Šta je novo?

HG630 mts pppoe user i pass - nemoguca misija ?

chume

Poštovan
Učlanjen(a)
11.02.2018
Poruke
2
Poena
51
Da li je iko uspeo da izvuce pppoe podatke iz ovog kineza ?
 
Jesi li probao da trazis od telekoma? Ja iz njega nisam pokusao ali iz vecine ostalih jesam bez problema.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Jesi li probao da trazis od telekoma? Ja iz njega nisam pokusao ali iz vecine ostalih jesam bez problema.


Sent from my iPad using Tapatalk

Ne daju, slao ja mail i dobio rikverc.

"Dajemo samo korisnicima sa staticnom adresom"
 
Ovako,ovo radi sa TP link ruterima,nisam siguran da li ce raditi sa Huwei ruterom ali vredi pokusati.
Otvori se statusna stranica rutera preko Chrome-a ili Firefoxa,oznaci se deo gde se nalazi pass(tackice) desni klik i izabere se opcija inspect element.Pronaci deo gde pise input type = password i promeni u input type = text
Tada bi trebalo da prikaze kako glasi pass.
 
Radi i na Huawei ruterima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^^Ne radi ta metoda vise, jer na svim pise isti password neki random koji ne radi. Iscimaj iz tehnicke podrske nekog da ti dodje u kucu, ne radi internet ovo ono, pa kad ti dodje pokazes mu novi ruter i da ti trebaju PPoE podaci. Tako sam ja uradio, nisam mogao nikako drugacije da dobijem, isto su mi rekli kao daju samo korisnicima sa statickom IP adresom.
 
Možeš da probaš da ih ubediš da ti promene ruter, dobre su šanse da dobiješ ZTE, kod kojeg je moguće izvući ppoe.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ako Telekom koristi pppoe autorizaciju svojih adsl korisnika onda mora da radi kombinacija u/p koja se nalazi u ruteru inace nece moci ruter da se autorizuje na mrezu.
Jednostavan test,izvucene pppoe podatke postaviti u drugi ruter i pokusati da se konektujes.
 
Hvala svima na odgovorima.
Pokusao sam preko firefox-a ali od toga nista, a mts nece dati od kad su i to stavili u svoju "ponudu". Preko telneta isto tako ni pomaka. Zanima me da li je neko konkretno na ovom modelu uspeo da izvuce pppoe podatke ili mi samo ostaje njih da cimam ?
 
Pokusavao i ja i nista...
 
Nazad
Vrh Dno