Šta je novo?

Tablet do 150e

Ingvarr

Slavan
Učlanjen(a)
03.11.2012
Poruke
523
Poena
215
E, ovako. Potreban mu je tablet do 150 evra (+/- 10e) pretežno za čitanje, ali bih ga koristio i za surf i možda ponekad da odgledam neku seriju (mada za to preferiram veće ekrane). Ne mora da bude nov, gledao sam na kp i polovne i pažnju mi je privukao IPad mini 2. Da li se isplati uzimati taj tablet u 2018. godini s obzirom na moje potrebe koje sam naveo gore. Svaki predlog je dobrodošao.
 
Ja sam uzeo iz Kine chiwi hi12. Brutalan tablet, kosta 180, imao sam srece na carini pa mi je naplaceno 0 din. Imas i malo starije modele modele hi 10 koji su oko 110-120€. I da platis carini bices tu blizu okvira tvog budzeta.

Sent from my cool S1 using Tapatalk
 
Hvala na preporukama, malo mi je nepouzdano da naručujem iz Kine, tako da mi je realnija opcija neka kupovina ovde. I dalje se premišljam između ovog Huaweija i iPada mini 2...
 
Pa dobro, ne znam oko cega brines, garancija? Ja sam takodje u prvi max hteo da uzmem ovde, ali sto se tice tableta ponuda je po meni bedna. Na kraju sam za 170€ uzeo tablet 12" 2K rezolucije, zaiata odlican displej. Dual boot, znaci da ima android i win instalirane, metalan i na kraji baterija od 12 000mAh. Meni se "rizik"jako isplatio. Ovde sam mogao da uzmem newto od 8" sa nekim smesnim proc unutra, ovamo imam 4gb RAM i intel z8350. Lkudi se odusevljavaju kada ga vide, pre svega displejem i brzinom rada. Nemoj da mislis da te nesto ubedjujem, ali nemoj tako lako otpisivati ove kineske brendove. Bukvalno su svi out of box, nwma tu kineskih aplikacija i sl. Ja nisam nista dirao, mada mislim da ima dosta ROM-ova za njega.

Sent from my cool S1 using Tapatalk
 
Pa brinem najviše oko dostave robe, a i na carini se nikad ne zna. Ako možeš, pošalji mi link gde si uzeo taj tablet, pošto ja preko Gugla nalazim po mnogo većim cenama...
 
Nazad
Vrh Dno