Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 5 Pro

^^ Postoji i Pocophone koji ima premium izgled, a zove se Mi8 :) ne košta 700, nego 400.
 
Skrećem sa teme ali zašto PocoPhone deluje jeftino? Samo što nije od metala ili stakla? Ako se sećaš, do skoro smo svi nosili skroz plastične telefone i ništa im nije falilo. To se zove ušteda. Telefon ima specifikacije kao flegšipovi,a košta skoro duplo manje. Da je drugačije bio bi 700e...

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
Nije samo to. Ne znam, u ruci ne deluje tako moćno. Ali to je samo moj utisak. I momak koji mi ga pokazao nije oduševljen.
Mislim i da ne vredi skoro duplo na note5 a tu mislim i na brzinu.
 
Poslednja izmena:
Da li zna netko zašto na bilo kojem drugom launcheru kad se ima klonirana aplikacija, recimo wacap, kad kliknem na prvotnu ikonu wacapa on meni otvara izbornik koji wacap hoću, original ili klon. A kad odaberem klon wacap onda mi ne otvara izbornik već direktno otvori app.

0604ca92214e86b778b5ac191833d122.jpg
 
Poslednja izmena:
Uuuuu dobra kad se vidi uživo. Stoji mi na wish listi još odavno. Ja sam uvek bio za te armor varijante...

Ja naručio odavno jednu tako nabudženu ali nikako da stigne. Izgleda da se zagubila negde...
https://s.click.aliexpress.com/e/Lf2iPYk

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
 
Poslednja izmena:
Steta sto nije free shipping

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
opasna je, ima ojačane ivice i dosta je tvrda, vrlo se teško navlači za razliku od one stock maske koja ide uz fon i ne može da spadne, pozadi i sa strane je hrapava, teorije nema da sklizne iz ruke što mi se X puta dešavalo sa onom drugom, a zbog toga sam je i uzeo
 
Mora u MUP-u da traži upotrebu dozvolu i dozvolu za nošenje. Ahahahaha... [emoji1]

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
 
Jel prešao neko sa Note 5 na Poco f1?Jel ima neke razlike u ekranu?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Baš je dobra maska,jako mi se sviđa. Deluje da dobro štiti, robusno izgleda.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja sam u stvari tražio S-Line masku pošto sam istu koristio na 3 prerhodna uređaja i ubedljivo mi najviše odgovara, ali nisam mogao da je nađem za RN5 pa mi je ova upala kao džoker. Ali nisam se pokajao, stvarno kida.
 
Ma S line ti nije neka. To i ovde možeš da kupiš za bilo koji telefon. Ovo je fora, što nema da se kupi kod nas...

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
 
Jel to zvanicno izasao rn6 pro??
zasto tako brzo, ovaj je dosao kod nas u maju-junu?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
RN5 (5.99” 18:9) ima manji ekran od Pocophone F1 (6.18” 18.7:9) koji ima gotovo identican ekran i notch kao i RN6 Pro Global (6.26” 19:9) koji se upravo pojavio i kod nas u prodaji :)

2i1gtqv.jpg
Mislio sam na prikaz boja,kontrast i uglove vidljivosti :) Znam da gubim izradu(ali ionako kad se stavi case isti je osećaj) i možda 1h manje sot-a,a dobija se mnogo bolji procesor,2gb više ram-a,bolji face unlock i čeka se samo 72h za otključavanje bootloader-a.

I ja sam uzeo ovaj Note 5 4/64 bukvalno za džabe,145e :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Itko?
Da li zna netko zašto na bilo kojem drugom launcheru kad se ima klonirana aplikacija, recimo wacap, kad kliknem na prvotnu ikonu wacapa on meni otvara izbornik koji wacap hoću, original ili klon. A kad odaberem klon wacap onda mi ne otvara izbornik već direktno otvori app.

0604ca92214e86b778b5ac191833d122.jpg

Poslano sa mog Redmi Note 5 koristeći Tapatalk
 
Po toj ceni to je verovatno China version, pa instaliran Globalni rom. Jeli kutija bila otvorena ili vakumski zapakovana?
Global,nije bio vakum.Izgleda da je neko vratio telefon,ja sam baš tad naišao a prodavcu hitno trebale pare :)

Da ne bude off,jel vozi neko pie?Nedostaje mi stock android ali imam još jedno 500h čekanja za bootloader.Ize'm ti kineza koji izmisli ovo čekanje

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poz,rn5 sam kupio izmedju ostalog i zbog antutu- a?! I to u velikoj mjeri.
Koliko je dovoljno da " baci " antutu za neki "gladak " rad? Ne igram zahtjevne igre. Volim da tel. brzi radi ono osnovno,fb,messager,viber i sl.
Recimo S note 3 daje oko 46 000 i radi vrhunski i dalje. Koja je donja granica antutu a?

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Screenshot_2018-09-25-22-14-06-793_com.miui.securitycenter.png
Screenshot_2018-09-25-22-14-20-046_com.miui.securitycenter.png
Screenshot_2018-09-25-22-14-28-656_com.miui.securitycenter.png
Kakva je vama baterija kad vam je domet los i ne hvata 4g? Da napomenem mobilni internet je bio ukljucen konstantno ali je hvatao E, osvetljenje auto i u kuci uglavnom, a pozivi pola sata mozda malo vise.
Ovo mi je i pre bilo ovako kad sam bio na mestu sa losim dometom, zadnji put mi je bilo 3,5h na 2 dana koricenja.
Wifi je vrlo malo koriscen ali je ostao ukljucen pa izgleda kao da je vise koriscen.

EDIT: baterija mi super traje kad je domet dobar i kad je na wifi-ju.
Ovo je samo ovako kad je domet los. Pretpostavljam da je to normalno?
 
Poslednja izmena:
Vidiš valjda kako radi telefon, šta će ti antutu?

Radi bolje od tog tvog Note 3.
 
Nazad
Vrh Dno