»RSS Benchmark sajt

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
      Prikazani rezultati od 31 do 33 od ukupno 33

Tema: Nvidia ostvarila rekordno tromesečje za GPU-ove, zahvaljujući tržištu kriptovaluta

Member
        Na forumu od
        Mar 2013
        Poruka
        113
        Bravo za odg...lako ce oni povecati proizvodnju ali sta kada se trziste zasiti i vrati u normalu a troskovi veci

Member
        Na forumu od
        Aug 2010
        Poruka
        1.299
      3. Moja mašina
        • Ostalo: Nosey Little Fucker, Aren't You?
      4. Povecanje proizvodnje im sigurno nije u interesu jer im je cilj da odrzavaju potraznju odnosno nestasicu sto za sobom povlaci vise cene.

Newcomers
        Na forumu od
        Jan 2018
        Poruka
        141
        Citat Citiram korisnika: LazaNS Pogledaj poruku
        Zato uopste nije logicno da povecavaju kapacitete zbog rudarenja.
        Ovde mislim na balans, t.j. povećanje proizvodje kartica koje su deficitarne, a smanjenje onih koje to nisu. Nikakvo proširenje fabričkih kapaciteta u tom slučaju nije potrebno, samo malo žongliranja u procesu proizvodnje.

Kao ozbiljna kompanija, nVidia brine o svojim poslovnim potezima i time se hvale, a sa druge strane kao "ozbiljna" kompanija trljaju ruke i koriste ovu situaciju da uzmu još više profita, pritom hvaleći se time i soleći pamet i prodavcima i svojoj osnovnoj ciljnoj grupi neprimerenim izjavama i astronomskim povećanjem cena...

Što se mene tiče, kao i svaki drugi profiter, od mene neće ubuduće dobiti ni centa. Da ne ponavljam, ovo je originalna poruka i ostatak na izjavu PR-a:

https://forum.benchmark.rs/showthrea...=1#post5379578
        Menjao newpc : 14.02.2018. u 12:32

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •