Šta je novo?

Slušalice za računar

Male

Cenjen
Učlanjen(a)
22.02.2014
Poruke
138
Poena
170
Pozdrav drugari,

Ako bi neko bio ljubazan da mi preporuči slušalice za komp do 2500din. Bitan mi je kabal, da se ne uvija i da bude malo duži. Imao sam davno sennheiser hd 201 koje su bile odlične samo što se, pošto kablovi idu iz obe sluške, počeli nakon nekog vremena odvajati i došao sam u situaciju da se umrsim u kolima i isečem ih. Da ne pričam ove trenutno što imam, kabal se stalno uvija pa otuda i džek ispada iz ulaza. Zahvaljujem se na ukazanoj pomoći.
 
Takstar Hi2050 :p
Samo sto nisu 2,5k vec su skuplje... :d
 
A šta mislite o modelu MS INDUSTRIAL PRO SHARK? Iako nisam gejmer, deluju mi okej za te pare... Samo mi je možda cons to što imaju neku navlaku na kablu(gumu) i što mikrofon svetli (verovatno bije u oči :D).
Najbitniji mi je da se kabal ne uvija i da budu skromno udobne. Nažalost, trenutno ne mogu dati više para od 3k.
 
Ipak se odlučih da poručim Superlux hd681 EVO. Još samo jedno pitanje. Da l' ima neko ovde da prodaje za njih mic koji se nakači ili ću morati i to da naručujem sa alia?
 
Dobra odluka.
Nema specifičnog mikrofona koji se kači na njih. Možeš naručiti sa zapada ModMic koji košta skoro kao slušalice ili možeš prosto kupiti ovde neki mic koji se kači na odeću ili za na sto...neće biti neki kvalitet ali je jeftino i prosto rešenje.
 
Otkazali mi porudžbinu, navode nešto da pročitam pravilnik sa kuponom. Kupon je na mom acc bio validan, 4$ za stvari koje su preko 20$ (što ispunjava) i ističe za 10 dana. Prvi put imam posla sa ovim pa ako može neko da me uputi, kome tačno da se obratim i slično. Hvala
 
Nećeš se 'leba najesti od natezanja s Kinezima za te stvari...prosto će se praviti blesavi. Ili se odrekni popusta, 4$ nije Bog zna koliko, ili pazari drugo drugde...koliko te koštaju te sluške?
 
Ma nije toliki problem nego kad sam kreirao akaunt, sami mi ponudili to i iskoristih, što da ne. Koštaju 35$ + shipp 4$ što je sasvim okej. Gledajući na netu, odmah ljudima sa 'Waiting Refund' prebacuje na 'Refund Processing' dok meni ne, to me brine. Prošlo je maltene 24h, trebaju mi vratiti pare. Znam da je proces vraćanja od 2-14 dana al opet ne miče se tačka sa 'Waiting Refund'.
 
Nazad
Vrh Dno