Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 5 Pro

Ma nece tako, mucilo je mene dok nisam namestio u device manager da unknow device cita kao android.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Win10... Isključen ti je neki multimedijalni paket. Ne mogu sada da se sjetim napamet. Sutra na poslu provjerim pa javim. Kada njega instaliraš vidjeće telefon regularno
 
Win10... Isključen ti je neki multimedijalni paket. Ne mogu sada da se sjetim napamet. Sutra na poslu provjerim pa javim. Kada njega instaliraš vidjeće telefon regularno
Ja koristim win 10 64 bita i odmah prepozna rm5. Samo prebacim umjesto punjena na file transfer i odmah vidi i unutrasnju mem. i sd karticu.
Na poslu cak i win xp 32 bita vidi tel. i bez problema kopiram slike.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja koristim win 10 64 bita i odmah prepozna rm5. Samo prebacim umjesto punjena na file transfer i odmah vidi i unutrasnju mem. i sd karticu.
Na poslu cak i win xp 32 bita vidi tel. i bez problema kopiram slike.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Da, ali na nekim verzijama Win10 su to isključili. Varijanta bez N oznake ili Enterprice..
 
Samo da potvrdim i ja, takođe sam primetio da baterija manje drži na MIUI 10 nego na 9. Nije strašno doduše, ali primetna je razlika.
 
Koju boju da uzmem, crne nema na stanju? Da li je kod crvene boje naprijed ekran crn?

Послато са LG-D320n уз помоћ Тапатока
 
Samo da potvrdim i ja, takođe sam primetio da baterija manje drži na MIUI 10 nego na 9. Nije strašno doduše, ali primetna je razlika.

+1, Najbolje bilo na poslednjoj verziji 9-ke, 9.6.4.0 beše čini mi se. Nije strašna razlika ali se stvarno primeti.
 
Ljudi kakav je ono novi kao neki Smart Sound za Alarm, toga nije bilo u miui 9.
Probudi me jutros neka klasicna muzika, nisam znao gde sam [emoji38]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ima li neko ideju kako da disejblujem youtube aplikaciju? Ili da namestim da mi linkove otvara preko youtube vanced, a ne preko standardne aplikacije?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Izvinjavam se na ponavljanu, ima li iko informaciju o crvenoj boji? Narucujem sada pa mi treba brz odgovor.
Koju boju da uzmem, crne nema na stanju? Da li je kod crvene boje naprijed ekran crn?

Послато са LG-D320n уз помоћ Тапатока

Послато са LG-D320n уз помоћ Тапатока
 
@ atosic47
Otvori Google Play - meni - Help & feedback - 1. Tap to go to Application Setings - otvara ti se lista gde možeš da onemogućiš Google Apps bloat.
Edit: Može ti se pojaviti i korak - Reinstal and re-enable apps, ako ovo već nisi otvarao, uglavnom tu je opcija koju tražiš. Šteta što ne mogu i Xiaomi aplikacije da se onemoguće na isti način.
 
Poslednja izmena:
Crveni RN5 je naprijed crn. Uzeo sam ga za bas sitne pare 64/4 nov i prezadovoljan sam. Za taj novac Best Buy definitivno.
 
Nista. Drago mi je da mogu pomoci. Sama boja nije bas crvena, vise vuce na neku metalik bordo / pink tamniju varijantu. Telefon je od moje cure, ona imala j517 prije ovog. Preporodila se. 155e nov izasao.
 
Tek sad primecujem da je video dosta tamniji na fhd 60fps nego na fhd 30fps.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja sam uzeo isto 4/64 Gold za 165e vakum pakovanje.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Jesu li potpuno iste dimenzije RN5 global i RN5 Pro ? Pitam jer hocu da narucim jednu masku pa me to malo buni.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Pa napišite gde ste uzeli jer na KP nema ispod 170 za verziju 3-32GB...
 
Ima li neko ideju kako da disejblujem youtube aplikaciju? Ili da namestim da mi linkove otvara preko youtube vanced, a ne preko standardne aplikacije?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Kao što je napisao član Zoza, odeš u Google Play Store pa u meniju na Help & Feedback. Tu pri vrhu strane imaš Search bar u koji je dovoljno da upišeš npr. Delete i pojaviće ti se odmah prva opcija Delete or Disable apps in Android. Klikneš na to i u strani koja ti se otvori imaš plavim slovima označenu opciju 1. Tap to go to Application settings. Klikneš na to i otvori ti se lista aplikacija gde možes odraditi disable bilo koje Google app...

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
 
Jesu li potpuno iste dimenzije RN5 global i RN5 Pro ? Pitam jer hocu da narucim jednu masku pa me to malo buni.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
Ja sam naručivao na Aliju sve maske za RN5 Pro. Bez sekiracije, sve je isto...

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
 
Ako sam dobro video, ima neka akcija u vecim domaćim radnjama, redmi note 5 za 25.999 umesto 29.999 ako nekog zanima. Proverite na mi srbija o čemu se tačno radi


Edit:
https://www.mi-srbija.rs/product/redmi-note-5-3-32gb-2/

Nemam pojma da li je ovo ok cena, nisam pratio


Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nije losa cena s obzirom na 2g garancije, ali na oglasima manje od toga kosta 4/64 verzija, tako da ja ovo ne bih ni razmatrao, osim ako se uzima na rate pa nema druge opcije.

To bi bila okej cena za 4/64 verziju u domacim radnjama :)
 
Poslednja izmena:
Ova nova verzija Poco launchera, 2.6.0.5, radi vrlo dobro. Fino prati animacije sustava, ne štuca, ugodno sam iznenađen.

Poslano sa mog Redmi Note 5 koristeći Tapatalk
 
Nista. Drago mi je da mogu pomoci. Sama boja nije bas crvena, vise vuce na neku metalik bordo / pink tamniju varijantu. Telefon je od moje cure, ona imala j517 prije ovog. Preporodila se. 155e nov izasao.
Hvala na odgovoru.

Послато са LG-D320n уз помоћ Тапатока
Ajde neko od vas dvojice kad (ako) bude bio u prilici neka islika malo taj crveni. Nisam ni znao da ga ima kod nas. Možda i zamenim moj crni ako je dobra crvena.

Sent from my Redmi Note 5
 
I niko ne odgovori gde nadjoste 4/64 za 155/165e. Izgleda samo obicno trolovanje.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja zivim u Bosni i kod nas se moze generalno naci jeftinije telefon. Ako nekome treba kontakt, pusticu u pp.
 
Nazad
Vrh Dno