od 3 minuta, navodno već posle 10 sekundi nije se mogao više kupiti, sve prodato.

Indijaca ima preko milijardu. Tako da ne sumnjam da je to tacno.
Tamo je bas popularna redmi note serija.
 
Ma dal ste realni za cenu ove nokie 7+? Pa osmica je na oglasima oko 350e neotpakovana sa 2g garancije.
 
ja bih naručio online RN5Pro, mada sam skeptičan jer nikad nisam telefone kupovo iz inostranstva. zvao par likova sa kp što rabuju šaomi al kažu da ga neće biti najmanje mesec dana tako da...
ako je pouzdano i ako dolazi sa global romom, sa kog sajta uzeti a da je najisplatljivije? imam dolare i evre na kartici, koju valutu koristiti prilikom kupovine ako može savet?
 
računo sam sad na mi storeu 175 evra je verzija od 4GB rama. sad samo ne znam šalju li za srbiju
 
ja bih naručio online RN5Pro, mada sam skeptičan jer nikad nisam telefone kupovo iz inostranstva. zvao par likova sa kp što rabuju šaomi al kažu da ga neće biti najmanje mesec dana tako da...
ako je pouzdano i ako dolazi sa global romom, sa kog sajta uzeti a da je najisplatljivije? imam dolare i evre na kartici, koju valutu koristiti prilikom kupovine ako može savet?

Ja bih sacekao tih mesec dana. Da ga platis tipa 180e dolara, ajde nek bude tako, ceka te jos min 60 na carini+porez.
 
A gde to ima da se kupi RN5 pro osim u Indiji ?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kod nas povecali prag bez pdv i carine na 150-160e. Na te pare kad spadne more bit dobra kupovina.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Kod nas povecali prag bez pdv i carine na 150-160e. Na te pare kad spadne more bit dobra kupovina.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Naplacuju sve ..i od 10 + evra. Pa makar otvaranje ili kako se to zove. U Ns je katastrofa sve zivo naplacuju.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
ja bih naručio online RN5Pro, mada sam skeptičan jer nikad nisam telefone kupovo iz inostranstva. zvao par likova sa kp što rabuju šaomi al kažu da ga neće biti najmanje mesec dana tako da...
ako je pouzdano i ako dolazi sa global romom, sa kog sajta uzeti a da je najisplatljivije? imam dolare i evre na kartici, koju valutu koristiti prilikom kupovine ako može savet?
Zavisi u kojoj valuti se radi obračun. U suštini na male kupovine u pitanju razlika od par evra, bukvalno.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Prvo...global verzija ce izaci tek za 2 meseca...bolje sacekaj da dodje kod nas, pa da uzmes, sigurno ce biti jeftinije nego da narucujes iz inostranstva... :)
 
Odakle ti info da ce global tek za dva meseca? Za r5(+) nismo toliko cekali.
 
Ja koliko znam, r5+ se kod nas prodavao nekih mesec dana, pa je tek onda stigao global...rn5pro kod nas dolazi za mesec dana, pa global izlazi mesec dana posle toga...ja bih voleo da bude sto pre i nadam se da ce biti, ali videcemo... :)
 
A sta ako RN5 pro ostane samo za Indiju?! Cudan je ovaj potez da izbace uredjaj u Indiji i da se samo kod njih prodaje trenutno...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno