»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 3 od ukupno 3

Tema: Kako da...povežem dva monitora na kompjuter?

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        46.599

Benchmark nije namenjen samo naprednim korisnicima: želimo da pomognemo i onima koji tek ulaze u svet tehnologija, a i da onima koji "sve" znaju takođe pomognemo - da se ne smaraju objašnjavajući već jednostavno usmere ka Benchmark prilozima. Predložite teme koje bi želeli da za vas obradimo, objasnimo... ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

igi
        Guest
        Već neko vreme tražim neki manji monitor, recimo 8-12", koji bi mogao da se nakači na veliki (glavni) monitor ali nigde takvih. A za tablet je potreban jedan program koji se plaća ali navodno laguje.

Dejan
        Guest
        Imam dva analogna monitora starije generacije LG Flatron L222WS i Altos konfiguraciju sa grafikom, Za grafički procesor (zasebna grafika) AMD kaže da je Radeon R7 200, konfiguracija je sa APU-om.
        Kupovavši konfiguraciju tražio sam da ima instaliranu zasebnu grafiku koja mi može dati sliku na dva monitora, što sam imao i na XP-u i na 7-ici.
        Instalacijom Windows 10, i kombinacijom svih mogućih adaptera (VGA, DVI, HDMI), više ne dobijam sliku na dva monitora, a zaprimio sam informaciju da Win 10 traži da bar jedan monitor ima digitalni ulaz !?
        Da li postoji rešenje

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •