Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 5 Pro

Kod mene na havoc ne radi dobro verzija 6.2.030.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ona koju sam kačio? Instalirala peč? Koji kernel?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da. ice cold, mislim da je zbog ove ugrađene gcam problem.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Predjoh sinoc na havoc posle bagovite xeu bete poslednje.
Lepo osvezenje, nisam bio na havocu 3 meseca, fluidno radi, multitasking vrh, gcam radi kao na miui-Koristim patch od @coavasic96
Stock kernel je u pitanju, baterija za sada 82% na 1h40m pa cemo videti dalje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Na koju foru mi Gcam radi nakon posljednja 2-3 apdejta (Pie) xeu stable bez camera2 api?
Nakon prošlog apdejta radila jedno 6-7 dana i odjednom počela da krešuje, nakon uključivanja camera2 api ponovo proradila. Sada nakon posljednjeg apdejta je isto radila ali sam ipak uključio.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ipak onaj peč za miui ne radi kako treba na aosp. Tj, radi on ali ne radi zvučnik u toku poziva. Izbrišite ga za sad, svakako havoc ima preinstaliran, dok ne popravim.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja se vratila na xeu samo zbog tvog peča. Nećemo komplikovati kad nešto radi tako dobro na miuiu [emoji4]

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Dugogodišnje kolege, napistam vas neko vreme. U menjazi dosao do honora 8x uz +40e. Nisam ocekivao bas wow ali sam ga dobio. Posle nekoliko MI-ja moram proznati ovo mi vise prija. Malo i dosadio jedan te isti izgled. Ukratko, lepsi, dosta brzi, fluidniji, bolji ekran, mnooogo bolja kamera, sd slot, nfc itd. Senzor blizine radi kako treba [emoji16]. Ima i ovaj mane npr, nema QC, IR ali preporuka da razmislite.

Jedna samo pomoć, da li preporucijete full glue, hidrogel? Šta već?



Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Jel ima neko link za ovo staklo sa alija? Slika je sa kp pa je zato losija... Hvala80542462-5d25a2ead2da54-064578791562747578472.jpg

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Izgleda da je Havoc najbolji custom trenutno?..ja ubacio neki Magnetic upravo..preporuke? Rom kernel..etc

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Koju Google cam apk preporučujete za novi Havoc, otkako su vratili miui cam?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da odgovorim sam sebi - MGC 6.2.030 Noise Version V15

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Koji je taj havoc sto koristite svi? Ima 3 razlicita?
Ja sam na Superior Os.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Havoc poslednja verzija. Preko fona sam pa nmg da linkujem, ali imaš na xda.
 
Koji je taj havoc sto koristite svi? Ima 3 razlicita?
Ja sam na Superior Os.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Kako 3? Valjda je jedan jedini.
Ako ne mozes da se snadjes, ukucas u gugl redmi note 5 havoc os i eto ga.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ma ima Havoc više onih svojih varijanti. Pucaš onu normal ili standard. Ne znam tačno kako je zovu

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Havoc + IceCole 5.3 test 3. Performanse na visokom nivou, baterija možda za nijansu slabija od miui a možda i ne. Još uvek nisam testirao od 100%.
c8fce3096e965281c52d84afe79ce1b0.jpg
d410a2bc16468bb61495bdd6fdff3fb9.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Meni PureCaf radi bolje od Ice, a baterija je neverovatna

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Je l havoc dolazi sa purecaf? Ako jeste onda se ne bih baš složio. Pričam za poslednju verziju IC. Kolega Vladimir je malo više poredio pa može da kaže utiske.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
PureCaf ne dolazi na Havoc-u

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Je l havoc dolazi sa purecaf? Ako jeste onda se ne bih baš složio. Pričam za poslednju verziju IC. Kolega Vladimir je malo više poredio pa može da kaže utiske.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Dolazi sa Derpom koji je jedan od losijih.
 
Je l havoc dolazi sa purecaf? Ako jeste onda se ne bih baš složio. Pričam za poslednju verziju IC. Kolega Vladimir je malo više poredio pa može da kaže utiske.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Koristiš li gestures na Havoc-u i rade li ti usporeno? Ja sam na Havoc i Ice cold 5.1, ponekad umeju da uspore gestures, doduše ne koristim fabričke, već Fluid NG aplikaciju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Sa stock havoc kernelom sam izvukao 4-5h sot-a na 20%, dva dana koriscenja.Sto nije ni lose ali opet dosta slabije od miui.
Posle ubacenog IceColda dosta bolja situacija, nisam ga jos lepo istestirao, ali na 40% je imao skoro 5h sota sto je odlicno.
PureCaf jos nisam probao.
Gcam radi odlicno sve, multitasking vrh, rom je bombonica.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Hm..probam vec nekoliko pita da instaliram Xeu..i ne prelazim boot screen..isto tako i miui globe rom..aosp romove bez problema..jel imao neko takav problem?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kod mene Havoc Pure caf na 50% ima 1 sat i 40min sot. Dosta slabije od xeu.


Moracu da probam Ice da vidim oce biti bolje.
 
Fleshnuo 10.3.1 pie firmware..pre instaliranja..is to je.miui nikako..ostale romove save moze da bootuje

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Popravljeno..na Xeu sam danasnji bild..koja gcam najbolje radi?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Zamolio bih vas za predlog ROM-a sa što boljim performansama. Koristim oko godinu dana Pixel Experience ali mi neki crv da menjam ROM ne da mira. Gledam u vas, Ivanbass i coavasic [emoji14]
Nisu mi potrebne nikakve dodatne opcije, samo da što brže radi i da je stabilan sistem (što bi trebalo da je svaki sad). Vidim da mnogo vas koristi Havoc, ali meni se čini da je malo pretrpan dodatnim opcijama. Da li te dodatne opcije uopšte utiču na zauzeće memorije?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja sam samo Havoc flesnuo, nakon 8 meseci na stock MiUI-ju, i onda menjam kernele, odlican rom ali stock kernel koji koristi je kanta.
 
Nazad
Vrh Dno